آیا نمی دانید چگونه سنگ فیوز مینیاتوری خود را بسازید؟ این را بخوان!

capacitor boardاین خبر تا حدودی نگران کننده است زیرا دنیای پر از فناوری ما کابل های زیادی دارد! تقویت بتن چاپی سه بعدی مکانیزمی است که در آن شکل پذیری و استحکام کششی بتن چاپی با استفاده از تکنیک های تقویت کننده مختلف از جمله میله های تقویت کننده، مش ها، الیاف یا کابل ها بهبود می یابد.

آن سال همچنین اصلاحات جزئی را در قسمت جلویی به همراه داشت، از جمله جلوپنجره ای که اکنون به جای پنج، سه لت افقی داشت. در جلو، یک سپر دوبل مستطیلی عظیم که در زیر مشبک مقعر باریک از میله‌های عمودی قرار گرفته است. Turnpike Cruiser دارای زرق و برق و ترفندهای فراوانی بود: "شیشه جلوی منحنی دوگانه نورگیر"، شیشه عقب کشویی با شیب معکوس، و ورودی‌های هوای دوگانه روی پست‌های A که آنتن‌های افقی کوچکی را در خود جای داده بودند.

کابل مخابراتی

گوش ماهی‌های بلند، معمولاً با رنگ‌های متضاد، خط کمربند را از وسط بدنه از گلگیرهای عقب بالایی تا چراغ‌های پشتی بزرگ حمل می‌کردند. یک موتور 255 اسب بخاری 312 جدیداً استاندارد بود به جز در کروزرها که یک لینکلن V-8 290 اسب بخاری و 368 سیدی را حمل می کرد که در جاهای دیگر اختیاری بود. بلوک Y دوباره بزرگ شد، این بار به 312 cid، خوب برای 210 اسب بخار که می تواند تا 235 تنظیم شود. دومی برای مونتری و مونتکلیر استاندارد بود.

کلید اتوماتیک

مرکوری همچنین به کرایسلر پیوست تا کنترل‌های گیربکس اتوماتیک دکمه‌ای را ارائه کند که یکی دیگر از استانداردهای کروزر «عصر فضا» است. سال‌های 57 کاملاً جدید بودند و به عنوان «بیان چشمگیر طراحی رویایی خودرو» شناخته می‌شدند. پیش نمایش آنها در سال 1956 توسط خودروی نمایشی XM-Turnpike Cruiser انجام شد، که همچنین دارای نمونه های مستقیم در نمایشگاه های جدید Turnpike Cruiser دو و چهار در بود.

سیم و کابل

کروزر کانورتیبل (تنها پس از سال 1265 از دهه 57) متروک شد و دو کروزر بسته به مدل های فرعی مونتکلر تبدیل شدند. اگر این کافی نبود، "Seat-O-Matic" اختیاری وجود داشت که به طور خودکار صندلی جلو را به یکی از 49 موقعیت ممکن در چرخش دو صفحه می رساند. هیچ خودروی جنرال موتورز دیگری ساختار بدنه/فریم یکپارچه را با یک فریم فرعی جلو مجزا نداشت.

نه نمونه‌هایی از Miniature Fuse

Miniature class= مونتری و مونتکلیر فاقد استیشن واگن بودند که به صورت یک سری جداگانه با شش مدل تقسیم شدند. همه مدل‌ها به جز مدال‌آوران، از قالب‌های جانبی Z شکل جاز استفاده می‌کردند که ناحیه رنگ کنتراست را با دو رنگ اختیاری مشخص می‌کرد (ناحیه زیر عموماً با سقف مطابقت داشت). شیروانی کوچک را شیروانی نیز می نامند و معمولاً در قله سقفی با چهار طرف شیبدار ظاهر می شود.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از کابل مخابراتی (فروش) ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

تماس با ما