اطلاعیه مهاجم باشگاه پرسپولیس احراء عرض المزيد

پرسپولیس با هماهنگی مدیریت و کادر فنی مطمئنا خط حمله را تقویت کرده و از بین گزینه های موجود برای جذب مهاجم مورد نظر اقدام خواهد کرد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، این باشگاه در خصوص سوالات مطرح شده به اطلاع هواداران و رسانه های محترم می رساند؛ حرکت برای جذب مهاجم طبق برنامه کادر فنی و با نظارت سرمربی در حال حاضر در حال انجام است.

پرسپولیس در حال حاضر مهاجمان خوبی در اختیار دارد اما برخلاف شنیده ها جذب مهاجمان نیز در دست اقدام و مسائل مربوط به تقویت خط حمله است. در این رابطه با دو یا سه گزینه به طور همزمان در حال مذاکره هستیم و به محض نهایی شدن مذاکرات به اطلاع شما خواهیم رساند.

اگر هواداران مراقب و راضی نباشند، قطعا خط حمله پرسپولیس در تعامل مدیریت باشگاه و کادر فنی تقویت می شود.

در حال حاضر با گزینه جدیدتری در حال مذاکره هستیم و توافق اولیه نیز حاصل شده است و تمام تلاش خود را می کنیم تا شرایط فنی را برآورده کنیم.

در رابطه با این موضوع، انتشار درخواست به عنوان مخالفت باشگاه با درخواست های بازیکنان و پیشنهادات انجام شده تکذیب می شود. به همین دلیل از هواداران عزیز نیز تقاضا می شود به شایعات توجه نکنند و اخبار را از طریق رسانه های باشگاه دنبال کنند. بدون شک پرسپولیس با در نظر گرفتن همه شرایط و منافع به دنبال باشگاهی است و در این راه خواهد رفت.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم