اطلاعیه مهاجم باشگاه پرسپولیس احراء عرض المزيد

پرسپولیس با هماهنگی مدیریت و کادر فنی مطمئنا خط حمله را تقویت کرده و از بین گزینه های موجود برای جذب مهاجم مورد نظر اقدام خواهد کرد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، این باشگاه در خصوص سوالات مطرح شده به اطلاع هواداران و رسانه های محترم می رساند؛ حرکت برای جذب مهاجم طبق برنامه کادر فنی و با نظارت سرمربی در حال حاضر در حال انجام است.

پرسپولیس در حال حاضر مهاجمان خوبی در اختیار دارد اما برخلاف شنیده ها جذب مهاجمان نیز در دست اقدام و مسائل مربوط به تقویت خط حمله است. در این رابطه با دو یا سه گزینه به طور همزمان در حال مذاکره هستیم و به محض نهایی شدن مذاکرات به اطلاع شما خواهیم رساند.

اگر هواداران مراقب و راضی نباشند، قطعا خط حمله پرسپولیس در تعامل مدیریت باشگاه و کادر فنی تقویت می شود.

در حال حاضر با گزینه جدیدتری در حال مذاکره هستیم و توافق اولیه نیز حاصل شده است و تمام تلاش خود را می کنیم تا شرایط فنی را برآورده کنیم.

در رابطه با این موضوع، انتشار درخواست به عنوان مخالفت باشگاه با درخواست های بازیکنان و پیشنهادات انجام شده تکذیب می شود. به همین دلیل از هواداران عزیز نیز تقاضا می شود به شایعات توجه نکنند و اخبار را از طریق رسانه های باشگاه دنبال کنند. بدون شک پرسپولیس با در نظر گرفتن همه شرایط و منافع به دنبال باشگاهی است و در این راه خواهد رفت.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency channelGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorial
تماس با ما