“او قادر به… نبود”، سونیل گاواسکار تکنیک ویرات کوهلی را پس از نمایش پوزش در اولین دوره فینال WTC 2023 مورد انتقاد قرار داد | اخبار کریکت

ویرات کوهلی تنها به دلیل 14 تخفیف از 31 تحویل در اولین دوره از مسابقات بسیار مهم فینال آزمون جهانی (WTC 2023) مقابل استرالیا از کار اخراج شد. با فشار مجموع 469 اینینگ اولیه دلهره آور استرالیا، کوهلی یک ضربه کلیدی برای هند بود. او خوب به نظر می رسید، توپ را بیرون گذاشت و با دفاعی محکم از توپ جلویی دفاع کرد. همه چیز خوب پیش می رفت تا اینکه یک تحویل از میچل استارک در نوزدهمین دوره اینینگ.

همچنین بخوانید فینال WTC: Virat Kohli به عنوان تصاویر خمیر هندی در حال خوردن غذا پس از اخراج ارزان در روز دوم، ترول می شود.

استارک یکی را کوتاه کرد و انگشتانش را روی کاسه چرخاند. پرش روی توپ کهلی را که از قبل روی پای جلو قرار داشت غافلگیر کرد. این تحویل، طرفداران هندی را که به خاطر نمایش ضعیف وی با خفاش، ترول کردند، ناراحت کرد. با این حال، برخی احساس کردند که تحویل خیلی خوبی است. مجری استار اسپورت از اسطوره و مفسر هند، سونیل گاواسکار پرسید که چگونه چنین توپی را بازی می کنید؟

گاواسکار تکنیک اشتباه کوهلی را تجزیه و تحلیل کرد و گفت که عادت او به بازی کردن هر توپ روی پای جلویی باعث سقوط او شد. گاواسکار در مورد اینکه کوهلی چگونه می‌توانست آن توپ را از استارک بازی کند، گفت: “از پشت پا.”

می‌توانید دوباره نگاهی بیندازید، امروز به دلیل این واقعیت که در هر اوور فقط دو بالنده وجود دارد، بیشتر ضربه‌ها روی پای جلویی قرار می‌گیرند. این بدان معناست که آن‌ها نمی‌توانند روی پای پشتی قرار بگیرند و به خودشان حیاط اضافی بدهند که می‌توانستید. احتمالاً با انداختن مچ‌های خود توپ را رها کرده‌اید. بله، زایمان سختی بود، زیرا او آنقدر به پای جلو متعهد بود که در آخرین لحظه نتوانست چوبش را بیرون بکشد. اگر روی پای پشتی بود.

گاواسکار افزود: به نظر توپی غیرقابل بازی به نظر می رسید، اما اگر او در پشت پا قرار می گرفت، می توانست مچ دستش را رها کند.

هند مسابقات خود را در روز 3 با ساعت 151 برای 5 با آجینکیا رهانه (29) و KS Bharat (5) در کریس از سر می گیرد و همچنان با 318 ران عقب تر است. رتبه برتر هند باز هم با شکست روهیت شارما (15)، شوبمن گیل (14) و چتشوار پوجارا (14) که همگی پس از امتیاز پایین به عقب برگشتند، شکست خوردند. پیش از این، با استفاده از تن از تراویس هد و استیو اسمیت، استرالیا، 469 را در اولین اینینگ پس از اینکه از او خواسته شد ابتدا با خفاش بزند، به دست آورد.

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency channelGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorial
تماس با ما