این یک مهمانی کودک است. بودجه 75000 دلاری چطور؟

صد نفر برای جشن تولد ششمین ویلیام، که در یک بعدازظهر ماه مارس در پارکی در لس آنجلس برگزار شد، شرکت کردند. تا ساعت 12:30 بعد از ظهر، مراسم آتش نشانی با موضوع ایستگاه آتش نشانی در جریان بود، با شرکت کنندگان پرانرژی که کوله پشتی های شلنگ آتش نشانی خود را امتحان می کردند و با خوشحالی سرسره ها را در یک گودال بزرگ سفارشی فرو می کردند که با شعله های آتش و شعار “بیایید اخراج شویم”. بالا.”

آماده‌سازی این رویداد سه ماه قبل از آن آغاز شده بود که سابرینا مالدونادو و ملیسا مولر از Stay Golden Design با مادر ویلیام و 14 فروشنده شروع به کار کردند تا تمام جزئیات را چکش کنند.

صبح روز مهمانی، برنامه ریزان یک پس زمینه چوبی به عرض 20 فوت نصب کردند که آنقدر متقاعد کننده شبیه ایستگاه آتش نشانی بود که کودکی سعی کرد درب اکریلیک یک بعدی را باز کند. با مجوزهای شهر، آنها پارکینگ خیابان را برای مهمانان و یک کامیون حمل غذا مسدود کردند و بیش از 40 فوت گلدسته بادکنکی را برپا کردند. مهمانان زیر چترهای برزنتی پشت میزهای چوبی بلند می نشینند و ماشین های آتش نشانی سرامیکی را نقاشی می کنند. (یک ماشین آتش نشانی واقعی در نهایت ظاهر شد، تازه از یک مهمانی در برنت وود.) یک ایستگاه نوشیدنی با همزن های نوشیدنی سفارشی و کوکتل های امضا شده برای والدین وجود داشت، از جمله یکی به نام “What the Fire Truck”.

پسر تولد که به طور دوره ای توسط یک عکاس و فیلمبردار دنبالش می شد، در کنار مادرش ایستاده بود و در حال خوردن یخ آب (یک دسر یخ زده) از گاری یک فروشنده بود. او گفت که نمی‌دانست جنبه مورد علاقه‌اش از مهمانی چیست، اما مادرش، کتی پروینزیانو، 39 ساله، پیشنهاد کرد که این می‌تواند یخ آب باشد. ویلیام با افتخار گفت: من اولین مشتری بودم.

اگر همه جزئیات توسط بچه ها قدردانی نمی شد، مطمئناً توسط بزرگترها بررسی می شد.

Maisie Pacia، یکی از والدین 30 ساله خود که در حال گرفتن عکس از همه اینها بود، گفت: “جزئیات هرگز من را شگفت زده نمی کند.” او با همسرش ریچ رادفورد 49 ساله و دختر 4 ساله شان هارلو آمده بود.

آقای. رادفورد اشاره کرد که سطح تولید در واقع از جشن تولد پنجم ویلیام که با تم هیباچی بود و سرآشپزهای واقعی و مواد آتش نشانی را به نمایش می گذاشت، دریافت شد. او گفت: «به عنوان مثال، امروز هیچ رقصنده آتشی وجود ندارد.

آقا گرین، 40 ساله، که در صف منتظر کامیون غذا بود، گفت که حدود نیمی از جشن های تولدی که با فرزندانش شرکت می کند، استعداد مشابهی داشتند. من احساس می‌کنم مردم بیشتر از اینکه خودشان را جشن می‌گیرند، برای فرزندانشان جشن می‌گیرند.» میلا خانم دختر 6 ساله گرین با در دست گرفتن یک اسباب بازی مخمل خواب دار از ایستگاه Dalmatian Adopt Your Own Dalmatian دوید. میلا در مورد چیزی که بیشتر از همه از آن لذت می برد گفت: «دوستان!»

جشن تولد ویلیام نشان دهنده سطحی از تولید بود که به طور فزاینده ای در میان زیرمجموعه ای از آنجلنوها که برای فرزندانشان جشن تولد برگزار می کردند رایج شده است. یا، اغلب، استخدام افراد حرفه ای برای برگزاری آن مهمانی ها.

به جای یک میز در یک مکان سفالی که خودتان رنگ می کنید یا یک قلعه جهشی در حیاط خلوت، سطح دکور و میزان برنامه ریزی درگیر در جشن یک کودک خردسال می تواند رقیب عروسی باشد.

لیسا زلکن، بنیانگذار Send in the Clowns، یک سرویس برنامه ریزی مهمانی در لس آنجلس، می گوید: «قبلاً به این موضوع تحقیر می شد، اما اکنون بیش از حد مورد تشویق قرار می گیرد.

ام‌اس. Zelken کسب و کار خود را 30 سال پیش آغاز کرد، زمانی که درآمد خود را به عنوان یک بازیگر با پوشیدن لباس دلقک در جشن تولد کودکان تکمیل کرد. (او هنوز پدربزرگ و مادربزرگ یک پسر تولدی را به یاد می آورد که از ولخرجی مخالفت می کردند.) در سال 2005، در دوران سلطنت کیک کوچک، او به خدمات تزئین میز و تزئینات که این روزها عجیب به نظر می رسد، گسترش داد.

هر رویداد خانم Zelken اکنون چندین فروشنده را هماهنگ می کند. هزینه های مشاوره او از 350 دلار شروع می شود و بسته های برنامه ریزی سوپ به آجیل از 14500 دلار شروع می شود. “برای رویدادی که من به تازگی رزرو کرده ام، ما اجاره مبلمان، یک مجری، یک ایستگاه خالکوبی براق، یک ایستگاه صنایع دستی، یک هنرمند پنکیک، یک مدیر مهمانی و یک نجات غریق انجام می دهیم – زیرا یک استخر وجود دارد و ما باید مطمئن شویم که هیچ یکی می افتد، “او گفت. “این یک مهمانی بسیار متوسط ​​است.”

افزایش توقعات ممکن است ارتباطی با این همه گیری داشته باشد. والدین به مدت دو سال سرگردان بودند و ظاهر شدند که می‌خواهند برای نقاط عطف فرزندانشان پیشرفت کنند.

سپس، البته، اینستاگرام وجود دارد. جاشوا کاستیلو، مشاور والدین در لس آنجلس می گوید: «رسانه های اجتماعی فقط کار شایعات مدرسه را انجام می دهند. “همیشه رسانه های اجتماعی وجود داشته است، فقط قبلاً شخصی بود که می فهمید هزینه یک چیزی چقدر است، شاید یک عکس می گرفت و کیف خوبی از مهمانی را به شما نشان می داد.”

و غیرممکن است که تأثیر کارداشیان ها را نادیده بگیریم، که رویدادهایشان استانداردهای جدیدی را برای معنای جشن گرفتن معرفی کردند. خانم کیم گفت: «در حوالی زمانی که کیم برای اولین فرزندش مهمانی داشت و این چیزی بود که در مجله People منتشر شد، چیزی تغییر کرد. زلکن گفت. («KidChella»، همانطور که آن مهمانی نامیده می شد، دارای یک چرخ و فلک و یک لباس سر نادرست سرخپوستان آمریکایی بود). “مردم این انگیزه را داشتند که به همان سطح یا نزدیک به آن برسند.”

Ellina Chulpaeff، یک وکیل 31 ساله گفت: “بسیاری از فید اینستاگرام من مربوط به مهمانی ها است.” برای اولین تولد پسرش، که او آن را با جشن تولد برای خودش ترکیب کرد، یک تم ایتالیایی اجرا کرد. مناظر رومیزی با لهجه لیمویی و سرامیک‌های ایتالیایی آبی و سفید و پس‌زمینه دیواری از چوب شمشاد مصنوعی وجود داشت.

او با اشاره به برنامه‌ریز رویداد خانواده کارداشیان، گفت: «وقتی چیزهایی را در اینستاگرام می‌بینم، مانند مهمانی‌های جنون آمیز در بورلی پارک، یا میندی وایس، از این ایده‌ها و فروشندگان استفاده می‌کنم.»

او تنها نیست. MESH، شرکتی که به‌خاطر توپ‌های سفارشی‌سازی‌شده‌اش شناخته می‌شود، از اولین برخوردش با کارداشیان‌ها (کیم و کورتنی) به قدری موفقیت داشته است که مجبور شد یک مهندس مکانیک استخدام کند تا فناوری مرتب‌سازی رنگ را برای 40000 توپی که هر آخر هفته استفاده می‌کند توسعه دهد. . و پس از Jme و Moi Andrade از Balloon and Paper، یک شرکت هنر بادکنک، یک تونل بالون شکستن اینستاگرام در سایه های سفارشی قهوه ای برای حمام نوزاد توسط Khloe Kardashian – یا “Khloe” به عنوان خانم خانم ایجاد کرد. آندراده او را صدا می کند. حتی کسانی در صنعت که برای آنها کار نکرده اند تمایل دارند از نام های کوچک برای کارداشیان ها استفاده کنند – 70 درصد از تجارت شرکت آنها مهمانی های کودکان بوده است.

مهمانی ها برای افراد ثروتمند می توانند 75000 دلار یا بیشتر باشند (خانم زلکن گفت برخی خانواده ها بودجه ندارند)، اما سایر والدینی که برنامه ریزان حرفه ای را استخدام می کنند ممکن است بین 10000 تا 40000 دلار خرج کنند.

ام‌اس. چولپایف تخمین زد که تولد پسرش با تم ایتالیایی، که خودش برنامه ریزی کرده بود، 16000 دلار هزینه داشت. او هرگز از این هزینه پشیمان نشده است. او گفت: “هر بار که به عکس ها نگاه می کنم، لبخند می زنم.”

ام‌اس. چولپایف در لس آنجلس بزرگ شد، اما حتی کارهای بزرگ در جامعه یهودی روسیه او با آنچه که او در مهمانی‌ها می‌بیند همخوانی نداشت. بسیاری از مردم مانند من طعمه آن شدند، جایی که شما همه این مهمانی های تولید شده مربوط به عروسی خود را دارید، و استاندارد جدیدی ایجاد می کند.

از آنجا، او گفت، این جعبه پاندورا بود. “شما نمی توانید مهمانی را تصور کنید که در آن غذاخوری یا عکاس حرفه ای یا پس زمینه ای زیبا وجود نداشته باشد تا همه بتوانند آن را در اینستاگرام به اشتراک بگذارند.”

ام‌اس. زلکن می‌گوید قبل از همه‌گیری، کمال‌گرایی خاصی مادران را هدایت می‌کرد. او گفت: “مامان ها می خواستند همه این کارها را انجام دهند.” “آنها می خواستند بهترین خانه، مدرسه را داشته باشند، بهترین مهمانی ها را برگزار کنند. آنها نمی خواستند شخص دیگری آن را برای آنها پرتاب کند یا مانند کسی به نظر برسد. اما در طول کووید، والدین چیزهای زیادی در ظرف خود داشتند. حالا اشکالی ندارد که بگویند “من نمی توانم این کار را انجام دهم.”

یکی از چیزهایی که تغییر نکرده است، هم برنامه ریزان و هم والدین موافقند، جشن گرفتن علاقه کودک – “یخ زده”، سوشی، مدیریت زباله، پری دریایی – با یک موضوع است.

(یا ممکن است این آرزوی والدین برای علاقه کودک باشد. فرنی هادسون، یک برنامه ریز مورد تقاضا، یک مهمانی با تم روث بادر گینزبورگ برای یک کودک 1 ساله ترتیب داد که در آن او روپوش هایی را زیر بادکنک ها قرار داد تا شبیه سازی شود. یقه نمادین عدالت.)

متخصصان مهمانی همچنین تأکید می کنند که والدین معمولاً می خواهند مهمانی دارای یادداشت تصویری امضا باشد، خانم. مولر گفت. “همه آن لحظه قابل اینستاگرام را می خواهند.”

و آن لحظات به گفته خانم. کاستیلو، در نهایت مورد توجه کودکان قرار گرفت و به گفته او می‌توانند ویژگی‌هایی را که در مهمانی‌های دیگر مشاهده می‌کنند از 5 سالگی درخواست کنند.

او گفت: “آنها شروع به گفتن می کنند، “من از مامانم برای یک خانه پرپشت می خواهم، من هم یک شعبده باز می خواهم.” “آنها در حال خرید بوتیک هستند – ناگهان می بینند آنچه در دسترس است. آن بچه ها خیلی سریع یاد می گیرند، “اینها نمادهای وضعیتی هستند که من باید داشته باشم.”

ام‌اس. کاستیلو که با خانواده‌هایی در هر سطح درآمدی کار کرده است و نویسنده کتاب «جشن‌های تولد کودکان زنده مانده: چگونه مادران و باباها می‌توانند سالم بمانند و هنوز هم تولد فرزندان خردسال خود را شاد کنند» است، خاطرنشان می‌کند که اغلب استرس یا کمبود آشکار را مشاهده می‌کند. شادی والدین در برنامه ریزی جشن تولد او گفت که این جشن ها می تواند برای جامعه پرورش دهندگان عالی باشد، اما از سوی برخی خانواده ها به عنوان رویدادهای شبکه ای تلقی می شود.

خانم “تقریباً این قرارداد اجتماعی ناخوشایند وجود دارد که والدین فکر می کنند در گروهی که توسط آنها احاطه شده اند امضا کرده اند.” کاستیلو گفت. به نظر می رسد که آنها فشار را احساس می کنند.

بریجت لندن، 41 ساله، اخیرا یک ایستگاه خالکوبی موقت، یک چهره پرداز، یک زمین رقص روشن و میلو اسب شاخدار (اسب آزتکا با یال و شاخ رنگارنگ) را برای پنجمین سالگرد تولد دخترش آورده است. او گفت: “LA فقط متفاوت است.”

ام‌اس. لندن خاطرنشان کرد که بسیاری از مدارس نیاز دارند که کل کلاس به یک مهمانی دعوت شود، به این معنی که آنها به سرعت بزرگ می شوند.

اما ممکن است چیز دیگری نیز در مورد شهر وجود داشته باشد. خانم “من فکر می کنم بسیاری از مردم می خواهند برای بچه های خود جادو بسازند.” لندن گفت. “لس آنجلس جایی است که مردم برای تحقق فانتزی ها می آیند، درست است؟ همه به نوعی متفکر خارق العاده هستند.»

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

تماس با ما