بازگشت ترامپ به فاکس نیوز با استقبال جالبی روبرو شد… در فاکس نیوز

تجمع مجدد ممکن است ناخوشایند باشد.

دونالد جی ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، سرانجام پس از چندین ماه دوری، این هفته به محل قدیمی خود، فاکس نیوز، بازگشت. استقبال سرد از سوی برخی از متحدان رسانه‌ای سابق او، جایگاه ناآرام او را در حال حاضر در سیاست جمهوری‌خواهان نشان داد.

بله، شان هانیتی، گوینده فاکس نیوز که این مصاحبه را انجام داد، با حوصله به عنوان آقای. ترامپ صحبت‌های معمول خود را در مورد «رسانه‌های خبری جعلی» و دموکرات‌های «وحشتناک» کنار گذاشت. رئیس جمهور سابق گفت: فرماندار ران دیسانتیس از فلوریدا، یک رقیب بالقوه برای نامزدی ریاست جمهوری جمهوری خواهان، بدون حمایت او «در یک پیتزا فروشی» زحمت می کشد. و با این ارزیابی تلخ به پایان رسید که «کشور ما مرده است».

اما در حالی که فاکس نیوز و آقای. ترامپ سال‌ها در نوعی همزیستی وجود داشت – با شخصیت‌های روی آنتن که به شدت از آقای ترامپ تمجید می‌کردند. ترامپ، و بهره‌مندی از رتبه‌بندی‌های بزرگ برای حضور مکرر خود – این شبکه دیگر فضای امن ترامپ همه‌جانبه سابق نیست.

روپرت مرداک از ویژگی های رسانه ای مانند فاکس نیوز برای تبلیغ آقای. دیسانتیس به عنوان یک ناجی احتمالی حزب جمهوری خواه. تا این هفته آقای ترامپ از زمان اعلام کاندیداتوری خود در نوامبر در برنامه فاکس نیوز ظاهر نشده بود. و دقایقی پس از پخش مصاحبه وی، شخصیت های شبکه رئیس جمهور سابق را به سر کار انداختند.

لورا اینگراهام، که برنامه پربیننده‌اش مستقیماً «هانیتی» را دنبال می‌کند، زمانی به آقای دکتر نزدیک بود. ترامپ که در جشن شب انتخاباتش در نوامبر 2020 شرکت کرد. او در برنامه دوشنبه خود به میراندا دیوین، ستون نویس نیویورک پست اجازه داد تا از او انتقاد کند. ترامپ به دلیل «شکایت بی‌پایان از گذشته» و «توقف مداوم بر نارضایتی».

هنگامی که مهمان دیگر او، استفان میلر، وفادار به ترامپ، با صدای بلند مداخله کرد که رئیس جمهور سابق “هر هفته یک برنامه سیاست جدید ارائه کرده است”. اینگراهام در مورد استدلال خود شک داشت. “چرا او در مورد آنها صحبت نمی کند؟” او از آقای پرسید. میلر.

صبح روز بعد، جیسون چافتز، یک نماینده جمهوری خواه در کنگره تبدیل به همکار فاکس نیوز شد. محکوم کرد آقای. عملکرد ترامپ «کاملاً وحشتناک» است.

من دوبار به دونالد ترامپ رای دادم، بارها از او دفاع کرده ام. من فکر می کردم او وحشتناک است. شافتز گفت. من فکر می کنم این بدترین مصاحبه ای بود که رئیس جمهور انجام داد.» وی در ادامه از رئیس جمهور سابق به خاطر «غر زدن»، «شکایت» و «کارت قربانی» انتقاد کرد. استیو دوسی و برایان کیلمید، دو نفر از مجریان برنامه صبحگاهی “فاکس و دوستان” نیز آقای را کوبیدند. عملکرد ترامپ

رتبه‌بندی نیلسن – یکی از آقایان معیارهای ترجیحی ترامپ – نوع بررسی سخت خود را ارائه کرد. در سال‌های گذشته، مصاحبه ترامپ تقریباً همیشه بیشترین مخاطبان روز فاکس نیوز را داشت. روز دوشنبه، آقای ترامپ 3.04 میلیون بیننده داشت که بالاتر از میانگین اپیزود «هانیتی» بود اما بسیار کمتر از تعداد بینندگان آن روز برای «پنج» و «تاکر کارلسون امشب».

با شکایت افترا علیه فاکس نیوز که توسط Dominion Voting Systems به دادگاه کشیده شد، قابل توجه بود که آقای. مصاحبه هانیتی با آقای. ترامپ ضبط شد. آقای. ادعاهای بی اساس ترامپ در مورد انتخابات “تقلبی” 2020 در پرونده Dominion نقش اساسی دارد. حضور زنده توسط Mr. ترامپ که در آن این ادعاها را تکرار می کند می تواند برای شبکه خطرناک باشد. همچنین می‌تواند یکی از مجریان فاکس نیوز را در موقعیت ناخوشایندی قرار دهد که مجبور است با آقای دکتر مخالفت کند. ترامپ روی آنتن، نوعی مبادله که به راحتی می تواند در فضای مجازی پخش شود و برخی از بینندگان این شبکه را خاموش کند.

آقای. در همین حال، دیسانتیس همچنان برای حضور در رسانه‌های اصلی خود به فاکس نیوز و سایر دارایی‌های مرداک تکیه می‌کند، حتی در شرایطی که غیبت او در سایر رسانه‌های محافظه‌کار مانند Breitbart News مورد بررسی جدید قرار گرفته است.

مگین کلی، ستاره سابق فاکس نیوز که اکنون میزبان یک پادکست موفق است، این هفته به شنوندگان فاش کرد که آقای. دیسانتیس دعوت هایش را رد کرده بود.

“من پیرز مورگان را دوست دارم، او دوست من است، اما چرا می‌خواهی با آن مرد بریتانیایی بنشینی و در این برنامه شرکت نکنی؟” ام‌اس. کلی گفت در هر برنامه با اشاره به آقای مصاحبه اخیر دیسانتیس با آقای مستقر در لندن. مورگان.

خانم “من جرأت می کنم بگویم او می ترسد.” کلی اضافه کرد. او می‌ترسد چون می‌داند چه مصاحبه‌ای با او خواهم داشت. او قرار نیست پاس بگیرد.”

فرماندار فلوریدا از بیشتر تعاملات یک به یک با رسانه های اصلی اجتناب می کند. به غیر از حضور اخیر در برنامه Newsmax اریک بولینگ، آقای. DeSantis به طور گسترده ای به مکان هایی که توسط Mr. مرداک، حتی کسانی که در خارج از کشور هستند. او با روزنامه تایمز لندن مصاحبه کرد. آقای. مورگان در TalkTV، یک شبکه بریتانیایی متعلق به آقای. مرداک، اگرچه مصاحبه او با دیسانتیس در کانال پخش شبکه فاکس نیشن پخش شد و توسط نیویورک پست گزیده شد.

از دست آقا نرفته است. متحدان ترامپ که آقای. وقتی دیسانتیس از پوشش عمدتاً دلسوزانه فاکس نیوز لذت می برد، اعداد نظرسنجی کمتر شده است.

و نشانه های ظریفی وجود دارد که آقای. DeSantis ممکن است همیشه نتواند از نعمت های خوب شبکه استفاده کند. روز سه‌شنبه، جسی واترز، یکی از مجریان برنامه «پنج»، توصیه‌هایی را به فرماندار فلوریدا ارائه کرد. حملات ترامپ

آقای دیسانتیس در حال کبودی است. واترز گفت. “اگر من جای رون بودم، شروع به صحبت می کردم. زیرا هر روز که می گذرد، ترامپ خون می کشد. وی افزود: این چند هفته و چند ماه دیگر قرار است خود را حفظ کند؟ رون باید بیرون بیاید و چیزی بگوید، در غیر این صورت او فقط به این مرحله اولیه لنگ خواهد زد.»

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

تماس با ما