باور هر یک از آن 10 افسانه در مورد برگه رنگ شما را از رشد باز می دارد

همراه با آزمایش استاندارد در آزمایشگاه، آزمایش‌های طولانی‌مدت مسکن را با این هدف انجام دادیم که ببینیم حوله‌ها در طول زمان چگونه پایدار می‌مانند و بعد از یک ماه بررسی می‌کنیم. هیچ چیز بدتر از این نیست که حوله های خود را در جای خود قرار دهید و متوجه شوید که به سختی دور بدن شما می پیچند!

What Is A Scaffold Tube?

در حالی که بسیاری از مردم در مورد الیافی که حوله‌هایشان از آن ساخته شده است، فکر نمی‌کنند، این یکی از نگرانی‌های مهم است، زیرا الیاف در مورد جذب، نرمی، ثبات رنگ و استحکام عملکرد متفاوتی دارند. این حوله که از پنبه سوپیما ساخته شده است، با نرمی، لطافت و ضخامت خود ما را تحت تاثیر قرار داد. بیشتر حوله هایی را می بینید که از پنبه ساخته شده اند، زیرا جذب و نرمی فوق العاده ای دارند.

The Price Of A 3×3 Can

انواع مختلفی از حوله های پنبه ای وجود دارد، از جمله پنبه مصری، پنبه ترکی، پنبه ارگانیک، پنبه پیما و اضافی. علاوه بر این، حوله‌های دیگری نیز وجود دارد که از بامبو، یک امکان سازگار با محیط زیست، و میکروفیبر، نوعی پلی استر ارزان، ساخته شده‌اند. ما همچنین به دقت دستورالعمل‌های مراقبت را دنبال کردیم و قضاوت کردیم که آیا نشانه‌هایی از سایش، نقص، چین و چروک یا جمع شدگی وجود دارد تا دوام را ارزیابی لول مانیسمان رده 20 کنیم.

دستورالعمل های سازنده را با دقت بخوانید تا مطمئن شوید که از ظروف آشپزی خود به درستی استفاده می کنید. در آخرین آزمایش کروی خود، حوله‌ها را با فرض کیفیت بالا با بازرسی حوله‌های حمام زودتر و پس از پیروی از دستورالعمل‌های مراقبت، ارزیابی کردیم. برای آزمایش طولانی‌مدت، حوله‌های حمام آزمایش‌شده با بهترین عملکرد را برداشتیم و آن‌ها را به خانه آزمایش‌کنندگان داوطلب خود فرستادیم تا نحوه عملکرد آن‌ها در شرایط واقعی جهانی را یادداشت کنیم.

برای بررسی زمان خشک شدن، هر حوله مرطوب را روی یک قفسه خشک کن آویزان کردیم و مدت زمان خشک شدن را تعیین کردیم. در واقع قدیمی‌ترین نوع آن چیزی بیش از شبیه‌سازی‌های ساخته شده از شکلک‌ها، کاهگلی با علف خشک یا کاه، یا سقف‌دار با پیچ و خم‌ها، و پارتیشن‌های تا حدی برآمده نبوده است.

بعلاوه، الیاف خاصی با تکیه بر نحوه ساخت آنها کم و بیش سازگار با محیط زیست هستند و اگر برای کاهش ردپای کربن خود تلاش می کنید، این داده ها می تواند بر جایگزین شما تأثیر بگذارد. بسته به پارچه، رنگ مشکی ممکن است نور و گرمای اضافی را از خورشید جذب کند و باعث شود که واقعاً کمی داغ تر شود. علاوه بر این، ورق های با رنگ روشن تر ممکن است نور و گرمای بیشتری را منعکس کنند و احساس خنک تر کنند.

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

تماس با ما