برایان والشی، همسر آنا والشی، مادر ماساچوست، به اتهام قتل در ناپدید شدن او متهم شدCNN

یک دادستان منطقه گفت، مردی در ماساچوست به اتهام قتل در روز پنجشنبه در ناپدید شدن همسرش آنا والشی، مدیر املاک و مادر شرکتی که در اوایل سال جاری ناپدید شد، متهم شد.

برایان والشی قبلاً در ماه ژانویه به قتل و سایر موارد در ارتباط با ناپدید شدن همسرش متهم شده بود – اتهاماتی که او خود را بی گناه دانست – پس از اینکه مقامات گفتند شواهدی پیدا کردند که او را کشته و تکه تکه کرده و بقایای او را به طرز وحشتناکی از بین برده است.

مایکل دبلیو موریسی، دادستان منطقه، گفت که کیفرخواست روز پنجشنبه توسط هیئت منصفه بزرگ شهرستان نورفولک، پرونده را از یک دادگاه منطقه به دادگاه عالی شهرستان منتقل می کند و یک محاکمه جدید انجام خواهد شد.

موریسی گفت که هیئت منصفه برایان والشی 48 ساله را به اتهام قتل، گمراه کردن بازرسان و انتقال نادرست بدن انسان متهم کرد.

جستجوی گسترده برای آنا والشی، 39 ساله، پس از آن که کارفرمایش در 4 ژانویه ناپدید شدن او را گزارش کرد، آغاز شد و شوهرش به بازپرسان گفت آخرین بار او را دیده است که او را در روز سال نو برای یک سفر کاری از خانه خود خارج شده است.

بازرسان یک سری جست‌وجوهای وحشتناک اینترنتی را کشف کردند که می‌گویند برایان والشی انجام داده است، دادستان‌ها گفتند: “چقدر قبل از اینکه بدن بوی بدن شروع به بوییدن کند؟” و “چگونه از تجزیه بدن جلوگیری کنیم.” دادستان ها گفتند که بازرسان همچنین 10 کیسه زباله شواهد را در یک ایستگاه جمع آوری زباله کشف کردند که شامل یک اره برقی، یک هچ و چندین آیتم با DNA برایان و آنا والشی روی آنها بود.

برایان والشی در 8 ژانویه به ظن گمراه کردن بازرسان دستگیر شد و در 18 ژانویه به اتهام قتل و متلاشی کردن یک جسد بدون مجوز محاکمه شد – اولین روزی که دادستان ها علناً اعلام کردند معتقدند آنا والشه مرده است، اگرچه آنها نگفتند که آیا جسد او مرده است یا خیر. پیدا شد.

در جریان محاکمه ژانویه در دادگاه منطقه کوئینسی، دادستان ها ادعا کردند که برایان والشی همسرش را به این دلیل کشته است که می خواست به ازدواج آنها پایان دهد و او در روزهای پس از ناپدید شدن همسرش در مورد برخی از اقدامات و محل نگهداری او به بازرسان دروغ گفته است.

دادستان لین بلند در جریان دادرسی های ژانویه گفت: «به جای طلاق، اعتقاد بر این است که برایان والشی آنا والشه را تکه تکه کرده و جسد او را دور انداخته است.

CNN برای اظهار نظر با وکیل برایان والشی تماس گرفته است. دفتر دادستانی منطقه گفت که والشه بدون وثیقه در بازداشت است.

برایان والشی، چپ، و همسرش آنا در سال 2015 ازدواج کردند.

موریسی گفت: «این تنها یک گام از یک پروسه طولانی است که طی آن برایان والشی از اصل بی گناهی قانون اساسی برخوردار است و از تمام حمایت هایی که طبق قانون اساسی از او برخوردار است، برخوردار است». ما از کارآگاهانی که ساعت‌های زیادی را برای جمع‌آوری شواهد در این مورد صرف کردند و شاهدانی که ما را در رسیدن به این مرحله یاری کردند، سپاسگزاریم.»

تریسی ماینر، وکیل مدافع برایان والشی، در ژانویه پیشنهاد داد که پرونده دادستان قوی نیست و گفت که هنوز مدارک برای او ارسال نشده است.

برایان والشی در 9 ژانویه در دادگاه ماساچوست ظاهر می شود.

برایان والشی به پلیس گفت که آخرین بار همسرش را صبح روز اول ژانویه دید، زمانی که به او گفت که در واشنگتن دی سی یک وضعیت اضطراری کار دارد و طبق سوگندنامه پلیس خانه آنها را ترک کرد. به گفته یکی از دوستان، آنا والشی که سه فرزند با همسرش داشت، با خانواده اش در ماساچوست زندگی می کرد و در طول هفته برای کار به واشنگتن سفر می کرد.

با این حال، دادستان ها ادعا کردند که هیچ مدرکی وجود ندارد که آنا والشی با وسایل نقلیه معمولی یا تاکسی خود به فرودگاه رفته، یا اینکه به واشنگتن رسیده است. شوهر گفت که بقیه روز را صرف کارهای مادرش کرده و در 2 ژانویه با بچه هایش وقت گذرانده است.

بازرسان ادعا می‌کنند که برایان والشی در مورد انجام مأموریت‌ها دروغ گفته است و همچنین در تاریخ 2 ژانویه یک سفر نامشخص به Home Depot انجام داده است، جایی که دادستان‌ها گفته‌اند که او حدود 450 دلار را برای تمیز کردن لوازم، از جمله پاک‌کن، سطل و برزنت هزینه کرده است.

به گفته بازرسان، در 4 ژانویه، کارفرمای آنا والشه، شرکت املاک و مستغلات Tishman Speyer، با پلیس تماس گرفت تا ناپدید شدن او را گزارش کند.

وکیل مدافع برایان والشی گفته است که شوهر قبل از اینکه شرکت با پلیس تماس بگیرد با محل کار او تماس گرفت تا از محل سکونت او بپرسد.

دو منبع مجری قانون در آن زمان به سی ان ان گفتند که با جستجوی چند روزه برای آنا والشه، بازرسان اطلاعات جدیدی را کشف کردند که تمرکز آنها را به سوء ظن مبنی بر کشته شدن او تغییر داد.

از جمله شواهدی که به گفته دادستان ها کشف شد، این بود: خون و چاقوی خونین در زیرزمین والش. زباله‌دان‌هایی که به نظر می‌رسید متعلقات آنا والشه، لکه‌های خون، یک اره برقی، یک دریچه، وسایل نظافتی و موارد دیگری که گمان می‌رود مرتبط با این پرونده هستند، باشد. DNA برایان و آنا والشی روی برخی از اقلام دور ریخته شده. و فیلم های نظارتی که شوهر را در حال پرتاب کیسه ها به داخل زباله دان های منطقه نشان می دهد.

به گفته دادستانی، پس از اینکه برایان والشی گفت همسرش خانه را ترک کرده است، تلفن همراه آنا والشی نیز در منطقه خانه آنها در حوالی 1 و 2 ژانویه پینگ زد.

علاوه بر این، دادستان ها گفتند که برایان والشی جست و جوهای بدی در گوگل انجام داده است – از جمله برخی از آنها در آی پد پسرشان. به گفته دادستان، این جست و جوها شامل: “10 روش برای دفع جسد در صورت نیاز واقعی”؛ «تجزیه و بهترین راههای دفع جسد»؛ و “آیا می توان به قتل بدون جسد متهم شد.”

اتهامات علیه برایان والشی آخرین مورد از یک رشته مشکلات حقوقی برای شوهر است. در سال 2021، او به سه اتهام کلاهبرداری فدرال مربوط به طرحی برای فروش آنلاین آثار هنری جعلی اندی وارهول اعتراف کرد.

در سال 2019، او درگیر یک جنگ حقوقی بر سر دارایی پدرش بود. در طول این اختلاف، یکی از بستگان و دوستان خانواده استدلال کردند که والشی فردی خشن و غیرقابل اعتماد است.

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

تماس با ما