بليس راحور تهران: دران زرنج بازي رانندگان شده است

دستیار پلیس راهنمایی و رانندگی راهور تهران گفت: اگر می خواهید با سرعت از خط خارج شوید به سمت خروجی بزرگراه بروید، پلیس اجازه نمی دهد، پس از اجرای قانون باید مسیر را به جای آن انتخاب کرد.

گروهبان علی همه خانی گفت: طرح پلیس برای مدیریت ترافیک و جلوگیری از رانندگی رانندگان در حال حاضر در حال اجراست، این راه اجازه توقف و سبقت غیرمجاز را به رانندگان در بزرگراه های شهر نمی دهد.

وی ادامه داد: همه مردم از اجرای این روش رضایت دارند و بهتر است به رانندگان اطلاع دهند که در زمان راه بندان برای خروج از بزرگراه ها، یعنی اگر می خواهید از لاین سرعت بگیرید، به سمت خروجی جاده بروید. بزرگراه، پلیس اجازه آن را نخواهد داد.

معاون فرهنگی و راهنمایی پلیس راهور تهران تاکید کرد: مقرر شد در این جاده 12 مایلی که در حال ساخت است دوربین نصب شود تا جریمه پرداخت شود اما تاکنون این کار انجام نشده است. و از شهرداری درخواست شود.

پیش از این پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام کرده بود در سال 1401 تجهیزات جدیدی توسط شهرداری در بزرگراه ها نصب می شود تا جریمه ها به صورت سیستمی اجرا شود. 6 ماه از سال می گذرد اما خبری از نصب دوربین در این مناطق نیست.

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances