به هر حال کارمندان به توییتر چه نیاز دارند؟

استعفای بیش از 1000 کارمند توییتر در این هفته شامل بسیاری از افرادی بود که سایت را بدون مشکل نگه داشتند و از آن در برابر هکرها محافظت کردند. خروج آنها موجی از دست درازی را در مورد اینکه آیا سایت به خوبی به کار خود ادامه خواهد داد یا خیر به راه انداخت.

به گفته بسیاری از کارشناسان فناوری، توییتر بعید است که یک سقوط ناگهانی را تجربه کند. اما این شرکت ممکن است شروع به تجربه قطعی بیشتر، آپلود کند و هک کند.

دیوید تیل، فن‌شناس ارشد رصدخانه اینترنت استنفورد و یک مقام امنیتی سابق در متا، گفت: «سایت ممکن است برای مدتی خوب کار کند، مثل اینکه می‌توانید هزاران مایل ماشینی را با چراغ چک موتور رانندگی کنید. . به جز در این مورد، افرادی که می دانستند آن نور به چه معناست و چگونه به این مدل خاص سرویس می دهند، رفته اند.

در اینجا برخی از مشاغل رسانه های اجتماعی که برای فعال نگه داشتن خدمات مورد نیاز است آورده شده است.

در قلب توییتر مهندسان آن هستند که معماری اصلی را ساخته و اجرا می کنند که به عنوان پلتفرم شناخته می شود. آن‌ها مطمئن می‌شوند که سایت به‌خوبی برای کاربران کار می‌کند و به مدیریت صدها هزار سروری که همه توییت‌ها، پیام‌های دی‌ام، فالوها و لایک‌ها در آنها ذخیره می‌شوند کمک می‌کنند.

قبل از اینکه ایلان ماسک ماه گذشته مسئولیت را بر عهده بگیرد، هزاران نفر از این مهندسان در توییتر کار می کردند. معلوم نیست چند نفر باقی مانده اند.

بسیاری از مهندسان نرم افزار هستند که وظیفه آنها این است که مطمئن شوند سایت به طور قابل اعتماد بارگیری می شود و به اندازه کافی پایدار است تا ویژگی ها و کاربران را اضافه کند. توییتر یک تیم «blob storage» دارد که به مدیریت ذخیره‌سازی همه ویدیوها، عکس‌ها و سایر محتواها کمک می‌کند. یک تیم درخواست “کش کردن” مطمئن می شود که محتوای ذخیره شده می تواند به سرعت بارگیری شود. یک تیم “گراف” پایگاه داده هایی را در مورد افرادی که کاربران دنبال می کنند ردیابی و نگهداری می کند. تعداد این تیم ها به شدت کاهش یافته است.

همچنین کارکنانی هستند که کارخانه های فیزیکی را مدیریت می کنند، از جمله مراکز داده که هر کدام صدها هزار سرور را در خود جای داده اند. به عنوان مثال، این مهندسان در مرکز داده در ساکرامنتو روی زمین هستند و با هرگونه اختلالی مانند قطع شدن سرور مقابله می کنند و انتظار می رود هر مشکل دیگری را که می تواند سرعت سایت را کاهش دهد به سرعت برطرف کنند.

توییتر مجموعه ای از مهندسان، مدیران محصول، کارکنان ارتباطات و افرادی از فعالیت های تجاری و درآمدی خود دارد که به شرایط اضطراری پاسخ می دهند. این گروه، که به عنوان مرکز فرماندهی شناخته می‌شود، به هر حادثه – هک، تحویل آهسته، قطع برق – یک سطح شدت اختصاص می‌دهد که صفر به عنوان بدترین مشکل. تمام حوادث صفر به مدیریت اجرایی گزارش می شود.

در برخی از روزهای شلوغ، صدها گزارش ارائه می شود. انتظار می‌رود مسابقات جام جهانی فوتبال، که این هفته آغاز می‌شود، افزایش قابل توجهی در ترافیک ایجاد کند – و شاید بسیاری از حوادث سوءاستفاده، اطلاعات نادرست، قطع و کاهش سرعت را به همراه داشته باشد.

اعضای تیم های امنیت داخلی، اعتماد و ایمنی مسئول شناسایی تهدیدات دشمنان خارجی و پاکسازی سایت از محتوای نفرت انگیز و نادرست هستند.

قبل از اینکه او شرکت را تصاحب کند، آقای. ماسک گفت که خواهان اعتدال کمتری در سایت است. اما او از آن زمان کمی مبهم تر شده است. روز جمعه، آقای ماسک توییت کرد که «توییت‌های منفی/متنفر حداکثر تقویت و غیرفعال خواهند شد، بنابراین هیچ آگهی یا درآمد دیگری برای توییتر وجود نخواهد داشت» – این نشان می‌دهد که نرم‌افزار این سایت باعث می‌شود برخی پست‌ها در فیدهای افراد کمتر دیده شوند.

کیتی هاربث، یکی از مقامات سابق سیاست متا، گفت: ماسک با فشار رهبران جهانی که اطلاعات نادرست منتشر می‌کنند و سعی در کنترل سخنرانی آنلاین دارند، مواجه خواهد شد.

علاوه بر این، توییتر برای مذاکره با دولت ها به کارشناسان نظارتی جهانی نیاز دارد. خانم “سوال این است که خطر کوتاه مدت تعطیلی هر تنظیم کننده ای چقدر است.” هاربث گفت. “در ایالات متحده و اروپا، این مدتی طول می کشد. در جایی مانند هند یا برزیل می‌توانستم ببینم که این اتفاق زودتر می‌افتد.”

آقای. ماسک به دنبال راه‌هایی برای تولید منابع جدید درآمد برای توییتر است. اما در حال حاضر، اساساً همه از تبلیغات ناشی می شود. مدل کسب‌وکار مورد حمله قرار گرفته است زیرا تبلیغ‌کنندگان از قراردادهای خود برای نمایش کالاهای خود در این پلتفرم خارج می‌شوند و می‌گویند که نگران افزایش محتوای سمی در توییتر در دوره آقای دکتر هستند. مشک.

علاوه بر این، تیم درآمدی که مسئولیت فروش تبلیغات را بر عهده دارد، تحت تأثیر این خروج قرار گرفته است. این افراد مسئول عملیات حیاتی فناوری نیستند، اما بدون آنها، شرکت نمی تواند از نظر مالی سرپا بماند.

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

تماس با ما