تایید شده! سری آیفون 14 اپل در تاریخ 7 سپتامبر وارد بازار می شود — در اینجا همه چیزهایی است که تاکنون می دانیم | اخبار فناوری

دهلی نو: اپل روز چهارشنبه رویداد معرفی محصول پرچمدار خود را برای امسال اعلام کرد که در 7 سپتامبر برگزار می شود.

این رویداد که “Far Out” نام دارد، مجموعه جدید آیفون 14، ساعت ها و سایر محصولات را به نمایش می گذارد.

این یک رویداد حضوری در پردیس کوپرتینوی اپل در ایالات متحده خواهد بود، اولین رویداد بزرگ این شرکت که از دو سال همه‌گیری این شرکت برگزار می‌شود.

این غول فناوری همچنین رویداد راه اندازی را به صورت آنلاین پخش خواهد کرد.

نسل بعدی آیفون 14 که قرار است حدود دو ماه پس از تولید در چین در هند تولید شود، چهار مدل آیفون 14 6.1 اینچی، آیفون 14 جدید 6.7 اینچی، آیفون 14 پرو 6.1 اینچی و 6.7 را خواهد دید. طبق گزارش ها، آیفون 14 پرو مکس.

قیمت مدل پایه آیفون ۱۴ اپل ۷۹۹ دلار است که همان قیمت آیفون ۱۳ است.

این غول فناوری احتمالاً امسال آیفون 5.4 اینچی مینی را متوقف کرده است.

در حالی که مدل‌های Pro از چیپست A16 Bionic استفاده می‌کنند، مدل‌های غیرپرو تراشه A15 را حفظ خواهند کرد.

آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس از یک بریدگی سوراخ دایره ای و یک برش قرص شکل برای تنظیم دوربین و عملکرد Face ID خود ترکیب می کنند.

گزارش اخیر نشان می‌دهد که Samsung Display از درجه‌های مختلفی از مواد بر روی پنل‌های OLED که برای سری آیفون ۱۴ آینده تولید می‌کند، بسته به لایه‌های مدل استفاده می‌کند.

این دستگاه از جدیدترین و پیشرفته ترین مجموعه مواد خود برای مدل های سطح بالاتر آیفون 14 استفاده می کند، در حالی که از مجموعه نسل قبلی خود برای مدل های سطح پایین تر استفاده می کند. این حرکت برای صرفه جویی در هزینه ها انجام می شود.

انتظار می رود مدل های استاندارد آیفون 14 تغییرات کمی داشته باشند، اما مدل های آیفون 14 پرو دارای فناوری دوربین به روز شده خواهند بود.

سه مدل اپل واچ در دست ساخت هستند، از جمله اپل واچ سری 8 جدید، یک اپل واچ SE به روز شده و یک نسخه کاملاً جدید پرو که انتظار می رود بدنه بزرگتر، طراحی به روز و ساختار مقاوم داشته باشد.

در همین حال، اخیراً گزارشی حاکی از آن است که غول فناوری علیرغم پیش‌بینی‌های تحلیلگران مطمئن به نظر می‌رسد و ظاهراً از تأمین‌کنندگان خود خواسته حداقل 90 میلیون آیفون نسل بعدی بسازند.

در واقع، اپل پیش‌بینی می‌کند که در مجموع 220 میلیون آیفون در سال 2022 مونتاژ کند.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما