ترامپ وکیل درو فیندلینگ را برای تحقیقات آتلانتا استخدام کرد

آتلانتا – در میان چرخش عمیق تحقیقات فدرال و ایالتی، دونالد جی. ترامپ، رئیس جمهور سابق، یک وکیل برجسته آتلانتا را به عنوان وکالت در تحقیقات جنایی در مورد دخالت در انتخابات در جورجیا استخدام کرده است.

وکیل، درو فایندلینگ، وکالت مجموعه ای از ستارگان رپ از جمله Cardi B، Gucci Mane و Migos را بر عهده داشته است و با هشتگ #BillionDollar Lawyer شناخته می شود. اما او همچنین به دلیل طیف وسیعی از کارهای دفاعی جنایی که در گرجستان انجام داده است، مورد توجه قرار می گیرد و استخدام او بر جدیت تحقیقات – و همچنین خطر قانونی احتمالی برای آقای دکتر تاکید می کند. ترامپ.

تحقیقات توسط Fani T. Willis، دادستان ناحیه Fulton County، که بیشتر آتلانتا را در بر می گیرد، رهبری می شود. حداقل 17 نفر به عنوان اهدافی که ممکن است با اتهامات جنایی روبرو شوند تعیین شده اند. آقای. ترامپ در میان آنها نیست، اما هیئت منصفه بزرگ ویژه به بررسی شواهد و شهادت ادامه می دهد و چندین مشاور ارشد ترامپ هنوز حضور دارند. خانم. ویلیس گفته است که او در حال بررسی تعدادی از اتهامات جنایی احتمالی، از جمله دزدی و توطئه است.

در جلسه ای در روز سه شنبه، یک قاضی ایالتی به وکلای آقای آقای. رودلف دبلیو جولیانی، وکیل شخصی ترامپ، گفت که موکل آنها باید هفته آینده برای شهادت به آتلانتا سفر کند. روز چهارشنبه، وکلای سناتور لیندسی گراهام از کارولینای جنوبی با یک استقبال بدبینانه از یک قاضی فدرال گرفته تا تلاش آنها برای ابطال احضاریه از خانم. دفتر ویلیس به دنبال شهادت سناتور است. وکلای آقای گراهام که در دادگاه حاضر شد شامل دونالد مک گان، مشاور سابق آقای کاخ سفید بود. ترامپ.

آقای. Findling چندین دهه تجربه محاکمه از پرونده‌های قتل پرمخاطب گرفته تا رسوایی‌های فساد سیاسی محلی را به ارمغان می‌آورد. اما در گذشته، او آشکارا – در واقع، به شدت – از رئیس جمهور سابق انتقاد کرده است.

در یکی از سال 2018 پست در توییتر، پس از آقای ترامپ از لبرون جیمز انتقاد کرد. Findling به آقای ترامپ به عنوان «معمار نژادپرست دانشگاه جعلی ترامپ». در سال 2017، پس از آقای. ترامپ وکیل آمریکا در منهتن، پریت بهارارا، آقای او را اخراج کرد. یافتن در توییتر گفت این شلیک “نشانه ای از ترس بود که او به شدت بوی تعفن بر فراز این POTUS را بررسی کند.”

او دارد همچنین به نام آقای. تاریخچه اظهارنظرهای تند ترامپ درباره پنج مرد سیاهپوست و لاتین تبار که در نوجوانی به اشتباه به تجاوز وحشیانه یک دونده در پارک مرکزی محکوم شدند “نژادپرست، بی رحم، بیمار، نابخشودنی و غیر آمریکایی!”

در مصاحبه تلفنی روز پنجشنبه، آقای … فیندلینگ تصمیم خود را برای مقابله با آقای. ترامپ با اشاره به جان آدامز که پس از کشتار بوستون موضع نامطلوب نمایندگی نیروهای بریتانیایی را گرفت.

او گفت: «من اعتقاد ندارم که ما موکل یا مشتریان خود را بر اساس نژاد، قومیت، گرایش جنسی، جنسیت، اعتقادات سیاسی یا مسائل اساسی مرتبط با جرم انتخاب کنیم. وی افزود: ما زندگی شخصی خود را داریم و سیاست شخصی خود را داریم و من برای سیاست شخصی خود عذرخواهی نمی کنم.

آقای. فایندلینگ همچنین از انواع موضوعات متمم اول که اغلب در پرونده های جنایی مرتبط با هیپ هاپ و جرم و جنایت به وجود می آید استفاده کرد و اظهار داشت که آقای. ترامپ هیچ کار نامناسبی در گرجستان انجام نداده بود. وی از آقای تماس تلفنی ضبط شده بدنام ترامپ در ژانویه. 2، 2021، با برد رافنسپرگر، وزیر امور خارجه جورجیا، و به طور خاص به لحظه ای پرداخت که آقای. ترامپ آقای را تحت فشار قرار داد. Raffensperger برای “پیدا کردن” 11780 رای که می تواند آقای را سرنگون کند. پیروزی بایدن در گرجستان، که برخی از کارشناسان حقوقی می گویند ممکن است بر اساس قانون گرجستان به عنوان درخواست برای تقلب در انتخابات باشد.

آقای می‌گوید: “یکی به آهنگ رپ گوش می‌دهد که چهار دقیقه و 11 ثانیه طول می‌کشد و یک بیت را بیرون می‌آورد و سعی می‌کند نوعی پرونده جنایی را از آن ایجاد کند.” فیندلینگ، که گفت هم در تماس تلفنی و هم در آهنگ رپ، زمینه بسیار مهم بود.

گفتگو با آقای رافنسپرگر، او افزود، تلاشی برای “مذاکره درباره یک قطعنامه” برای یک موضوع حقوقی مدنی است.

آقای. فایندلینگ گفت که او بخشی از یک تیم حقوقی مستقر در گرجستان است که اکنون برای آقای دکتر کار می کند. ترامپ شامل جنیفر لیتل، دادستان سابق شهرستان دی کالب، و دوایت ال. توماس، وکیل مدافع کهنه کار که قبلا با دفتر حقوق مدنی در وزارت آموزش ایالات متحده کار می کرد.

نورمن آیزن، که به عنوان ویژه خدمت می کرد، گفت: «حضور این استعداد حقوقی گران قیمت و پرقدرت نشان دهنده اهمیت ملی استثنایی تحقیقات سریع و اتهامات احتمالی قریب الوقوع علیه رئیس جمهور سابق و احتمالاً سایر اعضای حلقه او است. مشاور کمیته قضایی مجلس نمایندگان در جریان اولین استیضاح ترامپ. آقای. آیزن یکی از نویسندگان تجزیه و تحلیل 114 صفحه ای موسسه بروکینگز از پرونده جورجیا بود که در آن آقای آقای. ترامپ “در معرض خطر قابل توجهی از اتهامات احتمالی ایالتی ناشی از جنایات متعدد است.”

که آقای ترامپ وکیلی را انتخاب می‌کند که در دنیای هیپ‌هاپ شناخته شده باشد، برای رئیس‌جمهور سابق که سابقه طولانی و پیچیده‌ای در تعامل با چهره‌های مشهور رپ دارد، از شخصیت خارج نیست. آقای. ترامپ حمایت کانیه وست را به دست آورد و تعدادی از چهره های تاثیرگذار رپ از جمله لیل وین و کداک بلک را عفو یا تخفیف داد.

آقای. فایندلینگ قبلا به شدت از سرکوب خانم خانم انتقاد کرده بود. ویلیس در مورد رپرها و کسانی که متهم به عضویت باند هستند. او نماینده YFN Lucci، یک هنرمند رپ آتلانتا است که سال گذشته به اتهام قتل و سرقت در کانتی فولتون متهم شد.

آقای. Findling همچنین دارای تجربه گسترده ای با مشتریان سیاسی است. در سال 2013، او به تبرئه ویکتور هیل، کلانتر شهرستان کلیتون، گا، که پس از تحقیقات توسط هیئت منصفه ویژه به اتهامات متعدد مرتبط با فساد متهم شده بود، کمک کرد. آقای. هیل همچنین آقای Mr. پس از آن که سال گذشته به اتهامات متعدد حقوق مدنی به اتهام بدرفتاری با زندانیان در زندان محلی متهم شد. او از سمت خود تعلیق شده است تا دادگاه در ماه اکتبر تعیین شود.

آقای. فیندلینگ همچنین اخیراً نماینده میتزی بیکرز بود که زمانی در مدیریت شهردار سابق آتلانتا، قاسم رید، دموکرات کار می کرد. خانم. Bickers در ماه مارس به دلیل 9 فقره فساد فدرال به عنوان بخشی از یک رسوایی چند میلیون دلاری قرارداد و رشوه محکوم شد.

و او نماینده جان آکسندین، کمیسر سابق بیمه گرجستان است، یک جمهوری خواه که در ماه مه به اتهامات فدرال به توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری در مراقبت های بهداشتی و توطئه برای ارتکاب پولشویی متهم شد.

استر پانیچ، وکیل دفاع جنایی کهنه کار در منطقه آتلانتا و نامزد دموکرات ها برای کرسی مجلس ایالتی، آقای دکتر را می شناسد. یافتن سالها. او را “درخشان” خطاب کرد.

او گفت: “با توجه به این موضوع، او به مشتری نیاز دارد که به حرف های او گوش دهد.” و ترامپ از آن دسته مشتری هایی است که وکلا از آن می ترسند. چون نمی توان او را کنترل کرد.»

جو کاسکارلی گزارش کمک کرد

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances