جمیلا نورمن از “Homegrown” در مورد چرا تقریباً همه چیز را بازیافت می کند

جمیلا نورمن در خانه خود در محله وست اند آتلانتا، چند گیاه آپارتمانی دارد، برای ثبت، که همه پررونق هستند. اما اگر چه او اتاق بیرون دارد، هیچ باغی وجود ندارد.

خانم “دوستانم مرا به خاطر آن شرمنده می کنند.” نورمن گفت. آنها همیشه من را به خاطر آن شرمنده می کنند.

آیا او شرمنده است؟ او نیست. آیا آن دوستان شوخی می کنند؟ بگذار امیدوار باشیم

ام‌اس. نورمن، 43 ساله، مهندس محیط زیست سابق ایالت جورجیا، مالک مزارع شهر پچ ورک است، زمینی به وسعت 1.2 هکتار در وسط شهر که میوه، سبزیجات و گیاهان ارگانیک را برای رستوران ها و بازارهای کشاورزان محلی تولید می کند.

او به عنوان مجری سریال «خانگی» شبکه مگنولیا، دانش و روحیه توانمندی خود را به شکوفایی رساند. در هر قسمت، خانم نورمن که با نام Farmer J نیز شناخته می‌شود، به شخصی کمک می‌کند تا یک فضای بیرونی اغلب وحشی و پشمی را به یک مزرعه زیبا و کاربردی در حیاط خلوت تبدیل کند. (فصل سوم سریال در اول آوریل پخش شد.)

ام‌اس. نورمن سال های اولیه خود را در کوئینز، نیویورک گذراند و در نهایت با خانواده اش به کانکتیکات و سپس به جورجیا نقل مکان کرد. وقتی به دانشگاه جورجیا، در آتن، گا. رسید، با یک باشگاه دختران و پسران داوطلب شد و گاهی در پروژه‌های کاشت کمک می‌کرد.

او گفت: «من اصلاً باغبانی بزرگ نشدم. اما زمانی که در نیویورک زندگی می کردیم، مدت زمان زیادی را در ترینیداد، جایی که پدرم اهل آن است، گذراندیم. آن تجربه به من آموخت که فضای باز را دوست داشته باشم.»

یک زوج خانم دوستان نورمن در کالج اموالی در خارج از کشور داشتند، جایی که او می‌رفت تا «لحظه‌های هیپی» داشته باشد.

او گفت: «بنابراین من همیشه به نوعی در طبیعت مشغول بودم. “و من یک علامت زمین دوگانه هستم.” (به طور خاص، خورشید برج ثور و طلوع ثور.)

علیرغم الزامات نجومی، همه چیز تا سال 2008 فراتر نرفت، چند سال پس از خانم. نورمن از آتن به آتلانتا نقل مکان کرد – رویایی که مدت ها به تعویق افتاده بود – و شروع به کمک در باغ یک کلیسا کرد. بعداً او زمینی را برای مزرعه ای در مدرسه راهنمایی اجاره کرد. در سال 2016، او بخشی را خرید که به خانه مزارع شهر پچ ورک تبدیل شد. به راحتی، پنج دقیقه با ماشین از خانه او فاصله دارد.

خانم می‌دانستم که می‌خواهم در وست اند باشم. نورمن گفت. من در دوران دبیرستان زیاد در محله بودم، زیرا جشنواره های فرهنگی بسیار جذابی در آنجا برگزار می کردند.»

او و شوهرش (از آن زمان طلاق گرفته اند)، به مجموعه ای از املاک نگاه کردند. یک مکان، خانه ای از صنعتگران که در دهه 1920 ساخته شد، خانم را مجذوب خود کرد. نورمن در حالی که اینترنت را جستجو می کرد.

“من آن را در گوگل جستجو کردم و یک لینک به مسکنم فرستادم و گفتم: “هی، می توانم ببینم این خانه؟» او به یاد آورد. “من عاشق آن آنلاین شدم و وقتی شخصاً آن را دیدم، چنین گفتم: “این است من خانه.”


اشتغال: کشاورز، فعال مواد غذایی و مجری مجموعه تلویزیونی «وطنی»

DI چرا: “من می خواهم، “من می خواهم قالب گیری را در تمام خانه از بین ببرم.” فقط ماه ها طول کشید تا اتاق خوابم را با استفاده از مواد غیر سمی مانند چیزهایی که از پوست پرتقال تهیه می شود، انجام دهم. سپس من می گفتم، “بیا همه چیز را سفید رنگ کنیم.” برای همه جاه طلبی هایم بسیار زیاد است.»


چیزی که باعث شد سقف‌های بلند و پنجره‌های بزرگ، سه شومینه، قالب‌بندی تاج و صندلی، و اتاق‌های بزرگ و باز – فضای زیادی برای سه پسرش که اکنون جوان هستند، بود. سقف جدید و سیستم های برق و لوله کشی به روز شده بر جذابیت افزوده است.

این که میخ های تخته های چوبی بلوط قدیمی در اتاق نشیمن گاهی اوقات ظاهر می شوند و نیاز به Ms. نورمن تا آنها را به جای خود بازگرداند. او از حس تاریخ و تداوم لذت می برد. او گفت: «می توان گفت که خانه به صورت مرحله ای ساخته شده است، زیرا طبقات در قسمت های جدیدتر زبانه و شیار است.

ام‌اس. نورمن نیز به صورت مرحله ای تزئین می کند. او تابلویی از پارچه های کوبایی را که سال ها پیش از یک فروشنده در یک جشنواره خیابانی خریده بود آویزان کرده است. همچنین صدف هایی از جامائیکا، سنگ هایی از یونان و آثار هنری فرزندانش و یکی از خواهرانش به نمایش گذاشته شده است.

اما اتاق زیر شیروانی او با قالیچه‌ها و لامپ‌ها و میزهایی که در حدود یک دهه گذشته جمع‌آوری کرده است برآمده می‌شود و تا زمانی که فرصت مناسبی باشد، نگه داشته است. او گفت: “من پسر دارم و وقتی پسر دارید، نمی توانید همه کارهای خوب خود را تا زمانی که آنها نروند انجام دهید.” من به آنها می گویم، به محض اینکه از خانه بیرون بیایید، خانه جدیدی می شود.

برای بیان آن در اصطلاح باغبانی، خانم. فلسفه دکوراسیون خانه نورمن بیشتر به سمت گیاهان چند ساله متمایل است تا یکساله. او گفت: «من دوست ندارم چیزهای جدید بخرم. “من دوست دارم چیزهایی پیدا کنم که از قبل وجود داشته باشد و هنوز مفید باشد. این در مورد یافتن ارزش در چیزهای قدیمی است. این یک هوج است، اما دوست داشتنی است.»

یک میز طراحی مهندسی که خانم برای مثال، نورمن که در کریگزلیست یافت شد، به عنوان میز آشپزخانه برای جزیره آشپزخانه تغییر کاربری داد. چوب لباسی مارپیچی شکل در نزدیکی درب ورودی یک محصول قدیمی فروش بود. میز، صندلی و فرش در اتاق ناهارخوری از فروش ملکی تهیه شده است. دوستی که در حال حرکت بود، کابینه کوریو را رد کرد. کابینت میز روی میزی قرار دارد که متعلق به خانم. شوهر سابق نورمن

چند وقت پیش، او سه صندوق بخار را دید که در ایوان همسایه نشسته بودند و پیشنهاد موفقیت آمیزی داد. تنه‌ها اکنون تکه‌هایی از لحافی را که او جدا می‌کند تا دوباره سرهم کند (زمانی که زمان پیدا کند) و روغن‌های ضروری را که برای محصولات مراقبت از پوست و موی خانگی که برای خودش و چند دوست و اقوام خوش‌بخت درست می‌کند، ذخیره می‌کند. .

یکی از دو مبل کشویی اتاق نشیمن از طرف یکی از دوستانش بود. دیگری یک خرید نادر از فروشگاه بود. با تشکر از خانم مادر نورمن، رابیا، هر دو به تازگی با روکش های فیروزه ای تازه شده اند.

“او گفت: “مکان های شما ناهموار به نظر می رسند.” من چیزی برایت آوردم. او وارد می شود و چیزها را مرتب می کند و آنها را دوباره مرتب می کند. نورمن با محبت گفت:

این احترام به قدیمی و خوب استفاده شده عنصری است. ام‌اس. نورمن آن را به سرزمینی متصل می کند که معیشت و عشق اوست.

او گفت: “این در مورد توجه به چیزها است.” «تخته‌های بلوط از جنگل کسی آمده است. آجرها – آنها از زمین هستند. این گسترش طبیعت در یک محیط ساخته شده است.»

برای به روز رسانی ایمیل هفتگی در مورد اخبار املاک و مستغلات مسکونی، اینجا ثبت نام کنید.

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency channelGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorial
تماس با ما