حمله باج افزار به سرویس مارشال های ایالات متحده بر “اطلاعات حساس اجرای قانون” تأثیر می گذاردCNN

سخنگوی سرویس مارشال های ایالات متحده شامگاه دوشنبه گفت که یک حمله باج افزار به سرویس مارشال های ایالات متحده، یک سیستم کامپیوتری حاوی “اطلاعات حساس مجری قانون” از جمله اطلاعات شخصی متعلق به اهداف تحقیقاتی را تحت تاثیر قرار داده است.

درو وید، سخنگوی وزارت امور خارجه در بیانیه‌ای گفت: «سیستم آسیب‌دیده حاوی اطلاعات حساس اجرای قانون، از جمله بازگشت‌های فرآیند قانونی، اطلاعات اداری، و اطلاعات هویتی شخصی مربوط به موضوعات تحقیقات USMS، اشخاص ثالث و برخی از کارکنان USMS است.»

وید گفت: «سرویس مارشالز» که زندانیان فدرال را در سرتاسر ایالات متحده اداره می‌کند و افراد فراری را تعقیب می‌کند، هک و سرقت داده‌های شبکه خود را در 17 فوریه کشف کرد. در بیانیه

بر اساس این بیانیه، وزارت دادگستری متعاقباً تشخیص داد که این “یک حادثه بزرگ است”. یک “حادثه بزرگ” هک است که به اندازه کافی مهم است که یک آژانس فدرال را ملزم به اطلاع کنگره می کند.

یک مقام ارشد مطلع به CNN گفت که هیچ اطلاعاتی در رابطه با برنامه حفاظت از شاهدان در جریان این حادثه به دست نیامده است.

تحقیقات وزارت دادگستری در مورد این رویداد ادامه دارد.

NBC News اولین بار در مورد این حادثه گزارش داد.

این حداقل دومین حادثه مخرب سایبری مهمی است که در ماه فوریه بر سازمان های مجری قانون فدرال ایالات متحده تأثیر می گذارد.

سی ان ان برای اولین بار در آن زمان گزارش داد که FBI مجبور شد در اوایل ماه جاری برای مهار فعالیت های مخرب در بخشی از شبکه کامپیوتری خود حرکت کند. دو منبع آگاه در این باره به سی ان ان گفتند که مقامات FBI معتقدند که این حادثه مربوط به یک سیستم کامپیوتری FBI است که در تحقیقات از تصاویر استثمار جنسی از کودکان استفاده می شود.

هیچ نشانه فوری مبنی بر ارتباط سرویس مارشال های ایالات متحده و حوادث سایبری FBI وجود نداشت.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency channelGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorial
تماس با ما