حیات وحش در مناطق غیر مسکونی اطراف فوکوشیما شکوفا شده است

سه راکتور در نیروگاه هسته ای فوکوشیما دایچی ذوب شدند و مواد رادیواکتیو در هوا منتشر کردند و بیش از 100000 نفر از منطقه تخلیه شدند.

اکنون دانشمندان دریافته اند که حیات وحش در مناطقی که انسان ها دیگر زندگی نمی کنند فراوان است.

محققان دانشگاه جورجیا با استفاده از دوربین های راه دور، بیش از 267000 عکس از بیش از 20 گونه از جمله سگ راکون، گراز وحشی، ماکاک، قرقاول، روباه و خرگوش ژاپنی را در مناطق اطراف نیروگاه کشف کردند.

جیمز بیزلی، دانشیار آزمایشگاه بوم‌شناسی رودخانه ساوانا و دانشکده جنگل‌داری و منابع طبیعی وارنل، «نتایج ما نشان‌دهنده اولین شواهدی است که نشان می‌دهد، علی‌رغم وجود آلودگی رادیولوژیک، گونه‌های متعددی از حیات وحش در سراسر منطقه تخلیه فوکوشیما فراوان هستند.» در بیانیه ای گفت.

اتاق کنترل چرنوبیل اکنون به روی بازدیدکنندگان باز است - اما فقط با یک کت و شلوار hazmat

داده های عکاسی از 106 سایت دوربین از سه منطقه جمع آوری شد: مناطقی که انسان ها به دلیل بالاترین سطح آلودگی از مطالعه حذف شدند. مناطقی که انسانها به دلیل سطح متوسط ​​آلودگی محدود شده بودند. و مناطقی که افراد مجاز به اقامت بودند.

در طی 120 روز، دوربین ها 46000 عکس از گراز وحشی را ثبت کردند که بیش از 26000 عکس در مناطق خالی از سکنه گرفته شد.

در مقابل، حدود 13000 عکس در مناطقی گرفته شده است که انسان ها به دلیل آلودگی محدود شده اند و 7000 عکس در مناطق مسکونی گرفته شده است.

محققان تصاویری از بیش از 20 گونه، از جمله میمون ماکاک، در مناطق اطراف این گیاه ثبت کردند.

محققان همچنین تعداد بیشتری راکون، مارتین ژاپنی، حیوانی شبیه راسو، و ماکاک یا میمون ژاپنی را در مناطق غیر مسکونی یا محدود مشاهده کردند.

بیزلی گفت، گونه هایی که به عنوان “در تضاد” با انسان در نظر گرفته می شوند، مانند گراز وحشی، عمدتاً در مناطق و مناطق تخلیه شده توسط انسان ها عکسبرداری می شوند.

در داخل اسلاووتیچ، شهری که در اثر انفجار چرنوبیل ایجاد شد

دانشمندان خاطرنشان کردند در حالی که این تحقیق تأثیر رادیولوژیکی را بر روی جمعیت های حیات وحش به طور کلی نظارت می کند، اما ارزیابی سلامت تک تک حیوانات را ارائه نمی دهد.

این مطالعه روز دوشنبه در مجله مرزها در اکولوژی و محیط زیست منتشر شد و علاوه بر تحقیقات تیم در مورد چرنوبیل، جایی که حیات وحش نیز در پی فاجعه رشد کرده است، انجام شد.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorial