داستان واقعی در مورد کمپ ترک اعتیاد که کارشناسان نمی خواهند شما بدانید

شما می توانید پانزده دقیقه در روز با یکدیگر تماس بگیرید و یکدیگر را مسئول نگه دارید. قیمت ها را روزی یکبار چک کنید. بیایید فرض کنیم که شما 10 ساعت در روز را صرف بازی می کنید. اردوها هر ماه یک بار و معمولاً یکشنبه در ساعات صبح سازماندهی می شد. دکتر لورا شلسینگر. این دقیقا همان چیزی است که نویسنده لیندا جوی آلن امیدوار است کتابش انجام دهد. بسیاری از خوانندگان توضیح دادند که چگونه یک کتاب رشد معنوی آنها را هدایت کرد ("اکنون اینجا باش"، "خشونت بار آن را بردارد") یا به آنها کمک کرد تا در دوران دشوار زندگی خود ("رنگ بنفش"، "جاناتان لیوینگستون مرغ دریایی"، "فانی بودن"). و به یاد داشته باشید، به لطف هیپنوتیزم درمانی ترک سیگار، هرگز زمان بهتری برای ترک سیگار وجود نداشت. این واقعیت را نمی توان انکار کرد که سیگار کشیدن می تواند از چندین جهت خطرناک باشد. اگر بتوانید در وهله اول با دلیل انجام بازی های ویدیویی کنار بیایید، پیدا کردن راه هایی برای اجتناب از بازی آسان تر خواهد بود. پس از این، نه تنها بازی های ویدیویی سرگرم کننده تر می شوند، بلکه ممکن است فعالیت های دیگری برای لذت بردن پیدا کرده باشید. این یک مورد نادرست است زیرا من خودم برای پرس و جو در مورد حقایق از آن مکان بازدید کردم اما چیزی پیدا نکردم.

به محض اینکه شرکت کنندگان فیلمنامه های یکدیگر را مرور کنند، زمان و مکان جلسه باید تعیین شود. شما تمام وقت در کلینیک، بیمارستان یا مرکز سم زدایی می مانید. ما تیمی از متخصصان و متخصصان معتبر در مرکز توانبخشی خود در پاتیالا پنجاب داریم که معتقد به ارائه مراقبت های چند رشته ای است که با کمک تشخیص پزشکی، جلسات درمانی، مشاوره، تغذیه، سلامت و تناسب اندام، روانی اجتماعی به تمام جنبه های رفاه نزدیک می شود. توانبخشی و مجموعه ای از درمان های داخل خانه. در حالی که ممکن است به نظر برسد که شما حمایت می‌کنید، اما فعال کردن عزیزتان فقط به حفظ اعتیاد او کمک می‌کند و به سلامت و رفاه شما در طول مسیر آسیب می‌رساند. بهبودی عزیز شما از اعتیاد به مواد مخدر می‌تواند یک فرآیند طولانی باشد و تأثیر منفی آن بر سلامت، دیدگاه و رفاه شما می‌تواند در طول زمان چند برابر شود.

این احتمالاً اولین گفتگو از بسیاری از مکالماتی است که باید در مورد مصرف مواد مخدر فرد مورد علاقه خود داشته باشید. به وضوح مشخص کنید که چه رفتاری را تحمل خواهید کرد و نخواهید داشت و اگر قوانین شما را زیر پا بگذارد چه عواقبی خواهد داشت. برای مثال، اگر باید از هم اتاقی خود بخواهید که حوله خیس خود را – به طور متوسط ​​- هر روز هفت بار قبل از انجام این کار بردارید، و این برای سال‌ها ادامه داشته است، نق زدن شما تغییری در رفتار او ایجاد نکرده است.. و زمانی که شما در حال مبارزه با رفتار ریشه ای مشتری است که در 20 سال گذشته توسعه یافته است، که مردم معتقدند شما باید داشته باشید، قطعاً یک نبرد دشوار است. من در طول سال‌ها موارد بسیار کمی را حذف کرده‌ام، زیرا معتقدم رسانه‌های اجتماعی آزمایشی واقعاً جذاب هستند. تمام برنامه های رسانه های اجتماعی را از تلفن خود حذف کنید، همه بازی های خود را حذف نصب کنید، و کامپیوتر خود را جدا کنید و آن را در جایی نگهداری کنید که به راحتی در دسترس نباشد. جلسات مداوم پشتیبانی همتایان، مانند یک برنامه 12 مرحله ای، برای حفظ روند بهبودی و حفظ هوشیاری.

اجازه دادن به عزیزانتان برای پذیرفتن مسئولیت رفتار و انتخاب‌هایش، گام مهمی در راه او به سوی متانت است. مواجه شدن با پیامدهای منفی رفتار آنها می تواند انگیزه ای باشد که عزیز شما برای پاک شدن نیاز دارد. مطالعه: یک سیگار در ماه می‌تواند کودک را به خود جذب کند، طبق مطالعه‌ای در مجله Pediatrics، سیگار کشیدن گاه به گاه در میان دانش‌آموزان می‌تواند منجر به اعتیاد به دخانیات شود. مطالعه دانشگاه تورکو نحوه عبور جریان الکتریکی ناشی از مغناطیسی از مغز را در هنگام بیداری و در طول هیپنوتیزم پیگیری کرد. مطالعه اخیر دانشگاه تورکو تغییراتی را که در مغز ما هنگام واکنش به هیپنوتیزم رخ می دهد، نشان داد. شرکت‌کنندگان در این مطالعه از آدامس‌های بدون قند حاوی شیرین‌کننده‌های مصنوعی استفاده کردند و با این وجود، تاکتیک‌های جالبی برای کاهش هوس شیرینی‌شان ارائه کرد.

چه چیزی باعث میل به شکر می شود؟ ترکیبی از NLP و هیپنوتیزم می‌تواند با مسدود کردن هوس سیگار و ایجاد تداعی‌های ناخودآگاه حمایتی، تغییرات سریع ذهن و بدن ایجاد کند. داروی دوم، Varenicline (همچنین به عنوان Champix شناخته می شود)، با مسدود کردن گیرنده های نیکوتین در مغز به کاهش وابستگی به سیگار کمک می کند. کاربرگ برنامه پیشگیری از عود که با تعیین اهداف شخصی برای هوشیار ماندن شروع می شود، به بیمار کمک می کند تا هدف زندگی خود را پیدا کند. اهداف ریکاوری را تعیین کنید برای اینکه این فعالیت پیشگیری از تکرار تکرار ارزشمندتر شود، درمانگران توصیه می‌کنند که اهداف را به قطعات کوچک‌تری تقسیم کنند که می‌توان در دوره‌های کوتاه‌تری به آن دست یافت. زمانی را در روز برای پیگیری فعالیت‌ها و روابطی که به شما شادی می‌دهند اختصاص دهید – و سعی کنید با کار، سرگرمی‌ها و برنامه‌های اجتماعی همراه باشید.

ما به عنوان انسان، اغلب سعی می کنیم در انجام وظایف عجله کنیم یا در مدت زمان کوتاهی به اهداف برسیم، اما این رویکرد با بهبودی اعتیاد کارساز نیست. "یا حتی خود را به خاطر مبارزه عزیزتان با اعتیاد سرزنش کنید. مبارزه با اعتیاد برای عزیزانتان آسان است. مشکلاتی که در وهله اول باعث مصرف مواد مخدر توسط عزیزتان شده است، پس از هوشیار شدن همچنان وجود خواهند داشت. این نشان می‌دهد که خانواده را می‌توان حتی در مکانی به بزرگی نیویورک پیدا کرد و ایجاد کرد. اگر تصمیم به برگزاری یک جلسه یا مداخله خانوادگی دارید، مهم است که همه افراد درگیر از همان محل دلسوزی و درک باشند. برای رسیدن به بهبودی طولانی‌مدت ، بسیار مهم است که همزمان با اعتیاد و سلامت روان ترک اعتیاد خود مقابله کنند. در زمانی که هر دو آرام هستید و تحت تأثیر مواد مخدر نیستید، با عزیز خود در مورد مرزها صحبت کنید.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency channelGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorial
تماس با ما