در سریال Dream، MLB برای توسعه بازیکنان سیاه پوست جوان کار می کند

تمپه، آریز. – سخنرانی مارتین لوتر کینگ جونیور «من یک رویا دارم»، با ضرب‌های مدرن، از بلندگو پخش می‌شد که گروهی از مردان جوان که تقریباً همگی آن‌ها بازیکنان بیسبال سیاه‌پوست آمریکایی‌تبار بودند، در مراسم سالانه رویا تمرین ضربه‌زنی را انجام دادند. سریال آخر هفته گذشته

تونی ریگینز، مدیر اجرایی لیگ برتر بیسبال که پشت این رویداد بود، رو به یکی از بازدیدکنندگان کرد و گفت: «آخرین بار کی صدای دکتر را شنیدید؟ سخنرانی پادشاه در جریان BP؟

شاید هرگز، پاسخ این نبود. میکس صوتی از تلفن جری مانوئل، مدیر سابق تیم متس و شیکاگو وایت ساکس گرفته شده است. مانوئل همچنین یکی از مربیان سری رویا است، رویدادی که تا حدی برای گرامیداشت میراث کینگ نامگذاری شده و برای افزایش تعداد بازیکنان سیاه پوست در لیگ برتر بیسبال طراحی شده است.

ریگینز گفت: «فقط دیدن همه اینها باعث می‌شود که من غاز کنم.

تنها سه ماه از پایان یک سری جهانی می گذرد که MLB را شرمنده و تحقیر کرد. برای اولین بار در 72 سال، بدون حتی یک بازیکن سیاهپوست آمریکایی تبار بازی شد.

بیسبال، ورزشی که زمانی به بازتعریف مرزهای نژادی در جامعه آمریکا کمک کرد، زمانی که جکی رابینسون لیگ ملی را در سال 1947 ادغام کرد – و فهرست‌های چند فرهنگی را برای دهه‌ها به نمایش گذاشت – در سال‌های اخیر به عقب افتاده است. اما سری جهانی 2022، بین فیلادلفیا فیلیز و هیوستون آستروس، یک تابلوی راهنما بود.

مشکلات فقط در زمین بازی نیست. طبق گفته سازمان های نظارتی مستقل، 30 تیم MLB، در حالی که پیشرفت نشان می دهند، همچنان از کمبود فاحش تنوع در دفاتر جلویی و کادر مربیگری رنج می برند. اما شرکت سیاه‌پوستان آمریکایی در بیسبال، از جمله در لیگ‌های سیاهپوستان که زمانی پر رونق بود، مدت‌ها مشخصه این ورزش بود، و این در حال از بین رفتن بود.

تلاش برای رسیدگی به این موضوع خیلی قبل از سری جهانی 2022 آغاز شد و با استخدام ریگینز در سال 2015 دوباره قوت گرفت. ریگینز اصرار دارد که پاداش برنامه های مختلف لیگ در سال های آینده مشاهده خواهد شد.

ریگینز در مورد لحظه ای که فهمید هیچ بازیکن سیاه پوستی در سری جهانی 2022 شرکت نخواهد کرد، گفت: “من ناامید شدم، دلسرد شدم.” “اما همچنین عصبانیت از برجسته شدن آن داستان در بزرگترین مرحله بازی ما. می‌دانستم که این روایت خواهد بود، اما همچنین می‌دانستم که کارهای زیادی برای ایجاد مسیری برای سال‌های آینده انجام می‌شود.”

این کار اشتیاق اوست. ریگینز که از سال 2007 تا 2011 مدیر کل لس آنجلس آنجلز بود، به MLB ملحق شد تا بتواند بازی را از پایه متنوع کند. او به شروع و احیای چندین برنامه توسعه کمک کرد، از جمله سریال Dream، که هر سال در آخر هفته روز MLK برگزار می شود. سری پیشرفت; و Hank Aaron Invitational، که در یک رویداد ویترینی در Truist Park در حومه آتلانتا به اوج خود می رسد.

همه برنامه‌ها و برنامه‌های بعدی، برای جذب دختران و پسران سیاه‌پوست عمدتاً ضعیف به بیس‌بال، سافت‌بال و بیس‌بال دخترانه و در نهایت قرار دادن با استعدادترین بازیکنان، مانند جی پی مسی، در مقابل مربیان کالج و پیشاهنگان حرفه‌ای طراحی شد. .

مسی گفت: “من بچه ای از شهر شیکاگو هستم، بنابراین برای اینکه آنها مرا تا آتلانتا بیاورند، جایی که پیشاهنگان مختلف وجود دارند، این فرصتی است تا استعداد خود را در مقابل چشمان مختلف به نمایش بگذارید.” پیرزن 22 ساله ای که می گفت بدون مربیگری و راهنمایی که در برنامه های مختلف دریافت کرده بود، ممکن است شانس بازی در دانشگاه مینه سوتا یا توسط دزدان دریایی پیتسبورگ را نداشته باشد.

در عصری که به طور فزاینده ای پرداخت می شود، جایی که تیم های مسافرتی گران قیمت و مربیان خصوصی، بازیکنان ممتاز بیشتری را به سمت رویدادهای ویترین نخبگان هدایت می کنند، بسیاری از بازیکنان جوان محروم به سختی مورد توجه پیشاهنگان و استخدام کنندگان قرار می گیرند. اکثر برنامه های تحت چتر MLB، که توسط اتحادیه بازیکنان و بیسبال ایالات متحده نیز پشتیبانی می شود، رایگان هستند، شامل مسافرت و مربیگری نخبگان هستند.

آخر هفته گذشته، بازیکنان و مدیران سابق، مانند مانوئل، لاتروی هاوکینز، ماروین فریمن و مایک سیوسیا، در اطراف مرکز تمرین فرشتگان پراکنده شدند و از نزدیک با بسیاری از بهترین بازیکنان جوان سیاه پوست در کشور همکاری داشتند. MLB می‌گوید که حدود 600 فارغ‌التحصیل این مجموعه در کالج بازی کرده‌اند، دستاوردی که ریگینز آن را به همان اندازه برای ماموریت اصلی مهم ارزیابی می‌کند.

ریگینز که یک پیشاهنگ قدیمی است، قویاً اعلام می کند که بیسبال هنوز در بین ورزشکاران جوان سیاه پوست محبوب است.

او گفت: “شما می شنوید، “اوه، بچه های سیاه پوست بیسبال بازی نمی کنند.” “من همیشه آنها را می بینم. همیشه. وقتی این را می شنوم، می توانم آن را درک کنم. اما آن شخص احتمالاً چیزی را که به تازگی شنیده است پس می‌گیرد.»

با این حال، هیچ بحثی در مورد کاهش تعداد بازیکنان آمریکایی آفریقایی تبار در MLB وجود ندارد، طبق گزارش سالانه نژاد و جنسیت، که توسط دانشگاه مرکزی انجام شده است، سال گذشته، درصد بازیکنان سیاهپوست متولد آمریکا در فهرست روز افتتاحیه 7.2 بود. فلوریدا. این کمترین درصد از سال 1991 بود که برای اولین بار داده ها جمع آوری شد. در آن سال، بازیکنان آفریقایی آمریکایی 18 درصد از فهرست بازیکنان MLB را تشکیل می دادند.

اما از آنجایی که تعداد بازیکنان سیاهپوست در MLB همچنان در حال کاهش است، تعداد درفت‌ها در سال‌های اخیر به شدت افزایش یافته است که بخشی از آن به دلیل برنامه‌های لیگ است. بر اساس همین مطالعه، در دور اول 10 درافت آخر، 65 بازیکن سیاهپوست آمریکایی الاصل از 349 انتخاب (18.6 درصد) درافت شدند. درصد زیادی از این بازیکنان فارغ التحصیل برنامه‌نویسی توسعه تحت رهبری MLB بودند.

MLB پیش نویس 2022 را به عنوان نقطه مقابلی برای سری جهانی نگران کننده می بیند. چهار نفر از پنج بازیکن اول انتخاب شده، و شش نفر از 18 بازیکن برتر، بازیکنان متولد آمریکا هستند که در یک یا چند برنامه توسعه MLB شرکت کرده اند. 9 نفر از 30 بازیکنی که در دور اول انتخاب شدند، بازیکنان سیاه پوست آمریکایی هستند.

ریچارد لاپچیک، مدیر مؤسسه تنوع و اخلاق در ورزش UCF که این گزارش کارنامه را تهیه می کند، مسابقات جهانی را لحظه ای شگفت انگیز خواند. او معتقد است که MLB تلاشی صادقانه برای معکوس کردن روند انجام می دهد.

او گفت: «اعداد پیش‌نویس نشانه‌ای از امید را نشان می‌دهند، اما ما تا چند سال نمی‌دانیم که آیا تغییری را که آنها امیدوارند انجام دهد، ایجاد کند یا خیر».

یک روز به زودی، کودکان خردسال ممکن است بازیکنانی مانند زیون رز و سر جیمیسون جونز را تماشا کنند، دو نفر از چندین شکارچی که با Scioscia، شکارچی ستاره سابق Dodgers و مدیر قدیمی فرشتگان، کار می کنند، آخر هفته گذشته.

جونز، یک دانش آموز دبیرستانی از جزیره آبی، ایالت ایالت، در نزدیکی شیکاگو، گفت: «همکاری نزدیک با مربی مانند آن باورنکردنی است. رویای او این است که یک ستاره MLB شود، “و بنیاد خود را راه اندازی کنم تا به بچه های داخل شهر کمک کنم تا با بیسبال درگیر شوند.”

تئوری های زیادی برای توضیح اینکه چرا بیس بال در بین ورزشکاران سیاهپوست محبوبیت کمتری پیدا کرده است، وجود دارد، بسیاری از آنها به ورزش های محبوب تر مانند فوتبال، بسکتبال و فوتبال مربوط می شوند.

مانوئل، مدیر سابق، که 69 سال دارد، گفت: “بیسبال زمانی ستون جامعه ما بود.”

اما هنوز هیچ چیز کم جانسون، یک بازیکن چپ دست برتر از مریلند را از ادامه حرفه ای در بیسبال منصرف نکرده است.

جانسون 6 فوت و 5 اینچ وزن دارد و 240 پوند وزن دارد و گفت که افراد زیادی سعی کرده اند او را متقاعد کنند که به فوتبال یا بسکتبال روی بیاورد. داروین پنی، پیشاهنگ کانزاس سیتی رویالز که به عنوان مربی و مدیر توسعه جوانان کار کرده است، گفت برای بازیکنان جوان سخت است که در برابر جذابیت این ورزش ها مقاومت کنند.

پنی گفت: “ما در تلاش هستیم تا پاتریک ماومسس های جهان را در بازی خود نگه داریم.”

پاتریک ماهومس، که پدرش پت، یک بازیکن لیگ برتر فوتبال بود، فوتبال را انتخاب کرد، مانند سایر ستارگان ورزش دوگانه مانند کایلر موری، راسل ویلسون و جیمیس وینستون.

جانسون توسط هاوکینز راهنمایی و تشویق شده است، یک بازیکن 21 ساله در لیگ برتر که پرتاب جانسون را در روز شنبه در مقابل حدود 12 پیشاهنگ MLB تماشا کرد، همه آنها توسط ریگینز برای حضور در سری رویاها ترغیب شده بودند. ریگینز گفت که پیشاهنگان بیشتری در رویدادها در پی درفت سال گذشته حضور داشتند، اما او دوست دارد حتی بیشتر از این هم ببیند.

این برنامه‌ها به بازیکنان در تمام سطوح، از مدارس ابتدایی شروع می‌شود، و هر سال، از 44 بازیکن برتر دعوت می‌شود تا در یک بازی ویژه در پارک Truist، خانه آتلانتا بریوز، بازی کنند، جایی که از باشگاه‌های مشابه لیگ‌های بزرگ استفاده می‌کنند. و در همان هتل به عنوان تیم های بازدید کننده اقامت کنید.

جونز، شکارچی اهل ایلینوی گفت: «این نقطه برجسته زندگی بیسبال من بود.

همه به این حد نمی رسند. اما برخی، مانند فاتین مک دانیل، از این هم فراتر می روند، تا حدی به دلیل راهنمایی هایی که دریافت کردند. مک دانیل چندین سال پیش در دعوتنامه هنک آرون آنقدر دردسرساز بود که ریگینز تقریباً او را به خانه فرستاد. اما مانوئل که مک دانیل را برای این برنامه توصیه کرد، به ریگینز گفت که اگر این کار را انجام دهند، دیگر هرگز از مک دانیل خبری نخواهند داشت. امروزه مک دانیل به عنوان همکار قایق‌ران هوانوردی عمل می‌کند و هواپیما را از عرشه ناو USS Harry S. Truman پرتاب می‌کند.

مک دانیل که از کشتی از طریق تلفن صحبت می کرد، توضیح داد که چگونه مانوئل برای اولین بار او و دیگران را در مزارع لیگ کوچک ساکرامنتو، کالیفرنیا کشف کرد.

مک دانیل گفت: «همه این بچه‌ها، اکثریت سیاه‌پوستان، بسیاری از آنها خانه‌های شکسته‌اند، خانه‌های تک‌والدینی، و ما را در یک محیط پایدار قرار می‌دهند.» «احتمالاً کارهای بدی انجام دادم تا او را بد جلوه دهم. اگر می توانستم همه اینها را پس بگیرم، این کار را می کردم.

بیسبال مرا از مشکلات زیادی که می توانستم در آن قرار داشته باشم دور نگه داشت. من به زودی ازدواج می کنم و در مورد بچه دار شدن صحبت می کنیم. من قطعاً پسرم را در چنین برنامه‌هایی قرار می‌دهم.»

سری رویا پس از آن متولد شد که ریگینز دیو استوارت، بازیکن قدیمی اوکلند اتلتیک و چندین باشگاه دیگر را شنید که از نبود پرتاب کننده و شکار سیاه در بازی امروز ابراز تاسف کرد. این برنامه با حدود 80 بازیکن بر آن موقعیت ها تاکید دارد.

فارغ التحصیلانی مانند هانتر گرین، که در فصل گذشته با سینسیناتی ردز اجمالی از پتانسیل خود را نشان داد، و ترمار جانسون، شماره اول. 4 انتخاب در درافت سال گذشته توسط پیتسبورگ دزدان دریایی، چراغ راه بازیکنان جوان تر است. گرین شنبه شب همه آنها را به خانه خود در فینیکس دعوت کرد و به آنها سنبله و نامه های تشویقی داد.

پیام کلی از گرین و هر کس دیگری که در برنامه دخیل است: هنوز جایی برای شما در بیسبال وجود دارد.

مانوئل گفت: “بسیاری از این افراد تنها بازیکنان سیاه پوست در تیم های خود در خانه هستند.” اما وقتی آنها به اینجا می آیند، به اطراف نگاه می کنند و همه این بازیکنان دیگر را که شبیه آنها هستند می بینند، می بینند که آنها تنها نیستند.”

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

تماس با ما