در یک شهر کوچک کوهستانی، یک گروه تئاتر محبوب غالب است

کرید، کلو. – تابستان گذشته، من به یکی از منحصر به فردترین – و شادترین – تجربه های زندگی ام برخوردم: یک جامعه کوچک، در ارتفاعات کوه های سان خوان کلرادو، که از سال 1966 یک شرکت تئاتر حرفه ای پر رونق را حفظ کرده است. و من این کار را نکردم. حتی نسخه معمولی Creede Repertory Theatre را ببینید – به دلیل همه‌گیری، فصل کوچک‌تری از تولیدات معمولی را در یک صحنه موقت در فضای باز اجرا کرده بود.

نه تنها مردم به طور معمول خوب بودند و نمایش ها خوب بودند، بلکه اینجا مکانی بود که تئاتر بخشی جدایی ناپذیر از بافت مدنی بود. به محض رفتن، خواب برگشتن را دیدم.

بنابراین من ماه گذشته در تعطیلات آنجا بودم. من می خواستم منطقه را به همسرم معرفی کنم، اما کنجکاو بودم که یک فصل معمولی را ببینم، در داخل خانه و در رپرتوار (یعنی شرکت بازیگری مقیم برنامه های متناوب). و من واقعا مشتاقانه منتظر دیدن دیواهای حاکم کرید ریپ، کریستی برانت و آن اف. باتلر، بودم که «مگنولیاهای فولادی» را انجام دهند. (اولین فصل برانت در سال 1973 بود و این نوزدهمین فصل باتلر است.)

ما واقعاً به آن طرح تانك كردن نزديك شديم.

در 18 جولای، ایمیلی از تئاتر دریافت کردم که به من اطلاع داد که همه اجراها به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شده است. نمایش‌ها «سه‌شنبه، 26 ژوئیه» – درست دو روز قبل از ورود ما، به‌طور کامل باز خواهند گشت. باید اذعان کرد که سطح استرس من در مقایسه با آنچه که روی زمین تجربه می‌کردند، چیزی نبود.

وقتی با او در Creede تماس گرفتم، برانت گفت: “خوشحالم که مسئول نیستم.” به خصوص تابستان امسال.

از قضا، همان چیزی که Creede Rep را برای چندین دهه ادامه داده است نیز به افزایش موج کووید کمک کرد: کیت بری، معاون مدیر هنری، گفت: “این شرکت بر پایه همکاری همه با هم تاسیس شده است.” “این انجمن و حلقه دوستی شما می شود.”

بری و مدیر هنری تهیه کننده، جان دی آنتونیو، وقتی با آنها ملاقات کردم، به‌طور آشکار خسته به نظر می‌رسیدند، شاید به این دلیل که ماه‌ها متوالی مجبور بودند یکی پس از دیگری مشکلات را حل کنند. از آنجایی که برخی از کارکنان در اقامتگاه های مشترک زندگی می کنند، برای مثال، انزوا در طول آخرین بحران دشوار بود. دی آنتونیو گفت: «جامعه واقعاً در این زمینه به ما کمک کرد. وی با اشاره به شهری در فاصله 25 دقیقه ای ادامه داد: مردم به اتاق های مهمان، گاراژ آپارتمان ها، هتل ها در ساوت فورک می رفتند. برخی از این ها لطف بود، اما برخی صرفاً هزینه های اضافی بود.»

در نهایت نمایش ها از سر گرفته شد، با نیاز به ماسک برای مخاطبان. (به خاطر داشته باشید که کرید بازدیدکنندگان زیادی را از ایالت‌هایی مانند تگزاس و اوکلاهاما جذب می‌کند، جایی که وظایف به خوبی انجام نمی‌شود.) برانت گفت که یک شب، قبل از “مگنولیاهای فولادی”، چند زن در خاطره‌اش فریاد زدند: اگر می دانستیم باید ماسک بزنیم، به این تئاتر احمقانه نمی آمدیم!» آنها در نهایت برای نمایش ماندند، اما نه قبل از اینکه در سرویس بهداشتی فریاد بزنند و مطمئن شوند که همه شنیده اند.

اما آنها در اقلیت بوده اند. دی آنتونیو خاطرنشان کرد که بیشتر مخاطبان با هم همراه بوده اند. او گفت: “اینها افرادی هستند که شاید در سال گذشته یا هرگز زیاد ماسک نپوشیده باشند، اما آنها می گویند: “من به مدت 35 سال هر سال یک نمایش را دیده ام، شرط می بندید که من هستم. قرار است در این سفر یکی را با خانواده‌ام ببینم و اگر لازم باشد ماسک می‌زنم.»

بزرگترین تلفات درام بوکس مارکو رامیرز “The Royale” بود که قرار بود تمرینات فنی خود را در طول تعطیلی موقت برگزار کند. همه چیز از لحاظ لجستیکی آنقدر پیچیده شد که سریال مجبور شد به فصل 2023 کشیده شود.

حداقل توانستم در طول اقامت سه شبم پنج اجرا داشته باشم، یک مینی ماراتن که در بین حامیان Creede Rep غیر معمول نیست.

جان گرس، 59 ساله، و گوئن فارنزورث، 56 ساله، از بولدر، کولو، در سال 2017 برای پیاده روی در قله سن لوئیس در نزدیکی شهر بودند که به طور تصادفی با منظره ای غیرمنتظره مواجه شدند. “من می گفتم، “اوه، خدای من، اینجا یک تئاتر است. برویم!» فارنسورث گفت. “و بازی بسیار شگفت انگیز بود. بلافاصله خواستم برگردم.» بازگشت این زوج به دلیل بیماری همه گیر به تعویق افتاد، اما این زوج با دیدن چهار نمایش در یک آخر هفته جبران کردند. آنها حتی مادر 87 ساله و یک دوست 91 ساله فارنزورث را با خود آوردند.

بسته بندی برنامه یک یادآوری عالی از شادی های تئاتر رپ است. من برانت را تماشا کردم که نیمی از یک زوج نجیب را بازی می کرد که با همسایه هایشان در کمدی “باغ های بومی” کارن زکاریاس در یک مهمانی می جنگند و سپس به آرامی به کلری شوخ در فیلم “مگنولیاهای فولادی” روی آوردم. باتلر همچنین به عنوان اویزر همیشه بداخلاق در آن نمایش عالی بود، اما او واقعاً در نقش شاهزاده جان در «شروود: ماجراهای رابین هود» پرحاشیه کن لودویگ کشته شد، که در آن کمیک های پر زرق و برق یکی پس از دیگری شکوفا شد.

در دیگر نشانه‌های توقف بازگشت به حالت عادی، جشنواره بازی جدید هدواترز Creede Rep به صورت حضوری (26 تا 28 اوت) بازگشته است و امید این است که بازیگران برنامه Outreach Audience Young برخلاف سال گذشته بدون نقاب بازی کنند. (انتظار می رود ابتکار دوم یک موزیکال دوزبانه اصلی را به مدارس روستایی و از نظر تاریخی نادیده گرفته شده در حداقل هفت ایالت بیاورد.)

با این حال، جایی که عادی قدیمی دیگر مورد استقبال قرار نمی گیرد، در برخی از شیوه های کاری است. مانند بسیاری از شرکت‌های دیگر، Creede Rep در حال بازنگری در نحوه ساخت تئاتر است: این شرکت اکنون یک برنامه مراقبت از کودکان رایگان دارد و سعی می‌کند هفته کاری را کاهش دهد – چالشی در قالب تکراری سخت، اما برای دی‌آنتونیو عزیز است.

او گفت: “بیانیه چشم انداز ما این است که “CRT بهشتی برای تعالی هنری، تعلق و شادی ذاتی خواهد بود.” “این کوه آن بالا در فاصله ای است که ما به سمت آن کار می کنیم.”

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency channelGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorial
تماس با ما