دستگاه های رای گیری و پرداخت با کف دست

در 19 سال گذشته، خوان گیلبرت، استاد علوم کامپیوتر، شاید خود را در بحث برانگیزترین بحث در مورد مدیریت انتخابات در ایالات متحده غوطه ور کرده است – در صورت وجود، دستگاه های علامت گذاری برگه های رای با صفحه لمسی چه نقشی باید در روند رای گیری ایفا کنند.

در حالی که مدافعان ادعا می‌کنند که سیستم‌های رای‌گیری الکترونیکی می‌توانند نسبتاً ایمن باشند، دسترسی را بهبود بخشند و رای‌گیری و شمارش آرا را ساده کنند، منتقدان استدلال کرده‌اند که این سیستم‌ها ناامن هستند و باید تا حد امکان به ندرت مورد استفاده قرار گیرند.

در مورد گیلبرت؟ او ادعا می کند که در نهایت “ایمن ترین فناوری رای گیری ایجاد شده تا کنون” را اختراع کرده است. و او چندین نفر از معتبرترین و سرسخت ترین منتقدان فناوری رأی گیری را برای اثبات نظر خود دعوت کرد. داستان را کامل بخوانید.

-اسپنسر مستل

آیا با کف دست خود پرداخت می کنید؟

در 14 اکتبر، یک نشریه فناوری چینی گزارش داد که Tencent بی سر و صدا قابلیتی را در WeChat راه اندازی کرده است که به کاربران امکان می دهد با تأیید چاپ کف دست خود، پرداخت کنند. اما در حالی که به سرعت در چین خبرساز شد، تنها تعداد انگشت شماری از علائم تجاری ثبت شده وجود دارد که نشان می دهد Tencent در واقع در حال توسعه چنین فناوری بوده است.

وارد شبکه های اجتماعی چین شوید. در برنامه‌های ویدیویی محبوب، تعداد انگشت شماری ویدیو وجود دارد که ثابت می‌کند Tencent حداقل از ماه جولای در حال آزمایش دستگاه‌های پرداخت با چاپ کف دست در کافه‌ها، نانوایی‌ها و سوپرمارکت‌ها بوده است.

وجود آنها مجدداً تأیید می کند که چقدر سخت است دانستن آنچه در چین اتفاق می افتد از بیرون، اما همچنین چگونه پلتفرم های ویدیویی جایگزین سایت های سنتی می شوند تا به مکانی تبدیل شوند که مردم در آن خود را بیان می کنند و زندگی خود را مستند می کنند. داستان را کامل بخوانید.

-زی یانگ

این داستان از گزارش China Report است، خبرنامه هفتگی جدید Zeyi که آخرین ورود و خروج در چین را پوشش می دهد. ثبت نام کنید تا هر سه شنبه آن را در صندوق پستی خود دریافت کنید.

Zeyi یکی از خبرنگاران و ویراستاران MIT Technology Review است که امروز در EmTech، کنفرانس سالانه ما که فناوری های نوظهور و روندهای جهانی را پوشش می دهد، روی صحنه می رود.

با لایو بلاگ ما همراه باشید، که آخرین اطلاعیه ها و اخبار آزمایشگاه رسانه MIT در بوستون در EmTech را پوشش می دهد. همچنین برای ثبت نام بلیط آنلاین برای تماشای خودتان دیر نیست.

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

تماس با ما