دیزل ژنراتور چیست؟ به همراه نحوه کار، کاربرد، اجزا و معرفی بهترین برندها خبرآنلاین

اگر تاسیسات در منطقه ای سختگیرانه واقع شده باشد ، سیستم تولید کننده  در هنگام درخواست مجوز ممکن است به اعلامیه های مربوط به میزان آلایندگی نیاز باشد. متخصصان صنعت  معمولاً با فرآیند تأیید در مکانهایی که خدمت می کنند تجربه می شوند. مسلماً این آشنایی برای انتخاب یک دیزل ژنراتور عالی، بسیار مفید خواهد بود. تهران-تقریبا تاریخ اختراع اولین مولد برق به زمان کشف انرژی الکتریسیته بر می گردد.

دیزل ژنراتور

ساخت موتور دیزل برای استفاده در دیزل ژنراتور بنز از دیگر فعالیت‌های این شرکت به شمار می‌آید.

دیزل ژنراتور ولوو پنتا VOLVO

باید توجه داشت که برای نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور بایستی از کابل هایی استفاده نمود که به صورت چند رشته ‌ای و تک رشته ای ساخته شده اند. امروزه انجام کابل کشی دیزل ژنراتور با استفاده از روش های مختلفی انجام می شود که با توجه به موقعیت قرارگیری دستگاه و شرایط موجود در محل انتخاب می گردند.

دیزل ژنراتور

ژنراتورهای گازی خانگی نهایتا تا توان 55 کاوا می  توانند روشن شوند البته با گاز شهری مشخصات دیزل ژنراتور . در توان های بالاتر نیاز به فشار گاز قوی تر است که گاز صنعتی جوابگوی آن است.

دیزل ژنراتور میتسوبیشی 2750 کاوآ

هنگام خرید دیزل ژنراتور مهمترین نکته این است که بدانید برای رفع چه نیازی قصد خرید دارید.

  • هرچه حجم موتور دیزل ژنراتور بیشتر باشد، صدای تولید شده توسط آن هم بیشتر است.
  • این حالت های عملیاتی را
    می توان به طور کلی تعریف کرد، اما می توان سناریوهایی را نیز داشت که ترکیبی از این
    حالت ها هستند.
  • موتور دیزل ژنراتور معمولاً پس از ۲۵۰ یا ۵۰۰ ساعت کار نیاز به سرویس دارند، اما فاصله سرویس توسط سازنده موتور مشخص می شود.
  • برای حفظ و افزایش عمر دیزل ژنراتور و همچنین استفاده ایمن از آن، نگهداری و تعمیرات دوره‌ای باید انجام شود.
  • همچنین رشد آینده را بررسی کنید تا مطمئن شوید که ژنراتور شما بدون نیاز به موتور بزرگتر به اندازه کافی قابل استفاده خواهد بود.

ساختمان های تجاری و عمومی نیاز بالایی به انرژی و برق دارند و وجود یک ژنراتور برق در اینگونه مراکز بسیار مهم است. قطعی برق ناگهانی موجب اختلال در مجتمع های اداری و واحد های تجاری می شود. با استفاده از دیزل ژنراتور ها می توان در مواقع قطعی برق از خسارات زیادی شرکت ها و فعالیت های تجاری جلوگیری کرد.

قیمت دیزل ژنراتور ها

در زمینه ساخت آلترناتور ( ژنراتور) نیز کمپانی های استمفرد و مکالته حرف اول را در صنعت میزنند و کمپانی آکسا ژنراتور به عنوان یکی از سه کمپانی برتر تولید دیزل ژنراتور در جهان، بهترین انتخاب در ایران به شمار می رود. دیزل ژنراتور‌های بزرگ با توان تولید برق بیش از ۵۰۰ کیلووات، امکان تأمین برق برای صنایع مهم و تأسیساتی مانند نفت و گاز را دارا می‌باشند.

دیزل ژنراتور

این روزها زندگی و فعالیت های روزانه همه ما به شکلی با انرژی برق گره خورده و تصور زندگی بدون برق غیر ممکن است. در واقع برق و انرژی الکتریکی را می توان جزء جدایی ناپذیر از زندگی به شمار آورد که گستره وسیعی از کاربردها را شامل می شود.

دیزل ژنراتور

این روش عملکردی است که عموماً به وسیلهٔ یک بخش سومی که عملکرد ژنراتور را مدیریت می‌کند و با اپراتور سامانه ارتباط برقرار می‌کند، انجام می‌گیرد.

دیزل ژنراتور

این دستگاه مستقل خود از دو بخش موتور دیزلی و ژنراتور تشکیل شده است.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

تماس با ما