راز خرید بک لینک در هفتگام ساده آشکار شد.

این کار موجب میشود تا گردش خون (اعتبار) میان صفحات داخلی سایت مدیریت شده و هر بخش متناسب با موضوع و اهمیت خود ارزشگذاری و تقویت شود. برای آنکه این مفاهیم را بهتر درک کنیم، ارزش و تاثیر روشهای لینکسازی را با المانهای گرافیکی شبیهسازی کرده و میزان اعتبار منتقل شده میان صفحات را به گردش خون در بدن انسان تشبیه میکنیم. این معیارها به ما کمک میکنند تا آمادهگی سایت خود برای ورود به مرحله بعدی و لینکسازی هدفمند بسنجیم. پیش از ورود به بحث لینکسازی رایگان و دستی بهتر است با مفاهیم مهمی شامل E-A-T و YMYL آشنا شویم. به شما اطمینان میدهیم با یادگیری و اجرای این نکات حداقل برای ورود به صفحه اول نتایج جستجو نیازی به هزینههای سنگین در لینکسازی خارجی یعنی خرید رپورتاژ یا بکلینک نخواهید داشت. ببینید چه ابزارهایی در 10 نتیجه جستجو برای این کلمات کلیدی نشان داده می شوند. بسیاری از سایت ها در کلمات سخت با محتوای حرفه ای حتی بدون یک بک لینک صفحه اول , نتیجه اول قرار دارند. بک لینک خارجی هم به این گونه است؛ به اندازه ای مثل رأی می ماند، هر اندازه بک لینکهای شما اکثر به سایت شما و مطالب شما باشد به معنی اینکه افراد بیشتری به آن رأی می دهند، آن را علاقه دارند و مورد تاییدشان است، بنابراین رتبه خوب تری را درا خواهید داشت.  Article h as be en g​enerated  by GSA C​on​te᠎nt Generat or D​em​oversi on.

ولی لینک نوفالوارزش یا عصاره ای که به آن اشاره کردیم را منتقل نکرده ،به عنوان امتیاز شمرده نمی شود و تاثیری در افزایش رتبه سایت نخواهد داشت. http://xseo.ir/link-building/ سایت شما از سایت های استاندارد دیگر بک لینک می گیرد، این بدان معناست که سایت شما هم معتبر و قابل قبول است. https://xseo.ir/link-building/ این دو مفهوم که جدیدترین معیارهای گوگل برای گروهبندی و ارزشگذاری صفحات وب هستند. 5خرید بک لینک متنیبندبازی روی طناب گوگل! در مورد خرید بک لینک قوی موضوع کمی فرق می کند. 2. هماهنگ کردن لینک در پروفایل با هدف شما. بنابراین به راحتی میتوانید سایتهای مناسب با زمینه تخصصیتان را شناسایی کنید و در این سایتها، پست مهمان قرار بدهید. این مدل قیمت سئو برای سایت های کوچک یا متوسط می تواند بسیار عالی باشد و همچنین کارفرما هم از هزینه هایی که باید پرداخت کند پیشاپیش مطلع می باشد و این گونه می توان یک بودجه تقریبا ثابت و مناسب را برای هزینه های سئو سایت کنار گذاشت.

شناخت این مدل دستهبندی و استفاده از آن کاربردیترین معیار ما برای انتخاب استراتژی و ایجاد ارتباط میان سایت خود و سایر صفحات وب است. معماری محتوا و ایجاد ارتباط معنادار میان صفحات (از طریق لینکسازی داخلی) نه تنها به درک بهتر گوگل از صفحات سایت کمک میکند، بر بهبود تجربه کاربری و دسترسی بهتر به صفحات نهایی تاثیرگذار است. برای بحث خرید بک لینک نیز که مربوط به پروسه سئوی خارجی وب سایت است شما باید سعی کنید که در وب سایت ها و وبلاگ هایی که دارای دامین اتوریتی بسیار بالا و اسپم اسکور پایین هستند و همچنین اجازه درج بک لینک در صفحات خود را به شما می دهند پنل کاربری برای خود ایجاد کرده و در آن مقالات یونیک و کاربردی منتشر نمایید. برخی مواقع نیز کار نکردن کد می تواند به این دلیل باشد که دارید همزمان از دو کوپن مختلف استفاده می کنید. این پذیرش حتی از سوی گوگل نیز قابلقبول بوده، به صورتی که وبسایتهای خبری سایتهای مورد تأییدی برای دریافت بک لینک برای هر سایتی شناخته میشوند. در این کارگاه ابتدا با مفاهیم مهمی شامل الگوریتم پنگوئن، Anchor Text، لینک نوفالو، اعتبار دامنه، صفحه لندینگ، محل قرارگیری لینک و عصاره لینک (Link Juice) آشنا شده و با بررسی خط قرمزهای گوگل در لینکسازی خارجی، عوامل تاثیرگذار بر تدوین استراتژی لینکسازی را مشخص میکنیم. This w᠎as cre at ed  with the he​lp ᠎of GS᠎A Conten᠎t Generator DE​MO᠎!

در این کارگاه ابتدا با مفاهیم لینکسازی مدرن آشنا شده و در ادامه تکنیکهای کاربردی برای لینکسازی داخلی، لینکسازی رایگان، طراحی کمپین رپورتاژ آگهی و خرید بکلینک را میآموزیم. اگر سایت هایی که بک لینک می فروشند را دیده باشید ، متوجه شده اید که یکی از ترفند های کلاه سیاه این است که از چندین سایت که معمولا اسم ان ها را به شما نخواهند گفت ، تعداد زیادی پیوند به سایت شما اینجاد می کنند. برای کسبِ بهترین نتیجه از رپورتاژ آگهی، باید یک بررسی دقیق از سایت های ارائهدهنده، کلمات هدف و صفحات لندینگ داشته باشیم و طی برنامه ریزی زمانی مشخصی اهداف خود را پیاده سازی کنیم. با استراتژی صحیح، در لینکسازی داخلی و خارجی، یک سر و گردن بالاتر از رقبای خود باشیم. پیش از آنکه بخواهیم تکنیکهای لینکسازی داخلی و خارجی را بر روی سایت خود اجرا کنیم باید با مفاهیم این حوزه آشنا شده و شناخت عمیقتری نسبت به کاربرد هرکدام داشته باشیم. برای آنکه برآورد بهتری از اثربخشی تکنیکها و میزان موفقیت خود در لینکسازی داخلی داشته باشیم 5 معیار اصلی را معرفی کرده و نحوه محاسبه هرکدام را میآموزیم. هرگز اصول خاصی را در لینک گذاری رعایت نکنید زیرا گوگل آن را تشخیص می دهد.

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

تماس با ما