راز زیبایی پوست و تغذیه 4 راز برای داشتن ظاهری زیبا کلینیک ویانا

راز زیبایی

اگر دمای حمام بیش از حد داغ باشد، باعث از بین رفتن روغن طبیعی پوست می‌شود و پوست خشک خواهد شد و در نهایت باعث ایجاد خارش در آن می‌شود. از مرطوب کننده های مناسب قبل و بعد از حمام استفاده کنید. چشم اولین مکانی است که می‌تواند علائم پیری را نشان دهد پس به توجه ویژه و خاصی نیاز دارد.

راز زیبایی

استفاده‌ی منظم از این محصولات باعث کاهش چین‌وچروک و خطوط ریز روی پوست می‌شود. ما آرزو میکنیم کاش در جوانی این ترفند را میدانستیم، اولین چیزی که شما باید برای زیبایی تان هر روز از آن استفاده کنید کرم ضد آفتاب است، حتی اگر هوا بارانی یا ابری باشد! اما چرا؟ عادت‌های خوب از جوانی شروع می‌شوند و اگر شما از حالا کرم ضد آفتاب استفاده کنید، وقتی پنجاه شصت سالتان شد پوست زیبایی خواهید داشت. بخاطر داشته باشید که اشعه ی UV خورشید، حتی از ابرها و پنجره ی ماشین شما نیز عبور میکنند. اگر آرایش چشم سنگینی کرده اید، فقط کمی برق لب زده و لبتان را بدون آرایش رها کنید.

آن‌ها همیشه پوست خود را آب رسانی می‌کنند:

ورزش کردن منظم یکی از بهترین روش‌ها برای مبارزه با ظهور علائم پیری است. بعد از هر تمرین ورزشی، پوست شما درخشان‌تر و جذاب‌تر به نظر می‌رسد. ورزش کردن باعث تقویت فرآیند جوان‌سازی سلولی می‌شود، متابولیسم را افزایش می‌دهد و پیری را به تاخیر می‌اندازد. وقتی سنتان بیشتر می‌شود، استفاده از هایلایتر براق می‌تواند گزینه‌ی بهتری برای افزایش درخشش پوست باشد. هایلایتر را فقط روی قسمت‌های محدودی از پوست صورت، یعنی روی برجستگی گونه استفاده کنید و در استفاده از آن زیاده‌روی نکنید. خط چشم خود را در صورت خشک شدن کمی حرارت دهید تا نوک آن دوباره رنگ بگیرد.

از آنجایی که شب ها زیاد عرق نمی کنید، دئودورانت ها بهتر عمل خواهند کرد. برای از بین بردن آن 1 قاشق را داخل فریزر قرار دهید و با حرکات بالا و پایین روی پف پلک خود بزنید. یک خط چشم مایع خشک شده روی پلک را تجدید کنید تا ظاهر آن بهبود پیدا کند و همچنین می توانید کمی مداد را روی آن بزنید و دوباره تمدید کنید. اگر در زمستان پوستی خشک دارید، یک دستکش بخرید و در حمام هایتان از اسکراب استفاده کنید و حتما پس از آن بصورت سخاوتمندانه از کرم مرطوب کننده استفاده کنید. اگر پوست کف پایتان خشک شده و پینه بسته، یک سنگ پا بخرید. یک سنگ پا از هر انتخاب دیگری که در فروشگاه ها دارید موثر تر است.

تاثیر روغن ‌های ماساژ بر پوست

چتری بلند باعث می‌شود که چهره‌ی شما جوان‌تر به نظر برسد. علاوه‌بر‌این، بسیاری از چین‌وچروک‌ها زیر چتری‌ها پنهان می‌شود. داشتن موی چتری روی صورت، توجه مخاطب را به سمت چشم‌های شما جلب می‌کند و تغییرات پوست، کمتر دیده می‌شود. بسیار مهم است که هر کاری را برای داشتن چهره ای زیبا انجام دهید و این بدان معناست که باید آرایش مناسبی را برای تکمیل زیبایی های خود انتخاب کنید. فروشگاه های زیادی وجود دارد که انواع لوازم آرایش را در ویترین خود به نمایش گذاشته اند اما لازم است برای خرید به آن جایی مراجعه کنید که متخصص پوست در آن حضور دارد.

  • خط چشم خود را در صورت خشک شدن کمی حرارت دهید تا نوک آن دوباره رنگ بگیرد.
  • از رنگ‌های طبیعی‌تر استفاده کنید تا سن شما کمتر به نظر برسد.
  • یک خط لب با رنگ شبیه رنگ طبیعی لب‌های خود پیدا کنید و ابتدا دور تا دور لب را با خط لب، مشخص کنید.
  • بعبارت دیگر آنچه می خورید در ظاهر پوست شما منعکس می شود.

خط فک یکی از اولین قسمت‌های پوست است که نشانه‌های پیری را نشان می‌دهد. در اینترنت می‌توانید فیلم‌های آموزشی ماساژ صورت را ببینید و هر روز آن را انجام دهید.

ابروهای مرتب و زیبا

مصرف مکمل‌های خوراکی می‌تواند تولید کلاژن در پوست را افزایش دهد. موقع انتخاب رنگ برای رژگونه، رنگ‌های گرم‌تر مثلا مرجانی و نود مایل به صورتی را انتخاب کنید. محل استفاده از رژگونه در صورت به شکل کلی صورت شما بستگی دارد. اما در مجموع وقتی رژگونه را روی برجستگی گونه و به سمت بیرون و بالاتر بزنید، ظاهر شما جوان‌تر و شاداب‌تر به نظر می‌رسد.

شما می توانید با اطمینان از دستیابی به چهره ای زیبا کار خود را شروع کنید. در حال حاضر ، موارد زیادی وجود دارد که می توانید برای کمک به این مسئله انجام دهید؛ که در این قسمت از سایت به تعدادی از آن ها اشاره خواهیم کرد . سنتز آن نیاز به مصرف کافی روی و ویتامین B دارد که به ویژه در مخمرهای تغذیه ای یا جوانه گندم یافت می شود. برای داشتن موها و ناخن های سالم ، رادیکال های آزاد مسئول پیری سلول ها با غذاهای غنی از ویتامین C ، E ، سلنیوم و پلی فنول ها ردیابی می شود.

راز زیبایی

اگر دم اسبی را بالاتر ببندید ظاهر شما جوان‌تر به نظر می‌رسد. در سنین بالاتر، هدف از آرایش کردن این است که چره را شاداب‌تر و جوان‌تر و براق‌تر نشان دهید. پس، از کرم‌پودر و کانسیلری استفاده کنید که چنین نتیجه‌ای داشته باشد. البته اگر کرم‌پودر مات دارید، با استفاده از مرطوب‌کننده‌ی خوب می‌توانید مات بودن آن را جبران کنید. فقط دقت کنید که اگر کرم‌پودر شما بر پایه‌ی چربی است، از مرطوب‌کننده‌ی بر پایه‌ی چربی استفاده کنید و اگر کرم‌پودر شما بر پایه‌ی آب است از مرطوب‌کننده‌ی بر پایه‌ی آب استفاده کنید.

راز زیبایی

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما