رافائل نادال پس از دوبل با راجر فدرر به دلایل شخصی از لیور کاپ کنار رفت.CNN

رافائل نادال پس از شراکت با رقیب و دوست دیرینه خود راجر فدرر در مسابقات دوبل برای پایان کار فدرر، به دلایل شخصی از باقیمانده جام لیور انصراف داد.

لیور کاپ کناره گیری نادال را تایید کرد توییتر روز شنبه افزود که کامرون نوری بریتانیایی جایگزین او خواهد شد. فدرر نیز به دلیل مصدومیت نتوانست در ادامه مسابقات به میدان برود و ماتئو برتینی جایگزین او شد.

نادال و فدرر که 42 عنوان گرند اسلم را بین خود به دست آورده‌اند، روز جمعه برای آخرین بار با هم همدیگر شدند تا در یک مسابقه دونفره برای تیم اروپا در برابر آمریکایی‌های جک سوک و فرانسیس تیافو به عنوان نماینده تیم جهان شرکت کنند.

پس از آن، تصاویر این دو مرد – که رقابت آنها از تنیس فراتر رفته بود – در حال گریه کردن در کنار یکدیگر در مراسم پس از بازی در مقابل تشویق ایستاده و موسیقی زنده الی گولدینگ در شبکه های اجتماعی دست به دست شد.

علیرغم پیروزی در دو گرند اسلم، فصل نادال تحت الشعاع مصدومیت پا و آسیب دیدگی اخیر شکمی قرار گرفته است که او را مجبور به شکست در نیمه نهایی ویمبلدون کرد.

نادال رکورد 22 گرند اسلم را برده و فدرر 20 گرند اسلم را برده است.

رویترز گزارش داد که او همچنین به زودی در انتظار اولین فرزندش از همسر مری پرلو است.

به گزارش ESPN، نادال پس از بازی روز جمعه به خبرنگاران گفت: من خوب نیستم، خوب نیستم. “حقیقت این است که از این نظر هفته های سختی بوده است. خواب کم، بسیار کم، به طور کلی کمی استرس، شرایط کمی سخت تر از حد معمول در خانه.

“در نتیجه، خوب، من مجبور شدم با همه اینها کنار بیایم، که فشار متفاوتی با فشاری است که شما در زندگی حرفه ای به آن عادت کرده اید. اما خب، خوشبختانه همه چیز خوب است و ما خیلی آرامتر هستیم. و از این نظر، من توانستم به اینجا بیایم، که برای من مهمترین چیز بود.”

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما