روز استقلال مبارک 2022: پریتی زینتا 15 آگوست را با کودکان نوپاش جشن می گیرد- PICS | اخبار مردم

دهلی نو: بازیگر پریتی زینتا روز استقلال را به یکی از زیباترین روش ها جشن گرفت.

صبح روز دوشنبه، پریتی به اینستاگرام رفت و مجموعه ای از تصاویر شایان ستایش از دوقلوهایش، جی و جیا را به اشتراک گذاشت. در تصویر اول، ستاره “Kal Ho Naa” در حالی که با پرچم هند در دستانش ژست گرفته است، در حالی که لبخند فرورفته خود را چشمک می زند، دیده می شود.

عکس‌های دیگر جیا و جی را نشان می‌دهند که تیرنگا را در دستان کوچکشان نگه می‌دارند.” او در توضیح این پست نوشت: “روز استقلال به هموطنان هندی من در سراسر جهان از ما سه نفر #75 سال استقلال #harghartiranga #Jaihind #ting مبارک باد.” آرزوی روز استقلال پریتی طرفداران و فالوورهای او را در شگفتی از ناز کوچولوهایش برانگیخته است. “اووو خیلی نازه” یکی از کاربران شبکه های اجتماعی در این باره نوشت:”خدا به شما و خانواده تان صبر بدهد.”

پریتی زینتا و جین گودناف در سال 2016 ازدواج کردند و از زمانی که ازدواج کردند در لس آنجلس زندگی می کنند. در نوامبر 2021، پریتی و همسرش جین از دوقلوهای خود از طریق رحم جایگزین استقبال کردند.

پریتی با به اشتراک گذاشتن عکسی از خود و جین، نام فرزندانش را فاش کرد: “سلام به همه، می‌خواستم امروز اخبار شگفت‌انگیزمان را با همه شما به اشتراک بگذارم. جین و من بسیار خوشحالیم و قلب‌های ما پر از قدردانی و تشکر است. از دوقلوهای خود Jai Zinta Goodenough و Gia Zinta Goodenough در خانواده خود استقبال می کنیم. ما از این مرحله جدید در زندگی خود بسیار هیجان زده هستیم. از پزشکان، پرستاران و جانشین خود برای اینکه بخشی از این سفر باورنکردنی بودند تشکر صمیمانه داریم. . بارهای عشق و نور – ژن، پریتی، جی و جیا. #قدردانی#خانواده #دوقلوها #تینگ. جای و جیا.”

از آن زمان، پریتی به‌روزرسانی‌های زندگی جدید والدینش را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارد.

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

تماس با ما