سال آینده درام جمهوریخواه

صبح همگی بخیر! من بالاخره از چند هفته خارج از کشور برگشتم و هیجان زده هستم که دوباره در نوسان اوضاع باشم. امیدوارم تعطیلات خوبی را سپری کرده باشید.

شروع یک سال فرد برای تحلیلگران سیاسی همیشه یک دوره فرد است. ما هنوز در حال رسیدگی به آنچه در انتخابات گذشته رخ داد، هستیم، و با این حال زمان آن رسیده است که به مبارزات انتخاباتی بعدی نگاه کنیم. امسال، چرخش از یک انتخابات به انتخابات دیگر حتی کندتر از حد معمول پیش می رود.

کمپین مقدماتی جمهوری خواهان واقعاً آغاز نشده است. تا پایان ژانویه 2019، نیم دوجین نامزد دموکرات وارد رقابت شده بودند. این بار، تنها دونالد جی. ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا به طور رسمی اعلام کرده است، و من نمی گویم که او «وارد معرکه» شده است. اگر در میدان مسابقه تنها باشید مشکلی وجود ندارد.

ما حداقل کمی از درام ژانویه به جای یک رقابت ریاست جمهوری دریافت کردیم: بیشترین رای گیری برای رئیس مجلس از قبل از جنگ داخلی.

ورود کوین مک کارتی به بلندگو راه مناسبی برای شروع سال بود. نه، این یک دوجین شرکت کننده در انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری نیست. اما هنوز درگیری داخلی جمهوری خواهان است – و جنگ داخلی جمهوری خواهان وعده می دهد که خط داستانی سیاسی سال باشد، چه در واشنگتن باشد و چه در صحنه مناظره ریاست جمهوری (با فرض اینکه پرزیدنت بایدن به دنبال نامزدی دموکرات ها بدون رقابت جدی باشد).

چند سالی است که جمهوری‌خواهان در چنین نمایش‌هایی در مرکز صحنه قرار گرفته‌اند. آخرین سال ممکن است سال 2017 باشد، قبل از اینکه آقای. ترامپ تسلط خود را بر حزب جمهوری خواه تثبیت کرد و عصر صلح و اتحاد نسبی را آغاز کرد – چیزی شبیه به یک Pax Romana محافظه کار یا Pax Britannica.

غرفه آقای به نظر می رسد تسلط ترامپ رو به زوال است و خطوط گسل و شکاف های حزب جمهوری خواه هنوز عمیقاً جناح بندی شده به تدریج دوباره آشکار می شود.

امسال، یکی از بزرگترین وظایف ما بررسی چشم انداز جمهوری خواهان تازه افشا شده خواهد بود. این الزاماً یک تکلیف آسان نیست. از برخی جهات، جمهوری‌خواهان برای تحلیل‌گران سیاسی چالش سخت‌تری نسبت به دموکرات‌ها هستند، که معمولاً می‌توان آن‌ها را در یک طیف ساده ایدئولوژیک یا با ویژگی‌های جمعیت‌شناختی آسان اعضا یا حامیان آنها، مانند نژاد و تحصیلات، تحلیل کرد.

همیشه نمی توان همین را برای جمهوری خواهان که اکثریت آنها محافظه کاران سفیدپوست هستند، گفت. من فکر می‌کنم که پیشرفت تحصیلی یک خط تقسیم مرکزی در انتخابات مقدماتی جمهوری‌خواهان امسال خواهد بود، اما موفق باشید که تفاوت بین آقای دکتر را کشف کنید. مک کارتی و رهبر حزب آزادی، اسکات پری – دو محافظه کار سفیدپوست متولد کالیفرنیا مسیحیان فرقه های انجیلی، در سنین 57 و 60 سال – بر اساس جمعیت شناسی یا موضع آنها در مورد مسائل. جو بایدن در مقابل الکساندریا اوکاسیو کورتز نیست، مطمئناً.

روش های قدیمی تفکر در مورد حزب جمهوری خواه شاید دیگر چندان مفید نباشد. در این راستا، دعوای این ماه برای رئیس مجلس – که به طرز وحشتناکی یادآور دعواهای دوران اوباما بین رهبری مجلس نمایندگان و گروه آزادی بود – ممکن است تا حدودی گمراه کننده باشد. حزب جمهوری خواه قبل از ترامپ در بیشتر جنبه های دیگر بازگشتی نخواهد داشت. کارتاژ با افول رم بازنگشت و جب بوش، جان کاسیچ، پل رایان، لیز چنی و مسیری برای شهروندی برای مهاجران غیرقانونی نیز در سال 2023 باز نخواهند گشت.

در عوض، سال 2023 فرصت‌هایی را برای بازیکنان جدید ارائه می‌کند – واضح‌تر از همه، فرماندار فلوریدا، ران دیسانتیس. و آن بازیکنان جدید در صحنه ملی به معنای مجموعه جدیدی از مسائل و خطوط گسل سخت قابل پیش بینی خواهد بود. پس از سال‌ها زمانی که جمهوری‌خواهان با او متحد شدند. ترامپ یا دیگران در حاشیه، به هیچ وجه مشخص نیست که سیاست حزب جمهوری خواه در صورت و زمانی که یک چالش شدید با آقای ترامپ باشد، چگونه درگیر می شود و دوباره همسو می شود. ترامپ ظهور می کند.

مشخص نیست که چگونه یک چالش برای آقای. ترامپ بین رای دهندگان جمهوری خواه نیز اختلاف خواهد داشت. با توجه به آنچه می دانیم، آقای دسانتیس ممکن است در سمت Mr. ترامپ از سمت راستش به او حمله کنید که دکتر را آورده است. آنتونی فائوچی وارد زندگی ما و واکسن وارد بدن ما شد. شاید او آقا را سرزنش کند. بسته های هزینه تریلیون دلاری ترامپ برای کرونا برای ایجاد تورم. دقیقا چطوری آقای ترامپ ممکن است دنبال آقای. DeSantis در نوع خود یک راز است.

ممکن است همه اینها به «دوران جدید» سیاست آمریکا یا هر چیز بسیار بزرگی نباشد. آقای. ترامپ همچنان می تواند دوباره نامزد جمهوری خواهان شود. اما امسال می تواند بسیار متفاوت از آنچه در نیم دهه گذشته به آن عادت کرده ایم به نظر برسد. ما در سال جدید کارمان را برایمان تمام می کنیم.

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

تماس با ما