سرنا ویلیامز طرفداران تنیس را اذیت می کند و می گوید “من بازنشسته نیستم”CNN

سرنا ویلیامز همچنان طرفداران تنیس را در مورد اینکه آیا او را در زمین مسابقه خواهند دید یا نه، اذیت می کند و این بار می گوید که او از این ورزش “بازنشسته نشده است”.

ویلیامز که بسیاری آن را بهترین بازیکن تمام دوران می دانند، اعلام کرد که پس از مسابقات تنیس اوپن امسال، “از تنیس دور خواهد شد” و افزود که “هرگز از کلمه بازنشستگی خوشش نمی آید.”

در بازگشت کوتاهی به این ورزش در سال گذشته، قهرمان 23 گرند اسلم در مسابقات انفرادی ویمبلدون، مسابقات آزاد بانک ملی، آزاد وسترن و ساترن و اوپن ایالات متحده، جایی که توسط آژلا توملیانوویچ در دور سوم حذف شد. .

شرکت سرمایه‌گذاری او، ویلیامز، 41 ساله، در کنفرانس اخیر TechCrunch Disrupt در سانفرانسیسکو برای تبلیغ سرنا ونچرز، گفت: “من بازنشسته نیستم… شانس آن بسیار زیاد است. [of playing again]. تو به خانه من بیا، من دادگاه دارم.»

ماه گذشته، ویلیامز در مصاحبه ای در صبح بخیر آمریکا گفت: “تو هرگز نمی دانی” بازگشت به تنیس رقابتی و توضیح داد که چگونه تام بردی، کوارتربک NFL “روند بسیار جالبی را آغاز کرده است.”

بردی 45 ساله گفت که در ماه فوریه از NFL بازنشسته می شود، اما بعداً این تصمیم را تغییر داد و در این فصل به حرفه خود در تیم تامپا بی باکانرز ادامه داد.

ویلیامز به عنوان بخشی از برنامه‌هایش برای “تکامل دور از تنیس” گفت که زمان بیشتری را با خانواده‌اش می‌گذراند و همچنین به دنبال علایق تجاری و نقش‌های سفیر خیریه خواهد بود.

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

تماس با ما