سقوط دلار در پایان اکتبر 1401

در هفته ای که گذشت شاخص قیمت ارز در نیمه دوم کانال 32 هزار تومان کاهش جدید را به ثبت رساند. با توجه به بررسی های انجام شده از روند قیمت این ارز در روزهای هفته گذشته، مشاهده می شود که با وجود روند افزایشی در روزهای ابتدایی هفته و رسیدن قیمت اسکناس آمریکایی به سطح قیمتی 33 هزار تومان. ، در روزهای میانی و پایانی آخرین هفته مهرماه، قیمت دلار به سطح متوسط ​​قیمت کانال 32 نزدیک شد.

به گزارش دنیای اقتصاد، بر اساس نظر بسیاری از کارشناسان دلیل اصلی افت قیمت دلار غیررسمی بودن، حمایت همه نهادهای بازار پول ملی و افزایش حجم آن است. از تزریق این موسسه به معاملات بازار تهران.

علی صالح آبادی، رئیس کل بانک مرکزی نیز در روزهای گذشته درباره وضعیت عرضه مناسب در بازارهای تهران صحبت کرد. در پایان قیمت هر دلار در معاملات برگشتی معاملات نقدی هفته گذشته با حدود 220 تومان کاهش نسبت به قیمت روز چهارشنبه به رقم 32 هزار و 600 تومان رسید.

دلار

با کاهش قیمت دلار در معاملات هفته گذشته، قیمت سکه نیز از کانال دهم به کانال دوم 15 از محدوده نوسان خارج شد و در محدوده کانال نهم 14 ثبت شد.

قیمت دلار در هفته گذشته به صورت پلکانی کاهش یافت. شاخص قیمت ارز در نخستین روزهای هفته جاری با افزایش جست و جوها، قیمتی معادل 33 ​​هزار تومان را به نمایش گذاشت. نتیجه این جست و جوها منجر به قیمت این ارز در روز یکشنبه 24 مهر در سطح قیمت 33 هزار و 30 تومان شد.

اما پس از رسیدن قیمت این ارز به رقم 33 هزار و 30 تومان، قیمت شکست و دلار وارد راه پله شد. در نهایت قیمت هر برگ از این اسکناس آمریکایی در روز پنجشنبه 28 مهرماه نسبت به روز چهارشنبه در طبقه هفتم شبکه 32 حدود 220 تومان کاهش یافت و به قیمت 32 هزار و 600 تومان به پایان رسید.

از آخرین روزهای دهه اول مهر، سیگنال هایی مبنی بر تزریق های سنگین بانک مرکزی به بازار رسمی تهران به گوش می رسید.

صالح آبادی همچنین در روزهای گذشته در این خصوص افزود: امسال حجم عرضه ارز در بازار بسیار خوب است و در هر دو حوزه ارزی و ارزی وضعیت بسیار خوبی داریم.

وی همچنین در رابطه با وضعیت ارز گفت: واردات ارز به کیشور نسبت به گذشته بهبود یافته است و به لطف ارزهای خاص، کیفیت آنها وارد چرخه معاملات کیشور می شود.

به عقیده بسیاری از تحلیلگران بازار، افزایش حجم تزریقات بانک مرکزی به دلیل تورم در بازار است که مانع از حضور دلار در سطح کانال قیمتی 33 هزار تومان می شود.

قیمت هر قطعه سکه طلای طرح جدید نیز با کاهش حدود 35 هزار تومانی نسبت به قیمت روز چهارشنبه به رقم 14 میلیون و 895 هزار تومان در آخرین روزهای هفته گذشته رسید.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances