شریک سابق ویکتور ریورا به طرح رشوه در پناهگاه بی خانمان اعتراف کرد

آقای. ریورا در سال 2000 با بودجه اندکی به تأسیس شبکه مسکن والدین برونکس کمک کرد و او این سازمان را به یکی از بزرگترین اپراتورهای پناهگاه های بی خانمان در شهر نیویورک گسترش داد. سازمان او بیش از 274 میلیون دلار پول شهری برای اداره ده ها سایت مسکن بی خانمان از سال 2017 تا 2021 دریافت کرد.

اما با سرازیر شدن پول، آقای. ریورا فرصتی برای ثروتمند شدن پیدا کرد: او سالانه 453000 دلار حقوق دریافت کرد، سوار مرسدس بنز شد که توسط سازمان غیرانتفاعی اجاره شده بود و میلیون ها دلار قراردادهایی را به دوستان و همکارانش داد.

ام‌اس. لوین، شریک او در یک سرمایه گذاری جداگانه مسکن، یکی از آن همکاران بود.

تحقیقات تایمز نشان داد که چگونه آقای سازمان ریورا میلیون ها دلار اجاره به خانم پرداخت کرد. شرکت املاک لوین دو ساختمان را برای اسکان افراد بی خانمان اجاره می دهد.

در پرونده های دادگاه، دادستان های فدرال همچنین جزئیات آقای. رابطه پرداختی ریورا با سه پیمانکار که با سازمان او تجارت می کنند. پرونده های دادگاه نشان می دهد که او ترتیبی داد تا یک شرکت ساختمانی، RJP Construction، در ازای دریافت 66000 دلار رشوه، کار پیمانکاری بگیرد.

مالک شرکت ساخت و ساز، فرناندو رودریگز، در مارس 2021 به دلیل نقشش در طرح رشوه خواری با اتهامات جنایی روبرو شد و به این اتهامات و دیگر اتهامات در یک پرونده جداگانه کلاهبرداری مراقبت های بهداشتی اعتراف کرد. در ژانویه، آقای رودریگز به شش ماه زندان محکوم شد و به پرداخت بیش از 66000 دلار غرامت به شبکه مسکن والدین برانکس محکوم شد.

آقای. ریورا همچنین قراردادهای میلیون‌ها دلاری را با یک شرکت امنیتی، Prime Protective Bureau، در ازای صدها هزار دلار رشوه و تضمینی برای استخدام همسر سابق او برای شغلی پردرآمد، تنظیم کرد. هیچ کس درگیر با شرکت امنیتی متهم نشده است.

دادستان ها گفتند که بزرگترین پرداخت های غیرقانونی به آقای. ریورا از خانم شرکت لوین اتهام جنایت خانم به گفته سخنگوی وزارت تحقیقات، لوین به حداکثر 20 سال زندان اعتراف کرد. ام‌اس. جلسه محاکمه لوین برای ژوئیه برنامه ریزی شده است. به عنوان بخشی از درخواست خود، او موافقت کرد که بیش از 790,000 دلار را از دست بدهد و بیش از 838,000 دلار را به شبکه مسکن والدین برانکس بپردازد.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما