فواید اسید هیالورونیک؛ در اینجا این است که چرا شما باید آن را به عنوان یک ضروری بگنجانید اخبار زیبایی/ مد

دهلی نو: چین و چروک‌های زودرس، پیری پوست، افتادگی، کم‌آبی – روتین‌های روزانه ما استرس زیادی را روی پوست ما وارد می‌کنند. سلامت پوست ما مستقیماً تحت تأثیر انتخاب های غذایی، الگوهای خواب، رژیم ورزشی و سلامت جسمی و عاطفی ما است. ممکن است زمانی که به دنبال درمان مشکلات پوستی هستید، با اصطلاح «هیالورونیک اسید» همراه با انواع تئوری ها در مورد نحوه عملکرد، عملکرد آن و حتی چند توطئه برخورد کرده باشید. این مقاله به دنبال کمک به خوانندگان برای مقابله با ماهیت قریب به اتفاق همه این اطلاعات متناقض است.

اسید هیالورونیک، همچنین به عنوان هیالورونان شناخته می شود، یک ماده چسبناک و شفاف است که بدن به طور طبیعی تولید و حاوی آن است. بیشترین غلظت اسید هیالورونیک در بدن در پوست، چشم ها و بافت های همبند یافت می شود. وظیفه اصلی آن حفظ آب و مرطوب نگه داشتن بافت های بدن به طور مناسب و مداوم است. اسید هیالورونیک که به آن HA نیز گفته می شود، یک گلیکوزامینوگلیکان آنیونی بدون سولفات است. در بافت های همبند، اپیتلیال و عصبی پراکنده می شود.

نشان داده شده است که اسید هیالورونیک برای انسان بسیار مفید است، در حالی که در هاله ای از رمز و راز پنهان است. اسید هیالورونیک باید به شکل ژل ها و سرم های هیالورونیک به دست آید که ممکن است در صورت لزوم به صورت موضعی استفاده شود زیرا زمانی که سطوح بدن به دلیل عوامل مختلف از جمله افزایش سن کاهش می یابد، قادر به محافظت از پوست و بافت ها تا آنجا که می تواند نیست. درمان های تزریقی بازسازی پوست مانند Profhilo یک انتخاب اضافی است. به منظور دستیابی به پوستی مرطوب، شاداب و سالم، اسید هیالورونیک به طور مستقیم به لایه های پوست تزریق می شود. انواع مختلفی از این روش وجود دارد، از جمله پرکننده های لب، مزوتراپی فراکشنال، تقویت کننده های پوست و بازسازی کننده های زیستی.

اسید هیالورونیک چگونه به پوست شما کمک می کند؟

ایجاد پوست نرم تر و سالم تر یکی از مزایای متعدد اسید هیالورونیک است. تقریباً نیمی از اسید هیالورونیک بدن در پوست ذخیره می شود که به آن امکان می دهد با حفظ حداکثر مقدار آب، هیدراتاسیون خود را حفظ کند. اما مقدار اسید هیالورونیک به طور قابل توجهی توسط متغیرهایی از جمله اشعه ماوراء بنفش، پیری طبیعی، آلودگی و دود تنباکو تغییر می کند و کاهش می یابد. با مصرف مکمل‌ها می‌توانید مقادیر را تنظیم کنید و کاهش بیشتر را متوقف کنید. این می تواند به جلوگیری از خشکی پوست و حفظ درجه بالایی از هیدراتاسیون پوست کمک کند.

البته با آبرسانی کافی، پوست صاف تر به نظر می رسد و با افزایش سن، چین و چروک کمتری دارد. استفاده از ژل ها و سرم ها، مصرف مکمل ها یا انجام روش های بازسازی همگی می توانند میزان هیالورونیک اسید را در بدن شما افزایش دهند. یکی از مبتکرانه ترین روش های درمانی برای زایمان اسید هیالورونیک پروفیلو است. این دارو غلظت بسیار بالایی از دارو را می دهد و از فناوری های پیشرفته استفاده می کند. این یک درمان بسیار قوی برای مقابله با مشکلات ضد پیری به طور موفقیت آمیز و طبیعی است، زیرا توانایی آن در تحریک بیولوژیکی چهار شکل اصلی کلاژن، ارتقاء سلول های بنیادی چربی و افزایش الاستین است.

اسید هیالورونیک به عنوان امیدوار کننده ترین درمان ضد پیری ظاهر شده است، علیرغم این واقعیت که این زمینه برای بیش از ده سال تاسیس شده است. از آنجایی که با افزایش سن، سطوح HA کاهش می یابد، مصرف بیشتر آن برای افزایش نرمی پوست و جلوگیری از افتادگی ضروری است. غلظت اسید هیالورونیک باید بین 50 تا 1000 کیلو دالتون باقی بماند. یکی از معتبرترین تحقیقات در مورد این موضوع بیان می‌کند که مقادیر کمتر از آن محدوده باعث التهاب می‌شود و مقادیر بالاتر از این محدوده واقعاً ضروری نیستند. در واقع، توسط منابع مختلف پیشنهاد شده است که نگه داشتن سطح در 500 کیلو دالتون، نفوذ و جذب آسان تر پوست را تسهیل می کند.

به عنوان مثال عبارت “پوست مرطوب” صرفاً به این معنی است که پوست رطوبت کافی برای حفظ لطافت و سلامت خود دارد. با این کار خاصیت ارتجاعی حفظ شده و از افتادگی جلوگیری می شود. برای اطلاع شما، اسید هیالورونیک که جزء کلاژن، الاستین و چربی است و یکی از موثرترین مرطوب کننده هاست، عامل افتادگی پوست است. با گذشت زمان می توان از لوسیون ها و مواد آرایشی غنی از اسید هیالورونیک برای حفظ پوست استفاده کرد. فقط اطمینان حاصل کنید که اقلام را از یک خرده فروش معتبر خریداری کنید و قبل از استفاده از هر محصولی از یک متخصص پوست یا زیبایی مجاز مشاوره بگیرید.

آیا واقعاً عوارض جانبی وجود دارد؟

فکر می کنم طعنه آمیز باشد. به هر حال، بدن خود به خود اسید هیالورونیک تولید می کند. اسید هیالورونیک به خودی خود هیچ خطر یا عوارض جانبی برای سلامتی ندارد، اما باید در مورد محصول یا روش مصرفی که انتخاب می کنید محتاط باشید. اگر از دوز توصیه شده برخی از ژل ها، سرم ها و مکمل ها استفاده نکنید، پوست یا بدن شما می تواند به سایر مواد شیمیایی واکنش نشان دهد. اگر به برخی از ترکیبات آلرژی دارید یا یک واکنش نامطلوب دارید، ممکن است اثرات منفی خاصی را تجربه کنید. به همین دلیل باید مراقب کالاهایی که خریداری می کنید باشید.

این توضیح می دهد که چرا خرید Profhilo یک انتخاب عاقلانه است. این یک درمان طبیعی و ایمن است که می‌تواند مقادیر مناسب اسید هیالورونیک را به لایه‌های پوست برای پوست نرم‌تر و سالم‌تر در صورت استفاده صحیح توسط متخصصان واجد شرایط ارائه دهد.

(سلب مسئولیت: به جز عنوان، این خبر توسط کارکنان زی نیوز ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما