قیمت و خرید قفل کتابی آچمز مدل S100

در این قفل‌ها فقط کمی از سطح زبانه مشخص است و به همین دلیل به آسانی قابل بریدن نیستند. قفل کتابی با نی ممکن است باز شود، اما در صورتی که از یک قفل کتابی با کیفیت و مطابق با استانداردهای امنیتی استفاده شود، این کار مشکل خواهد بود و به دلیل وجود سیستم های امنیتی در آن قفل، باز کردن آن به راحتی امکان پذیر نیست. بنابراین، انتخاب قفل کتابی یک قفل کتابی با کیفیت و مطابق با استانداردهای امنیتی بسیار مهم است. گروه صنعتی و تولیدی کهن ابزار یکی از گروه های فعال و معتبر در صنعت ابزار و تجهیزات ایمنی است. برند قفل کهن از سالها تجربه و دانش فنی و علمی متخصصان خود استفاده می کند تا همواره در تلاش برای تولید محصولات با بهترین کیفیت و ارائه آنها به مشتریان محترم باشد.

قیمت قفل کتابی

تا اگر با خرابی پمپ یا قطعی برق مواجه شدید بتوانید با فشار طبیعی آب شهری آب را حداقل به طبقات پایین ساختمان برسانید. قبلا قفل های کتابی با کلیدهای فلزی ساده باز می شدند ، اما امروزه روش های جدیدتری برای باز کردن قفل آنها وجود دارد. به عنوان مثال ، یک صفحه کلید کوچک روی بدنه برخی از قفل های کتابی وجود دارد و می توانید با انتخاب یک کد و رمز عبور خاص ، قفل ابزار آن را باز کنید. این قفل ها معمولاً در برابر تزریق اسید بسیار مقاوم هستند ، که روشی معمول برای بازکردن قفل ها است. این قفل ها معمولاً از برنج ساخته می شوند برنج در برابر نفوذ اسید مقاومت بسیار بالایی دارد بنابراین برخی از قفل ها علاوه بر مغز دارای بدنه برنجی هستند تا سطح ایمنی را افزایش دهند. محصولات این برند با مواد اولیه بسیار با کیفیت تولید می شوند.

قفل کتابی پارس قفل مدل 900SX کلید چهارپر ا Pars 900SX 90mm Pad Lock

چون در صورت بسته شدن بدون کلید، ممکنه دیگه نشه کلید رو مجدد توی قفل گذاشت و مجبور به خراب کردن دیوار برای ورود کلید داخل قفل باشیم. قیمت هر عدد قفل وارداتی نه تنها تحت تاثیر کیفیت که بر اساس نوسانات بازار ارز سنجیده می شود، به این صورت که اگر قیمت نرخ ارز مبادلاتی به صورت مستمر در حال افزایش باشد، هزینه های جانبی واردات و به دنبال آن قیمت تمام شده قفل نیز سیر صعودی خواهد داشت. قیمت چکش با کلیک بر روی هر محصول در جدول زیر می توانید جزئیات فنی ( نقشه فنی ، تصاویر و ویدیو ) را مشاهده فرمایید. این وسیله نوعی گجت است که برای سرگرمی و رفع استرس به‌کار می‌رود. روانشناسان معتقدند که فیجت‌ها می‌توانند باعث کاهش اضطراب بزرگ‌سالان هم شوند. فقط دقت داشته باشین، کلید و‌جهت باز شدن میله خلاف هم هستند، بنابراین برای محلی که می خواهید استفاده کنید این موضوع رو لحاظ کنید.

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

تماس با ما