لینکدین امکان نوشتن محتوای مشترک با هوش مصنوعی را فراهم می کند

لینکدین از قابلیت جدیدی به نام «مقالات مشارکت» برای این شبکه اجتماعی رونمایی کرده است. این ویژگی برای شروع مقاله نویسی از هوش مصنوعی کمک می گیرد و سپس از کارشناسان مرتبط با آن موضوع می خواهد تا در مورد موضوع نظر دهند. این شرکت معتقد است که شروع محتوا معمولا کار دشواری است و این روش می تواند کار را برای کاربران آسان کند.

لینکدین با انتشار پستی در وب سایت خود اعلام کرد که از این پس از هوش مصنوعی برای شروع بحث و مقاله نویسی استفاده می کند و سپس از کارشناسان دعوت می کند تا در بحث ها شرکت کنند و اطلاعات خود را به اشتراک بگذارند.

سوزی اونز، سخنگوی لینکدین می‌گوید که بدنه درخواست‌هایی که توسط هوش مصنوعی نوشته می‌شوند، با اطلاعیه‌هایی که توسط دبیر تیم این شرکت تهیه می‌شود و مرتباً اصلاح می‌شوند، شناسایی می‌شوند. لینکدین می گوید در دو روز گذشته حدود 40 مقاله به این روش توزیع کرده است.

لینکدین مزایا و معایب خاص خود را دارد

مت ناوارا، مشاور شبکه‌های اجتماعی، می‌گوید لینکدین اکنون گروهی منتخب از کارشناسان را برای اظهار نظر در مورد محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی انتخاب کرده است. ظاهراً این می تواند منجر به افزایش تعداد فالوورها شود.

اما از آنجایی که هوش مصنوعی گاهی در تولید محتوا دچار اشتباه می شود، این مدل از هوش مصنوعی نیز با واکنش های مثبت و منفی کارشناسان مواجه شده است. برخی معتقدند که این ابزار بحث ها را به خوبی شروع می کند و به دیگران اجازه می دهد نظرات متفاوتی در مورد موضوعات داشته باشند.

اما برخی افراد در ابتدا با محتوای هوش مصنوعی گیج می شوند و برخی دیگر نیز مخالف ایده های مدل هوش مصنوعی این شرکت هستند. البته این مشکل احتمالاً در مورد همه بحث ها، حتی بحث هایی که توسط انسان ها آغاز می شود، صدق می کند.

با توجه به روند ابزارهای هوش مصنوعی و قابلیت های شرکت مادر لینکدین، مایکروسافت، جای تعجب نیست که این شبکه جمعی نیز در مسیر پیاده سازی این قابلیت حرکت کرده باشد.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency channelGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorial
تماس با ما