لینک سازی خارجی برنامه های آیفون

اگر 30 مقاله با عنوان قلب بگذاریم نه تنها به سئو سایت شما کمکی نخواهد کرد بلکه باعث می شود گوگل صفحه ی هدف را گم کند و نداند کدام صفحه شما را در در نتایج خود نمایش بدهد و همین دلیل باعث پایین آمدن رتبه شما در گوگل می شود. به عنوان مثال یک سایت پزشکی که در زمینه ی قلب و عروق نیز فعالیت دارد صحیح نیست که تمامی صفحات خود را با کلمه ی کلیدی عروق یا قلب محتوا گذاری بنماید بلکه درست این است که از عنوان های مختلفی و کلمات مرتبط دیگری استفاده کند و نوشته های کامل تری ارائه بنماید. با این کار می توانید پیوند های خود را بهبود دهید و کماکان اعتبار دامنه خود را افزایش دهید. بهبود رتبه بندی و اعتبار سایت شما از طریق بک لینک های دائمی با کیفیت ممکن است یک راه مؤثر باشد. لینک سازی با چه روشی انجام شده است، آیا فقط برای محبوب نشان دادن آن صفحه به گوگل ساخته شده است؟ با توجه به ارزش لینک سازی هدفمند، ارزشمندترین کلمات کلیدی در تمامی صفحه های یک سایت اعمال شده باشد با عنوان انکر تکست به دیگر صفحه های هدف دیگر نیز لینک می شود، تا کاربران به صفحه لینک داده شده بروند.

نکته سوم: هر کلمه کلیدی در هر سایتی با سابقه متفاوت می تونه با سرعت متفاوتی رتبه بگیره. ارزش و دارایی ها در هر مدل تجارتی متفاوت می باشد و شما باید دارایی های کسب و کار خویش را که سبب جلب توجه افراد به شما و کمک به ساخت لینک هدفمند می گردد شناسایی کنید. در مرکز هر کمپین لینک سازی هدفمند ، ارزش هایی هستنند که شما به جهت جذب و کسب لینک از آنها را مورد استفاده قرار می دهید. البته در کنار مورد بالا (یعنی به عنوان مثال هدف معرفی محصول) اهداف دیگری هم در لینک سازی خارجی بستگی به شرایط کسب و کار شما و سایت شما مانند افزایش قدرت دامنه سایت خود (مثلا اگر سایت شما در ابتدای کار است)، افزایش اعتبار کسب و کار خود، ایجاد آگاهی از برند کسب و کارتان، ورودی گرفتن، معرفی محصولات، معرفی خدمات و مسائلی از این دست، وجود دارد که در شرایط مختلف می توانید از لینک سازی خارجی برای آن ها استفاده کنید. در واقع کمپین لینک سازی هدفمند با کسب کردن لینک برای سایت شما ، به آن رتبه می دهد و به صورت کلی دارایی و ارزش می باشد که شامل هر موردی ماننداز محتوای اختصاصی ، اخبار های روز و…

یعنی اگر شما از سایت های قوی با دامین آتوریتی بالای 80 لینک بگیرید ممکن است کمتر از 10 روز توسط الکسا شناسایی شوند. محتوا تا چه میزان مفید واقع شده است و آیا برای مخاطبان نیز جالب بوده است؟ اما موضوع این است که لینک سازی هدفمند و موثر ، معمولا زمان زیادی را می خواهد تا اثر گذار باشد. یکی از روش های لینک سازی هدفمند لینک سازی داخلی می باشد به عنوان مثال که قصد خرید محصولی که تازه به بازار آمده را دارید. واضح است که همه دارایی ها به شکلی نیاز به سرمایه گذاری نیز دارند، اما این روش سئو ، به عنوان یک معامله نقدی خالص می باشد. به عنوان مثال تصور کنید که سایت خود را برای تبلیغ در اختیار سایتی قرار می دهید، در واقع با این کار شما مشتریان و کاربران آن سایت را به مشتریان بالقوه خود تبدیل کرده اید. با افزایش تایید هایی که از طرف سایت های دیگر دریافت می کنید محبوبیت شما در گوگل افزایش پیدا می کند. احتمال بک لینک نشدن از طرف سایتی که شما آن را بک لینک کرده اید. هر لینک خارجی مانند یک رای اعتماد از طرف یک سایت دیگر به سایت شماست همچنین لینک خارجی تاثیر خوبی بر سئو دارد و میتواند باعث افزایش رتبه وبسایت شما بشود و در واقع بهترین روش برای سنجیدن محبوبیت یک سایت است.

کسی نمیداند. این میتواند بسته به محتوا و موضوع متغیر باشد. یک کمپین لینک سازی هدفمند دارای بخش های مختلفی می باشند، که برخی از این بخش ها برای به دست آوردن موفقیت لازم می باشند و برخی دیگر ارزشمند هستند اما ضروری نیستن. البته ناگفته نماند روش دیگری میز موسوم به کلاه خاکتری نیز وجود دارد که ترکیبی از روشهای کلاه سفید و سیاه است و توسط برخی از سئوکاران حرفهای استفاده میشود. برای ایجاد و ساخت محتوایی که بتواند برای کاربران مفید باشد، چالشهای فراوانی وجود دارد؛ از جمله اینکه شما باید در چه فواصل زمانی محتوا را برای مخاطبان هدف خود منتشر کنید. درحالیکه صدها شرکت سئو در آن زمان در آمریکا وجود داشت، فقط حدود ۵ مورد از آن در آلمان کار میکرد. در سایت ایکس سئو : لینک سازی حرفه ای صفحه مورد نظر تغییر کرده است. این مورد می تواند به شکل یک قلاب نیز به کار برود که مردم را از آنچه ارائه می دهید، مطمئن می نماید و باعث می شود به لینک دادن به شما ، تشویق بشوند. همچنین شما باید مطمئن بشوید که اهداف کمپین لینک سازی هدفمند شما با اهداف اصلی شما در ارتباط باشد.

᠎Th᠎is data has be᠎en cre​ated by G SA Conte​nt  Gen᠎erator  DE MO!

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

تماس با ما