مبانی ریپورتاژ آشکار شد

بعد از انتخاب یک عنوان مناسب، باید برای جلب توجه خواننده که ترغیب شود ادامه متن و ریپورتاژ آگهی – رپرتاژ آگهی شما را بخواند یک مقدمه یا چکیده مناسب که حاوی مهم ترین اطلاعات متن اصلی و موضوع تبلیغ آگهی شما است، را بنویسید. نوشتن یک ریپورتاژ آگهی – رپرتاژ آگهی مناسب چهارچوب و اصول خاص خود را دارد. بک لینک های موجود در ریپورتاژ هم درون مقاله هستند که این خود دلیلی برای اعتماد بیشتر گوگل می باشد که نتیجه آن افزایش ارزش و اعتبار سایت شماست. بنابر گفته های پیشین از مهم ترین مزایای ریپورتاژ آگهی تاثیرات مثبت آن در رتبه گوگل سایت شما است. جایگاه بک لینک ها در یک سایت بسیار مهم است. تعداد و کیفیت بک لینک های شما از مهم ترین فاکتورهای رتبه بندی سایت شما در گوگل می باشد. همچنین سایت هایی مانند مجله های سلامتی نوشته هایی آموزشی برای سلامتی افراد قرار می دهند پس ریپورتاژ آگهی شما نیز باید اینگونه نوشته شود.

یه متنی توی سایت تریبون نوشته بودم که خودم تقریبا هر بار میخوام رپورتاژ بنویسم، میرم یه دور دیگه میخونم. قطعا ریپورتاژ اما درصورتی که یه بودجه کافی داشته باشی و کانتنت مارکتیگ هم بلد باشی که غیر مستقیم با محتوات بفروشی که خودتون کامل دربارش حرف زدید. این بدان معناست که ریپورتاژ خبری از بهترین راه ها برای ساخت بک لینک قوی است که تاثیر فوق العاده ای در سئو سایت شما دارد. سایت interflora که در زمینه فروش آنلاین گل فعال بود، کمپین ریپورتاژ آگهی بزرگی به راه انداخت و از رسانه های اینترنتی بسیاری بک لینک گرفت. پس دلیل این همه تلاش برای خرید بک لینک های پولی و ریپورتاژ خبری در چیست؟ فی الواقع اصلی ترین دلیلی که سایت ها را مجاب به خرید رپورتاژ آگهی می کند گرفتن بک لینک های دائمی قوی است. به همین دلیل با قرار دادن تبلیغات در سایت های معتبر ، کاربران محتوای مطالب شما را می خوانند و با ویژگی های مشاغل اینترنتی ، وب سایت و خدمات شما آشنا می شوند و برندسازی شما به درستی انجام می شود. گاهی قرار دادن یک تصویر جذاب خود به تنهایی باعث جذب مخاطب خواهد شد. برای لینک دادن از کلمه های کاملا مرتبط که در سایت شما به اندازه کافی استفاده شده ، استفاده کنید.

1-باید لینک های استفاده شده در رپورتاژ به صورت nofollow باشند تا بر نتایج جستجوی گوگل تاثیری نداشته باشند. روابط عمومی یا PR: به طور مثال در یک نقطه ای از کشور اتفاقی افتاده است و برند شما برای مسئولیت اجتماعی ای که دارد اقدامی انجام می دهد و برای پروموت کردن اقدامت اش شروع به انتشار رپورتاژ در سایت های خبری و مختلف میکند. به جای جستجو برای پیدا کردن سایت مناسب و از هدر رفتن وقت شما ما در دکتر وب ین کار را برای شما انجام می دهیم. آیا سایت های ارزان برای رپورتاژ آگهی مناسب است؟ امروزه وب مستران زیادی از رپورتاژ برای بهبود رتبه سایت خود در رتبه بندی گوگل استفاده می کنند که این روش تاثیر به سزایی در سئو یک سایت دارد. جذب مخاطب در رپورتاژ بهتر از بک لینک است و دلیل آن استفاده از عکس و توضیحات بیشتردر رپورتاژ است. به عنوان مثال مرتبط بودن کسب و کارتان با آن رسانه، دامین اتوریتی، کیفیت محتوا و… این نوع آگهی دقیقا مشابه سایر مطالب منتشر میشود و به دلیل دائمی بودن و نداشتن تاریخ انقضا اثرگذاری طولانی مدت و ماندگاری دارد. زمانی که اهداف را دانستید، نوبت به تدوین استراتژی محتوا می رسد، استراتژیست محتوا با توجه به اهداف کسب و کار محتوای مناسب جامعه هدف برند، تولید و رسانه ای که قرار است محتوا را منتشر کند، مشخص می کند.

قبل از اینکه شروع به نوشتن ریپورتاژ کنید، حتما مخاطبان هدف خود را شناسایی کنید و براساس آن از محرکهای عاطفی مناسب در عناوین محتوای خود استفاده کنید. کسانی موفق هستند که در متن خود یک داستان را به وجود می آورند و در آن کشمکشی ایجاد می کنند که خواننده ترجیح دهد تا پایان داستان همراهیشان کند. برای این کار میتوانید برای مثال آدرس وبسایت خود را به صورت یک دکمه در پایان متن قرار دهید. اما اگر تنها به این قصد رپورتاژ میگذارید که اعتبار سایت را بالا ببرید، میتوانید از برخی ترفندهای دیگر استفاده کنید. در این مقاله از سری مقالات رپورتاژ قصد داریم نگاهی دقیق تر به مبحث تاثیر رپورتاژ در بهبود رتبه گوگل سایت ها داشته باشیم. اگر قصد شما معرفی یک خدمت یا محصول خاص است و تصمیم دارید بر روی آن کلمه کلیدی سئو شوید طبیعتا باید به صفحه آن محصول لینک دهید. راهی بسیار سخت و زمانبر که افراد محدودی به آن دسترسی داشتند. درک یک متن ساده و روان همراه با پاراگرافهای کوتاه برای مخاطب بسیار آسانتر از متنهایی با پاراگرافهای طولانی و جملات سنگین میباشد.

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

تماس با ما