مدیر اجرایی می گوید مواد مخدر لندن فروشگاه ونکوور را نمی بندد Globalnews.ca

کلینت ماهلمن، رئیس‌جمهور و افسر مواد مخدر لندن، در نزدیک به 40 سال حضور خود در این شرکت، چیزهای زیادی دیده است، اما او می‌گوید که این شرکت قصد ندارد فروشگاه‌ها را به دلیل افزایش خشونت و سرقت ببندد، حتی اگر این موضوع به «بحران» رسیده است. نقطه.” برای فروشندگان کانادایی

ماهلمن در مصاحبه ای در روز چهارشنبه به Canadian Press گفت که این شرکت از شنیدن اینکه یکی از اعضای شورای شهر ونکوور در رسانه های اجتماعی گفته است که London Drugs در حال بررسی بستن یکی از فروشگاه های شاخص خود در شهر، در تقاطع خیابان های گرانویل و جورجیا است، ناامید شد. میکند به جنایت

او گفت: «ما منابع زیادی را برای اطمینان از اینکه مکان امنی برای خرید و کار برای کارمندانمان باقی می‌ماند، سرمایه‌گذاری کرده‌ایم.

1:57 خرده فروشان می گویند دزدی از مغازه میلیون ها دلار هزینه دارد

ماهلمن گفت که این بیانیه نادرست است و باعث نگرانی بی مورد برای کارمندان و مشتریان شده است.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

او گفت: «مشکل اصلی در همه این موارد افزایش خشونت، تخریب و خسارات اقتصادی است. ما در نقطه ای از بحران خرده فروشی هستیم، اما چیزی نزدیک به تصمیم گیری برای بستن فروشگاه ها نیست.

مهلمن گفت که بستن هر مکانی آخرین راه حل خواهد بود و موضوعی بین لندن Drugs و صاحبان و کارکنان آن خواهد بود، نه رسانه ها یا سیاستمداران محلی.

مهلمن گفت که سرقت خرده فروشی و افزایش خشونت برای سالیان متمادی یک موضوع بوده است و همکاری با پلیس و دولت برای مبارزه با افزایش دزدی سازمان یافته نگرانی اصلی باقی مانده است.

او گفت: «صادقانه بگویم، ما به همه سطوح دولت، از جمله شهر ونکوور، نیاز داریم که اکنون وارد عمل شوند. «شهروندان، مشتریان همیشه در خیابان ها، به خصوص در مرکز شهر، از ترس صحبت می کنند. این فقط یک مسئله ونکوور نیست. ما این را در سراسر منطقه می شنویم.”

مهلمن گفت که هیچ تصمیمی برای بستن فروشگاه ها به دلیل جرم و جنایت گرفته نشده است، اما بعید است که چیزی تغییر کند و سیاست گذاران باید بر آسیب های ناشی از سرقت و خشونت به مشاغل تمرکز کنند.

2:31 Crown می گوید که فایل های سرقت VPD را برای پشتیبانی از اتهامات دریافت نکرده است

در حال حاضر روند

  • با نزدیک شدن به تصمیم بانک مرکزی کانادا، کانادایی‌ها نگرانند که نتوانند از پس هزینه‌های افزایش بیشتر برآیند.

  • ترودو می گوید گزارش های بمباران بیمارستان غزه «غیرقابل قبول» است.

ماهلمن گفت که مایه تاسف است که متخلفان مکرر خرده فروشان را “ظاهراً بی فایده” هدف قرار می دهند.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

او گفت: «این به آنها مجوز می دهد که بیشتر برگردند و جرایم بیشتری مرتکب شوند. «این دزدی کوچک نیست. این جنایت خرده فروشی سازمان یافته است.”

او گفت که افسران اداره مبارزه با مواد مخدر لندن باید با اعمال خشونت “وحشتناک” برخورد کنند و این شرکت باید افراد را برای کاهش تنش در موقعیت های خطرناک برای جلوگیری از خشونت آموزش دهد.

او گفت: «ما کارمندان را با کیف، چاقو، تهدید با چاقو، تهدید با سوزن، اسپری خرس و تجاوز فیزیکی داشته ایم.

2:02 اعداد هوشیارانه از سرکوب VPD در مورد دزدی از مغازه

او گفت که London Drugs یک شرکت خصوصی است و نمی تواند ارقام دقیقی از میزان سرقت در عملیات خود منتشر کند، اما گفت که این میزان در هر سال “ده ها میلیون” است.

او گفت: «این شامل تعویض شیشه های شکسته و خرابکاری یا تلفات جانی ناشی از برگ های گم شده نمی شود.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

ماهلمن گفت که گزارش‌هایی مبنی بر اینکه این شرکت ممکن است فروشگاه‌های خود در مرکز شهر ونکوور را ببندد صحت ندارد، اما او گفت: «اگر نتوانیم از دولت برای حل این مشکل کمک بگیریم، همه گزینه‌ها باید روی میز باشد.»

او گفت: «این شامل امکان بسته شدن فروشگاه‌ها در آینده می‌شود، اگر چیزی به دلیل این تشدید خشونت و خرابکاری و ضرر اقتصادی تغییر نکند». اما در نهایت، این در مورد محافظت از مردم ما در برابر جنایتکاران خشن است.

© 2023 Canadian Press

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما