معمای پایگاه DeSantis: رای دهندگان طرفدار و ضد ترامپ

باب سیکورسکی، صاحب کسب‌وکار 57 ساله در پورتیج لیکس، اوهایو، مهارت فرماندار را تحسین می‌کند. ران دیسانتیس از فلوریدا در زمینه سیاست نمایش می دهد و آماده حمایت از او در انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری است. اما رای دهنده قدیمی جمهوری خواه هشدار داد که یک راه مطمئن برای دور زدن او وجود دارد: هرگونه انتقاد مستقیم از رئیس جمهور سابق دونالد جی. ترامپ.

“این برای حزب – و برای کشور – واقعاً بد است و من را کاملاً خاموش می کند.” سیکورسکی پس از تماشای آقای. دیسانتیس روز پنجشنبه در یک رویداد در آکرون سخنرانی کرد.

اکثر کاندیداها وقت خود را صرف نگرانی در مورد اینکه رأی دهندگان در مورد آنها چه فکر می کنند می گذرانند. برای آقای دیسانتیس، سوال اصلی که بر سر نامزدی مورد انتظار او برای ریاست جمهوری وجود دارد، ربطی به او ندارد. در عوض، این چیزی است که رای دهندگان در مورد آقای. ترامپ؟

یک تحلیل نظرسنجی جدید از دانشگاه مونموث برای نیویورک تایمز حمایت از آقای دکتر را نشان می دهد. DeSantis تقریباً بین کسانی که نظر مساعدی نسبت به Mr. ترامپ – و کسانی که این کار را نمی کنند. و در یک میدان شلوغ تر از نامزدهای ریاست جمهوری جمهوری خواه، همین نظرسنجی نشان می دهد که فرماندار فلوریدا در برابر آقای رئیس جمهور از دست داده است. ترامپ تقریباً منحصراً به دلیل «هرگز ترامپ‌ها» است که می‌گویند از نامزدهای دیگر حمایت خواهند کرد.

پاتریک موری، مدیر موسسه نظرسنجی دانشگاه مونموث گفت: «رای دهندگانی که ترامپ را دوست دارند، حداقل نیمی از حمایت کنونی دیسانتیس را تشکیل می دهند. این گروه در حال حاضر برای او در یک حوزه چند نامزدی پایدارترین است.»

این نظرسنجی از 16 تا 20 مارس انجام شد و 10 روز قبل از اینکه هیئت منصفه بزرگ منهتن آقای او را متهم کند به پایان رسید. ترامپ در پرونده ای که مربوط به پرداخت پول به یک بازیگر پورن است. نظرسنجی های عمومی از آن زمان نشان می دهد که آقای. ترامپ به افزایش برتری خود نسبت به آقای ترامپ ادامه داده است. دسانتیس.

در حالی که او کمپین ریاست جمهوری را آماده می کند، آقای. دیسانتیس باید تعیین می‌کرد که چگونه جمهوری‌خواهان را متقاعد کند که از آقای او جدا شوند. ترامپ و در عوض از او حمایت کنند. اگر آقای DeSantis به آقای حمله می کند. ترامپ، که تا کنون تا حد زیادی از آن اجتناب کرده است، ممکن است حامیانی را که هنوز برای رئیس جمهور سابق احترام قائل هستند، از خود دور کند. اما اگر او به عنوان وارث ردای ترامپیسم به مبارزات انتخاباتی بپردازد، خطر دفع یک پنجم جمهوری خواهانی را دارد که می گویند آقای ترامپ را دوست ندارند. ترامپ.

رقص فرماندار فلوریدا از این دو مرحله سیاسی، هر سخنرانی او و هر لایحه ای را که امضا می کند رنگ می کند.

روز پنجشنبه، قانونگذاران فلوریدا قانونی را تصویب کردند که سقط جنین را در این ایالت پس از شش هفته بارداری ممنوع می‌کند و بعد از ظهر آقای دکتر. دیسانتیس گفت توییتر او این لایحه را امضا کرده بود و تبدیل به قانون شد. حمایت او از این اقدام منعکس کننده یک استراتژی سیاسی گسترده تر برای مبارزه با آقای. ترامپ برای کنترل جناح راست حزب: در حالی که آقای. دیسانتیس تمایلی به بررسی اقدامات سختگیرانه ضد سقط جنین که برخی از رای دهندگان میانه رو در حزب او را ناامید کرده است، نداشته است، حمایت او از قانون فلوریدا باعث خوشحالی فعالان قدرتمند ضد سقط جنین حزب خواهد شد.

سخنگوی آقای DeSantis به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مصاحبه با رای دهندگان جمهوری خواه در رویدادهای DeSantis در سه ایالت در یک ماه گذشته نشان می دهد که آنها مشتاق هستند بیشتر از فرماندار فلوریدا در مورد اینکه او کیست و چه کاری انجام می دهد بشنوند و کمتر در مورد مردی که او به عنوان رهبر جایگزین خواهد کرد. مهمانی – جشن. آقای. دسانتیس به طور رسمی پیشنهاد ریاست جمهوری را باز نکرده است، اما انتظار می رود که او این کار را پس از پایان جلسه قانونگذاری ایالتی در ماه آینده انجام دهد. او در طول سال به کشور سفر کرده و در رویدادهای حزب جمهوری خواه و تور کتابش سخنرانی کرده است.

در یک تبلیغ کتاب در لانگ آیلند نیویورک ماه گذشته، آنتونی فالوو، 70 ساله، گفت که علاقه‌ای به پیشنهاد سوم ریاست‌جمهوری از سوی آقای او ندارد. ترامپ. و با وجود علاقه به آقای. دسانتیس، آقای فالوو نمی خواست فرماندار فلوریدا یک کمپین تهاجمی علیه رئیس جمهور سابق راه اندازی کند.

آقای “من از آن دور خواهم ماند.” فالوو گفت. فقط فکر می کنم او باید با پیامش قوی تر باشد.”

بسیاری از جمهوری خواهان نیز مشتاق نیستند که همه چیز برعکس شود – برای آقای. ترامپ به دنبال شلیک سیاسی به آقای. دسانتیس.

حملات رئیس جمهور سابق علیه آقای. دیسانتیس ماه گذشته در تظاهرات ترامپ در واکو، تگزاس، با واکنشی خاموش از سوی جمعیت مواجه شد. روز جمعه، یک تبلیغ تلویزیونی که به آقای. DeSantis در CNN، Fox News و Newsmax از MAGA Inc.، PAC فوق العاده حامی Mr. پیشنهاد ترامپ برای ریاست جمهوری این نقطه، فرماندار فلوریدا را به دلیل اینکه یک بار پودینگ با انگشتانش خورده است، مورد تمسخر قرار می‌دهد – در حالی که او را به دلیل حمایت از کاهش خدمات تامین اجتماعی و مدیکر به عنوان یکی از اعضای کنگره مورد حمله قرار می‌دهد.

راوی در آگهی در حالی که مردی ناشناس با کت و شلوار با سه انگشتش پودینگ می خورد، می گوید: «ران دیسانتیس دوست دارد انگشتانش را به جایی که به آن تعلق ندارند بچسباند».

اما این نقطه ممکن است برای برخی از حامیان ترامپ خوب پیش نرود. مارک جانسون، مهندس برق 65 ساله آیووا که آماده حمایت از آقای دیسانتیس است، گفت: «او باید از دنبال کردن دسانتیس دوری کند. دسانتیس. “من درک می کنم که او به دنبال افراد ژرف استات و خانواده بوش و همه اینها است. اما دیسانتیس بخشی از خانواده بوش نیست.

آقای. استراتژی اولیه DeSantis این بوده است که پایگاه حمایتی خود را بدون اشاره زیاد به Mr. ترامپ.

روز جمعه، آقای دیسانتیس بستری برای دسترسی به رای دهندگان انجیلی، بلوک با نفوذ رای دهندگان اولیه جمهوری خواه، خواهد داشت. او قرار است در دانشگاه لیبرتی، مدرسه ویرجینیا که توسط کشیش تأسیس شده است، شروع به کار کند. جری فالول، یک مبلغ محبوب تلویزیونی که در سال 2007 درگذشت.

آقای. جانسون، مهندس برق از آیووا، گفت که علاقه مند به آقای. DeSantis به دلیل فرماندار “عقل سلیم” داشت و “کارهای احمقانه انجام نمی دهد.”

پرسید چگونه آقای DeSantis می تواند حمایت او را جلب کند، آقای. جانسون افزود: «شماره. یک چیز این است که ترامپ را نادیده بگیرید، زیرا “اگر دنبال ترامپ برود همه را از دست خواهد داد.”

برخی از متحدان DeSantis به طور خصوصی درباره پتانسیل حذف حامیان ترامپ بدون مدرک دانشگاهی صحبت کرده اند و خاطرنشان کردند که آقای دکتر. DeSantis با این گروه از رای دهندگان عملکرد خوبی دارد، حتی اگر بیشتر آنها چیز زیادی در مورد او نمی دانند. در نظرسنجی مونموث، آقای. دیسانتیس از حمایت 40 درصد از جمهوری خواهان با مدرک دبیرستان یا کمتر در رقابت رودررو با آقای دکتر برخوردار بود. ترامپ؛ 18 درصد از همان پاسخ دهندگان گفتند که اطلاعات کافی در مورد آقای دکتر ندارند. دسانتیس که بداند آیا او را دوست دارند یا نه.

و در حالی که آقای DeSantis جایگاه قابل توجهی را نسبت به Mr. ترامپ در نظرسنجی‌های عمومی در چند ماه گذشته، او جایگاه خود را به عنوان رقیب اصلی حزب حفظ کرده است، زیرا از طرف جمهوری‌خواهانی که دوست دارند آقای ترامپ حمایت می‌کنند. ترامپ.

در رقابت تن به تن مقابل آقای. ترامپ، آقای دیسانتیس برنده 76 درصد جمهوری خواهانی است که رئیس جمهور سابق را دوست ندارند. اما فرماندار فلوریدا زمانی که با رقبای دیگری روبرو می شود، حدود یک سوم جمهوری خواهان را از دست می دهد – مانند آقای. معاون ترامپ، مایک پنس، یا نیکی هیلی، فرماندار سابق کارولینای جنوبی – به عنوان گزینه های اولیه ریاست جمهوری.

آقای. موری، مدیر نظرسنجی مونموث، گفت که جایگاه فرماندار فلوریدا در میان پایگاه ترامپ به این دلیل است که ترامپ از هر نامزد دیگری به جز دیسانتیس سرکوب می‌کند.

او گفت: “گروهی از جمهوری خواهان هستند که احساس می کنند دیسانتیس جانشین خوبی برای ترامپ است و نسبت به سایر نامزدها چنین احساسی ندارند.” موری گفت. اما این نیز چیزی است که کار را برای او دشوار می کند.

آلیس مک فادن سوگند کیم لیون گزارش کمک کرد

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

تماس با ما