مفرفی سایت برای دانلود رایگان pdf کتاب معجزه شکرگزاری راندا برن

همواره کتاب های روانشناسی و امید دهنده به زندگی جزو کتاب های پرفروش در دنیا بوده اند در این مقاله قصد داریم تا شما را با یکی از معروف ترین کتاب های جهان به نام کتاب معجزه شکرگزاری معرفی نماییم این کتاب به وسیله راندا برن نوشته شده است و در قسمت زیر سعی کرده ایم شما را با این کتاب به صورت خلاصه شده ای آشنا کنیم . لازم به ذکر است در سایت دانلود کتاب ما میتوانید علاوه بر این کتاب به صدها کتاب روانشناسی و کتاب های انگیزشی دیگر نیز دسترسی پیدا نمایید و در صورت علاقه این کتاب ها را به صورت رایگان دانلود کنید .

معجزه شکرگزاری pdf اثر راندا برن

در کتاب معجزه / کتاب معجزه شکرگزاری، راندا برن با ارائه تمرینات 28 روزه‌ی شکرگزاری به ما می‌آموزد که در هر تقویتی که هستیم این تمرینات را انجام دهیم. چه در تقویت سخت زندگی که تمام‌ی ما در زندگی قطعا با آن مواجه هستیم و چه در لحظات مناسب و راحت. در این کتاب 28 تمرین شکرگزاری در ۲۸ روز توصیه شده است که تمرینات خیلی ساده‌ و راحتی هستند و معجزه شكرگزاری را در زندگی عیان می‌کنند.

خلاصه کتاب معجزه شکرگزاری

سلامتی نفیس‌ترین نعمت در زندگی است و بایست بیش از هر چیز دیگری قدر تندرستی خود را بدانیم. زیادتر ما مردم تنها موقعی به فکر سلامتیمان می‌افتیم که آن را از دست می‌دهیم؛ سپس پی می‌بریم که بدون سلامتی، هیچ چیز نداریم. ضرب المثلی ایتالیایی حقیقت سلامتی را این نوع بیان می‌کند: «کسی که از نعمت سلامتی برخوردار است، ثروتمند است حتی اگر این را نداند». در ایام سلامتی، به ندرت به تندرستی خود توجه می‌کنیم.

وقتی که به مریضی ساده‌ای مثل سرماخوردگی یا آنفلوآنزا مبتلا می شوی، یا زمانی کسالتی داری و بستری هستی، به حقیقت این جمله پی می‌بری. تنها چیزی که دلت می‌خواهد این است که هرچه زودتر وضعیت مناسب شود و هیچ چیز به جز بازگشت تندرستی برایت باارزش نیست. سلامتی موهبت زندگی است؛ نعمتی است که تو گرفتن می‌کنی و این گرفتن هر روز خدا دنباله دارد.
در این مقاله سعی کردیم شما را دانلود رایگان pdf کتاب معجزه شکرگزاری راندا برن آشنا کنیم و حتما شما نیز این کتاب را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید . باید بدانید که کتاب های انگیزشی همگی باعث آرامش بیشتر ما و ایجاد علاقه مندی به زندگی خواهند شد از این رو خوب است به دوستان و آشنایان خود این گونه کتاب ها را هدیه دهیم و آنها را به کتاب خوانی علاقه مند کنیم .

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

تماس با ما