ممنوعیت سپرده های بین ایالتی: نسبت سالانه وام به سپرده دولت میزبان

خلاصه

دفتر کنترل کننده ارز (OCC)، هیئت حاکمه سیستم فدرال رزرو، و شرکت بیمه سپرده فدرال (مجموعاً، آژانس ها) در 19 مه 2023، وام به سپرده دولت میزبان را صادر کردند. LTD) نسبت ها. OCC برای اطلاع رسانی به بانک ها این بولتن را منتشر می کند1 در مورد چگونگی استفاده از این نسبت ها برای تعیین انطباق با بخش 109 قانون بانکداری بین ایالتی و کارآمدی شعبه Riegle-Neal در سال 1994 (IBBEA).

قطع کردن

این بولتن بولتن OCC 2022-17، “ممنوعیت در برابر سپرده بین ایالتی: نسبت سالانه وام به سپرده دولت میزبان”، منتشر شده در 28 ژوئن 2022 را لغو می کند.

یادداشت برای بانک های جامعه

بخش 109 IBBEA برای بانک‌های محلی که شعبه‌های بین‌دولتی را پوشش داده‌اند اعمال می‌شود.

بخش 109 در مورد انجمن های پس انداز فدرال اعمال نمی شود.

نکات برجسته

این نسبت ها

  • از داده‌های تاریخ 30 ژوئن 2022 استفاده کنید. این داده‌ها بانک‌هایی را که برای اهداف قانون سرمایه‌گذاری مجدد جامعه (CRA) به‌عنوان بانک‌های عمده‌فروشی، با هدف محدود یا با هدف خاص تعیین شده‌اند، شامل نمی‌شود.
  • برای مقایسه نسبت با مسئولیت محدود یک بانک در سراسر کشور با نسبت محدود دولت میزبان برای بانک‌های یک ایالت خاص استفاده می‌شود.
  • اطلاعات به‌روزرسانی آخرین بار در 28 ژوئن 2022 منتشر شد.

زمینه

بخش 109 IBBEA استفاده از شعب بین ایالتی را عمدتاً برای تولید سپرده ممنوع می کند. مقررات CRA OCC، به طور خاص، 12 CFR 25، بخش E، “ممنوعیت در برابر استفاده از شعب بین ایالتی عمدتاً برای تولید سپرده”، الزامات IBBEA، بخش 109 را اجرا می کند. در کشورهای میزبان که شعبه دارد.

بخش 109 IBBEA و 12 CFR 25، بخش E، فرآیندی را برای آزمایش انطباق با الزامات قانونی ارائه می دهد. اولین گام در این فرآیند شامل یک آزمون نسبت LTD است که نسبت با مسئولیت محدود یک بانک در سراسر کشور را با نسبت LTD دولت میزبان برای بانک های یک ایالت خاص مقایسه می کند. مرحله دوم در صورتی انجام می‌شود که نسبت با مسئولیت محدود بانک در سراسر کشور کمتر از نصف نسبت منتشر شده برای آن ایالت باشد یا اگر داده‌هایی در بانک برای انجام مرحله اول در دسترس نباشد. مرحله دوم مستلزم آن است که OCC تعیین کند که آیا بانک به طور معقولی به تامین نیازهای اعتباری جوامعی که شعبه های بین ایالتی بانک خدمات رسانی می کنند کمک می کند یا خیر. بانکی که هر دو مرحله را شکست دهد مشمول تحریم های OCC می شود.

نسبت های LTD سالانه منتشر می شود و با الزامات بخش 109 IBBEA مطابقت دارد.

اطلاعات بیشتر

لطفاً با دفتر نظارتی خود یا با کارکنان CRA و سیاست وام منصفانه OCC با شماره (202) 649-5470 تماس بگیرید.

Grovetta N. Gardineer
معاون ارشد نظارت بر سیاست های بانکی

لینک های مربوطه

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

تماس با ما