ممنوعیت گاز طبیعی کالیفرنیا بزرگترین شرکت گاز را برای یافتن یک استراتژی جدید تحت فشار قرار می دهد

همانطور که کالیفرنیا تلاش های خود را برای حذف تدریجی استفاده از گاز طبیعی در خانه ها گسترش می دهد، بزرگترین شرکت گاز این کشور در تلاش است تا خود را برای آینده ای که در آن مشتریان بسیار کمتری از خدمات اصلی آن استفاده می کنند، دوباره اختراع کند.

شرکت گاز کالیفرنیای جنوبی، واحدی از Sempra،

SRE -0.60٪

در حال مطالعه نحوه تغییر کاربری سیستم خود – و رسیدگی به هزینه‌های انجام این کار – است، زیرا دولت برای ممنوعیت فروش کوره‌های گاز و آبگرمکن‌ها از سال 2030 فعالیت می‌کند. ابتکارات این ایالت آخرین مورد از یک سری اقدامات با هدف کاهش گاز در آینده است. برای رسیدگی به نگرانی های مربوط به تغییرات آب و هوا استفاده کنید. در حال حاضر، حدود 50 شهر و شهرستان کالیفرنیا مقرراتی برای ممنوعیت یا محدود کردن اتصال گاز در ساختمان‌های جدید وضع کرده‌اند.

SoCalGas با لحظه روبرو می شود چالش حاد در تغییر تجارت خود از گاز طبیعی، چالشی که برای ساخت خطوط لوله جدید و استفاده مجدد یا بازنشستگی از خطوط لوله جدید به میلیاردها دلار نیاز دارد. برخلاف دیگر شرکت های بزرگ کالیفرنیا، PG&E شرکت

PCG -2.48٪

و شرکت گاز و الکتریک سن دیگو سن دیگو، SoCalGas تجارت برق ندارد و برای درآمد کاملاً به سیستم گاز خود متکی است.

این شرکت که به 21.8 میلیون مشتری عمدتاً در کالیفرنیای جنوبی خدمات رسانی می کند، گفت که در نظر دارد بخش عمده ای از سیستم خود را برای انتقال چیزی که به عنوان هیدروژن سبز شناخته می شود، بازسازی کند، منبع انرژی که هنگام سوختن کربن منتشر نمی کند. از آنجایی که خانه‌ها و مشاغل بیشتری اقدام به نصب بخاری‌های برقی و لوازم خانگی می‌کنند، این شرکت پیش‌بینی می‌کند که مشتریان صنعتی خود را با تحویل هیدروژن برای استفاده در تولید برق، حمل‌ونقل سنگین و سایر فرآیندهای کربن‌بر افزایش دهد.

مریم براون، رئیس این شرکت گفت: «سیستم ما همچنان ضروری و مورد استفاده است، اما به روش‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. “تجهیزات در حال تغییر هستند، اما ما هنوز باید بتوانیم نیازهای قابلیت اطمینان و انعطاف پذیری را برآورده کنیم.”

شرط بندی بر روی هیدروژن سبز، که با استفاده از انرژی های تجدید پذیر ساخته می شود، چیز مطمئنی نیست. تولید آن گران است و هنوز بازار گسترده ای برای آن وجود ندارد، اگرچه قانون کاهش تورم اعتبارات مالیاتی قابل توجهی برای تولید آن ایجاد کرد. همچنین خطرات ایمنی و موانع مهندسی مرتبط با مقاوم سازی خطوط لوله برای حمل هیدروژن و استفاده از آن برای سوخت نیروگاه ها و کامیون ها وجود دارد.

شرکت های گاز در سراسر کشور با چالش های مشابهی دست و پنجه نرم می کنند زیرا ده ها شهر و ایالت دیگر به دنبال محدود کردن مصرف گاز هستند. اما کالیفرنیا برخی از بلندپروازانه ترین برنامه ها را برای انجام این کار دارد زیرا تلاش می کند تا سال 2045 به بی طرفی کربن دست یابد. در سپتامبر این ایالت اولین ایالت در ایالات متحده شد که پس از رای کالیفرنیا ممنوعیت فروش کوره های گاز و بخاری را هدف قرار داد. هیئت منابع هوایی

لیان راندولف، رئیس CARB، گفت: «من کاهش تقاضا برای گاز طبیعی در ایالت را پیش‌بینی می‌کنم، و فکر می‌کنم این موضوع سؤالات زیادی را در مورد نحوه انجام این انتقال ایجاد می‌کند.»

SoCalGas قصد دارد بخش اعظم سیستم گاز طبیعی موجود خود را برای انتقال هیدروژن سبز که با استفاده از انرژی های تجدیدپذیر ساخته می شود، تطبیق دهد.


عکس:

بینگ گوان/اخبار بلومبرگ

SoCalGas در سپتامبر به کمیسیون خدمات عمومی کالیفرنیا گفت که نیاز به تجدید نظر در نحوه جمع آوری درآمد را می بیند زیرا مشتریان اصلی آن گاز کمتری مصرف می کنند. این شرکت در پرونده خود خاطرنشان کرد که خانه ها و مشاغل 82 درصد از درآمدی را تشکیل می دهند که شرکت مجاز به جمع آوری در سال جاری است، علیرغم اینکه تنها 39 درصد از تقاضای گاز مورد انتظار را شامل می شود. این در حالی است که نیروگاه های گازی 3 درصد از درآمد مجاز و 28 درصد از تقاضای گاز مورد انتظار را تشکیل می دهند.

خانم “باید روی تخصیص هزینه ها کار شود.” براون از SoCalGas گفت. “این چیزی است که ما باید در طول زمان آن را تکرار کنیم، اما ما به شدت به آن فکر می کنیم.”

هر یک از شرکت های بزرگ گاز کالیفرنیا، از جمله SoCalGas و همچنین PG&E و San Diego Gas & Electric، برنامه هایی برای مطالعه ترکیب هیدروژن در سیستم های گاز خود دارند. CPUC در تابستان امسال مطالعه‌ای را منتشر کرد که نشان می‌دهد ترکیب‌های هیدروژنی تا 5 درصد عموماً برای حمل و نقل در بسیاری از خطوط لوله موجود بی‌خطر هستند، اما تحقیقات بیشتری برای رسیدگی به خطرات ایمنی مخلوط‌های با درصد بالاتر مورد نیاز است.

مایک فلوریو، یکی از همکاران ارشد Gridworks و کمیسر سابق CPUC، می‌گوید: “این راه کالیفرنیا است – هدف را تعیین کنید، سپس نحوه رسیدن به آنجا را بیابید.” “سیاست، فناوری را مجبور می کند.”

افکار خود را به اشتراک بگذارید

آیا فکر می کنید SoCalGas می تواند به اندازه کافی برای سوددهی حرکت کند؟ چرا و چرا نه؟ به گفتگوی زیر بپیوندید.

برای SoCalGas، که هدف خاص خود را برای دستیابی به انتشار خالص صفر تا سال 2045 دارد، محور اصلی طرح تحول همان چیزی است که آنجلس لینک، یک سیستم هیدروژن سبز در مقیاس بزرگ برای خدمت به حوضه لس آنجلس می نامد. این پیشنهاد شامل ساخت یک شبکه تولید و تحویل هیدروژن است که روزانه حدود 3 میلیون گالن سوخت دیزل را جابجا می‌کند و چهار نیروگاه گاز طبیعی را قادر می‌سازد تا سوخت را تغییر دهند.

این شرکت در اوایل سال جاری درخواستی را برای مجوز پیگیری هزینه های اولیه مرتبط با پروژه به CPUC ارسال کرد. در پاسخ، تعدادی از گروه‌های زیست محیطی و صنعتی، و همچنین حامیان مشتریان خدمات شهری، نگرانی‌هایی را در مورد هزینه و امکان‌سنجی آن مطرح کرده‌اند.

شرکت‌های گاز کالیفرنیا همچنین باید با این احتمال مقابله کنند که بخش‌هایی از سیستم‌های آن‌ها در معرض خطر تبدیل شدن به دارایی‌های معلق یا تاسیساتی هستند که قبل از پرداخت هزینه خود بازنشسته می‌شوند، زیرا خانه‌ها و مشاغل کمتری به شبکه‌های خطوط لوله توزیع ساخته شده برای خدمات رسانی به آنها متکی هستند. براتل گروپ، یک شرکت مشاوره، تخمین می زند که زیرساخت های توزیع گاز ایالات متحده به ارزش 180 میلیارد دلار ممکن است در نتیجه انتقال گاز به بن بست برسد.

کاتلین اسپیز، مدیر براتل گفت: تعیین اینکه چگونه شرکت‌های گاز باید هزینه‌ها را بازیابی کنند، زیرا برخی از مشتریان استفاده از سیستم را متوقف می‌کنند در حالی که دیگران ادامه می‌دهند، برای تنظیم‌کننده‌ها چالشی نوظهور است. این ممکن است میزان درآمد موجود برای شرکت‌های آب و برق را برای صرف تعمیر و نگهداری کاهش دهد، یا منجر به هزینه‌های بالاتر برای تعداد کمتری از مشتریان شود.

خانم “اگر آنها می خواهند به کار سیستم گاز ادامه دهند، آنها باید این سرمایه گذاری های مداوم را برای سلامت و ایمنی عمومی انجام دهند.” اسپیس گفت. اینها می توانند سیستم های بسیار خطرناکی باشند و شما نمی توانید به آنها اجازه نشت دهید.»

تیم پوکو در این مقاله مشارکت داشت.

به کاترین بلانت در [email protected] بنویسید

اصلاحات و تقویت
عکسی که در نسخه قبلی این مقاله گنجانده شده است، بخشی از سیستم قنات اداره آب و برق لس آنجلس را نشان می دهد. کپشن عکس به اشتباه می گوید که یک خط لوله گاز طبیعی کالیفرنیای جنوبی را نشان می دهد. (تصحیح در 2 نوامبر)

حق چاپ ©2022 Dow Jones & Company, Inc. تمامی حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances