مهلت استفاده از حساب های خرج کردن انعطاف پذیر بازگشت

امسال بسیار مهم است که موجودی حساب مخارج انعطاف‌پذیر خود را بررسی کنید و از مهلت استفاده از آن برای هزینه‌های بهداشتی مطلع شوید، زیرا قوانین انعطاف‌پذیری که در همه‌گیری اتخاذ شده در حال انقضا هستند.

FSA ها، همانطور که به آنها گفته می شود، به کارگران اجازه می دهند پول پیش از مالیات را از چک های حقوق خود برای مراقبت های پزشکی و دندانپزشکی که بیمه پوشش نمی دهد کنار بگذارند. کارفرمایان یک ضرب الاجل تعیین می کنند – اغلب در پایان سال تقویمی – که در آن کارمندان باید وجوه را خرج کنند یا آنها را از دست بدهند.

دولت فدرال به کارفرمایان اجازه داد تا این قوانین را در طول همه‌گیری کاهش دهند تا به کارگران زمان بیشتری برای خرج کردن پول بدهد. اما اکنون قرار است قوانین به حالت عادی بازگردد و برخی از کارگران ممکن است بیش از حد معمول پول نقد داشته باشند که باید در ماه های آینده خرج شود.

استیو دورسو، معاون مدیر حساب‌های مزایا در مشاور ویلیس تاورز واتسون، می‌گوید: «اگر یک سال برای توجه به قوانین وجود داشته باشد، همین است.

کارفرمایان قبلاً مقداری آزادی عمل داشتند تا به کارگران یک مهلت بدهند – چند ماه یا بیشتر از موعد مقرر – تا از پول در FSA خود استفاده کنند یا به آنها اجازه دهند چند صد دلار را برای سال برنامه بعدی حمل کنند. اما در اوج همه‌گیری، بسیاری از مردم ویزیت حضوری پزشک را به تأخیر انداختند و تمام پول را خرج نکردند. دولت فدرال در سال‌های 2020 و 2021 به طور موقت قوانین را کاهش داد و به کارفرمایان این امکان را داد که مهلت‌های هزینه را تا یک سال تمدید کنند یا به کارگران اجازه دهند کل موجودی خود را در سال آینده افزایش دهند.

“کارمندان مجبور نبودند نگران استفاده از آن یا از دست دادن آن باشند.” درسو گفت.

راشل رولو، مدیر ارشد انطباق برای Health-E Commerce، مادر FSAstore.com که اقلام واجد شرایط FSA را می فروشد، گفت: اکنون قوانین سخاوتمندانه تر منقضی می شوند و برخی از کارگران ممکن است غافلگیر شوند. او گفت که کارگران باید FSA خود را بررسی کنند تا ببینند آیا پول نقدی دارند که باید تا دسامبر خرج شود. 31 – یا اگر کارفرمای آنها مهلت ارائه دهد، معمولاً تا 15 مارس 2023.

مشخص نیست که چه تعدادی از کارگران ممکن است تحت تأثیر انقضای انعطاف پذیری گسترده FSA قرار گیرند. همه کارفرمایان تمدید و معافیت‌های rollover ارائه نمی‌دهند. جیک اشپیگل، همکار پژوهشی موسسه تحقیقاتی مزایای کارکنان، گفت داده‌های فدرال نشان می‌دهد که حدود 16 میلیون کارگر در FSA مشارکت دارند.

برای سال 2020، حدود دو سوم از مشتریان ویلیس تاورز واتسون مقررات حمل و نقل سخاوتمندانه تری را برای FSA های مراقبت های بهداشتی و حساب های مخارج مراقبت های وابسته به سال 2021 اتخاذ کردند که به کارگران اجازه می داد برای مراقبت از کودکان پول کنار بگذارند. درسو گفت. او گفت که برای سال 2021 تا 2022، حدود یک سوم قوانین را کاهش داده است.

ام‌اس. رولو یک مثال فرضی ارائه کرد تا نشان دهد که چگونه قوانین حمل و نقل سخاوتمندانه‌تر می‌توانست بر کارگری که در دسامبر ۲۰۱۹ تحت تأثیر قرار می‌گرفت، تأثیر بگذارد. 31 مهلت هزینه. (او هشدار داد که این مثال ممکن است اما “بعید” است، زیرا اکثر دارندگان حساب بیش از نیمی از انتخابات سالانه خود را خرج می کنند.)

در مثال، یک کارگر حداکثر 2750 دلار به FSA خود برای سال 2020 کمک می کند. او فقط نیمی از آن را خرج می کند، اما طبق قوانین موقت، موجودی 1375 دلاری را به سال 2021 منتقل می کند. (طبق قوانین عادی، حداکثر مبلغ برای جابجایی در آن سال خواهد بود. 550 دلار بوده است.)

در سال 2021، کارگر دوباره حداکثر 2750 دلار کمک می کند. او دوباره نیمی از آن را خرج می کند و 1375 دلار باقیمانده – به اضافه 1375 دلار از سال قبل – را به سال 2022 می ریزد.

در سال 2022، او حداکثر کمک را انجام می دهد – اکنون 2850 دلار. او تاکنون فقط نیمی از سهم را خرج کرده است و 1425 دلار باقی مانده است.

این مبلغ به موجودی 4175 دلاری (1375 دلار به علاوه 1375 دلار به علاوه 1425 دلار) می رسد، اما قوانین اکنون فقط 570 دلار را به سال 2023 انتقال می دهند. ممکن است کارگر مجبور شود تا مهلت پایان سال، کمتر از چهار ماه دیگر، 3605 دلار خرج کند. ، یا خطر از دست دادن وجوه.

کارگران دارای FSA باید ضرب الاجل های مختلف را با کارفرمایان خود تأیید کنند. درسو گفت. در حالی که هزینه‌ها باید در مهلت مقرر انجام شود، کارفرمایان ممکن است یک دوره «تمام‌شده» چند ماهه پس از مهلت ارائه کنند، که طی آن کارگران همچنان می‌توانند رسید برای بازپرداخت ارسال کنند.

در اینجا چند سوال و پاسخ در مورد حساب های خرج سلامت انعطاف پذیر وجود دارد:

کارمندان می توانند از کمک های FSA خود برای پرداخت طیف گسترده ای از خدمات و محصولات بهداشتی، از جمله داروهای بدون نسخه، کیت های کمک های اولیه، مانیتور فشار خون، پمپ سینه ها، و پدها و تامپون های قاعدگی استفاده کنند. لوازم مرتبط با کووید مانند ماسک و ضدعفونی کننده دست نیز واجد شرایط هستند. موارد واجد شرایط کمتر شناخته شده شامل تفنگ های ماساژ عمیق مورد علاقه ورزشکاران و هزینه خرید و نگهداری سگ راهنما یا سایر حیوانات خانگی خدماتی است. جزئیات را می توان در IRS Publication 502 یافت.

هر دو حساب برای پرداخت هزینه های بهداشتی و پزشکی استفاده می شوند، اما حساب های پس انداز سلامت یا HSA قوانین متفاوتی دارند. برای واجد شرایط بودن برای HSA، ابتدا باید در یک نوع خاص از طرح بهداشتی با کسر کسر بالا ثبت نام کنید. شما می توانید کمک بیشتری به HSA کنید و آن را برای دراز مدت سرمایه گذاری کنید. هیچ مهلتی برای خرج کردن پول وجود ندارد. و در صورت تغییر شغل، حساب با شما همراه می شود. FSA ها مختص کارفرما هستند و نمی توان سرمایه گذاری کرد.

آره. تنها برای سال‌های 2020 و 2021، کارفرمایان می‌توانند به کارگران اجازه دهند تا کل موجودی حساب‌های مراقبت وابسته خود را به سال آینده منتقل کنند. اکنون که قوانین موقت منقضی شده‌اند، انتقال مجدد مجاز نیست. پیش بینی می شود حداکثر کمک برای سال 2023 5000 دلار برای هر خانوار باشد.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما