نحوه وارد کردن تجارت از اینترنت با دستگاه ها

در دنیای امروز که اینترنت یکی از اساسی ترین ابزارهای موجود برای ارتباط است، افراد زیادی هستند که به کسب و کار اینترنتی روی آورده اند. بستری که اینترنت در اختیار مردم قرار داده است کمک بزرگی برای نمایش محصولات و خدمات مختلف به مشتریان بالقوه و برنامه ریزی برای فروش آنهاست.

مانند تمام امکاناتی که اینترنت در اختیار تجار قرار داده است، شبکه های پخش ویدئو نیز می توانند محلی برای درآمد کسب و کار باشند. چه صاحب یک کانال قوی در این شبکه ها باشید و چه تاجر باشید، می توانید از طریق این شبکه ها درآمد کسب کنید. در ادامه به دو روش کسب درآمد از دستگاه های پخش کننده ویدئو در ایران می پردازیم.

آپارات یک شبکه پخش تصویری ایرانی است که مشابه نسخه بین المللی آن یعنی یوتیوب است. هر شخصی می تواند یک کانال در دستگاه داشته باشد و ویدیوهای خود را در آنجا توزیع کند. اگر تعداد مخاطبین یک کانال از حد معینی بیشتر شود، دستگاه آن کانال را به عنوان یک کانال جذاب در نظر می گیرد و برای پخش فیلم های تبلیغاتی روی آن حساب باز می کند.

بنابراین مهمترین چیز برای معرفی کسب و کار، جذب مخاطب است. و کلید جذب مخاطب نیز در تولید ویدئوهای باکیفیت است. بنابراین باید زمان و زمان کافی برای ساخت یک ویدیو داشته باشید و خلاقیت و کیفیت چاشنی آن خواهد بود.

چگونه می توانم دستگاه ها را به عنوان یک تاجر وارد کنم؟

اگر صاحب یک کسب و کار خانگی یا کسب و کار اینستاگرامی هستید، می توانید با تبلیغات در دستگاه، مشتریان بیشتری جذب کنید و فروش خود را افزایش دهید. اکثر تجار کوچک و دائمی در جذب مشتری مشکل دارند و نمی دانند چگونه محصولات و خدمات خود را به مردم ارائه دهند.

از این طریق می توانید از تجهیزات سایت استفاده کنید. اگر جزو افرادی هستید که ویدیوها را تماشا می کنید، می دانید که قبل از تماشای هر ویدیو، یک تبلیغ ویدیویی در حدود 15 ثانیه پخش می شود که در این صورت می توانید آن را رد کنید. این مدل تبلیغات که پری رول نیز نامیده می شود، یکی از بهترین و پرطرفدارترین انواع تبلیغات است.

به عنوان یک صاحب کسب و کار می توانید با شرکت های تبلیغاتی قرارداد بنویسید تا این نوع تبلیغات را برای شما اجرا کنند. شما فقط به یک ویدیوی جذاب و کوتاه نیاز دارید تا قبل از پربازدیدترین ویدیوها نمایش داده شود و مخاطب را با کسب و کار خود آشنا کنید.

به این ترتیب می توانید مشتریان بیشتری جذب کنید و فروش خود را افزایش دهید. اگر بتوانید افراد را به سایت خود دعوت کنید، احتمال خرید را افزایش می دهید. اگر صاحب یک کسب و کار کوچک هستید، می توانید از فروشگاه ساز آنلاین برای ساخت وب سایت خود استفاده کنید.

نحوه وارد کردن تجارت از اینترنت با دستگاه ها

اما راه دیگری وجود دارد که می توانید از یک برند تجهیزات درآمد کسب کنید. می توانید خودتان به عنوان یک تاجر پیشرو شروع به تولید ویدیو کنید و یک کانال برای خود ایجاد کنید. اگر بتوانید ویدئوهای آموزشی در زمینه کاری خود تولید کنید، پس از مدتی تعداد افرادی که منتظر تماشای ویدیوی جدید شما در کانال هستند افزایش می یابد.

به این ترتیب شما می توانید فردی باشید که قبل از تبلیغات ویدیوی آموزشی خود را وارد می کند. البته این مستلزم آن است که تداوم خود را در تولید ویدیو حفظ کنید و همیشه حرف جدیدی برای گفتن به مخاطبان خود داشته باشید.

چگونه از کانال شخصی خود کسب درآمد می کنید؟

حتی اگر صاحب کسب و کار هستید، باید بدانید که یادگیری نحوه کسب درآمد از دستگاه ها به همین جا ختم نمی شود. به عنوان یک شخص، شما همچنین می توانید یک ویدیو تولید کنید و آن را در کانال خود پخش کنید.

ابتدا موضوع مورد علاقه شما چیست؟ آیا می خواهید ویدیویی در مورد اخبار علمی بسازید یا جدیدترین بازی های رایانه ای را به مخاطبان معرفی کنید؟ معمولاً تماشای ویدیوهای مشابه این امکان را به شما می دهد که تصمیم بگیرید در چه زمینه هایی می توانید ویدیو تولید کنید. داشتن دوربین خوب و ویرایش حرفه ای نیز به بازدید بیشتر ویدیوهای شما کمک می کند.

نحوه وارد کردن تجارت از اینترنت با دستگاه ها

اگر بتوانید چند بار در هفته ویدیوها را آپلود کنید، هرچه افراد بیشتری جذب کانال شما شوند، احتمال آن بیشتر می شود. زمانی که تعداد بازدید ویدیوهای شما به حد مطلوب رسید، می توانید به فکر واردات از دستگاه خود نیز باشید. با پخش تبلیغ قبل از ویدیو می توانید ورودی محسوسی از دستگاه ها داشته باشید.

با داشتن حداقل 200 فالوور و مشاهده بیش از 3000 ساعت در ماه از تمام ویدیوهای خود، می توانید کاندیدای کسب درآمد کسب و کار باشید. نحوه محاسبه میزان واردات کاملاً به قوانین دستگاه بستگی دارد. درآمد شما طبق قوانین سیستم بر اساس نمایش موفقیت آمیز تبلیغات در کانال شما محاسبه می شود. مخاطبان شما باید حداقل 4 ثانیه از هر تبلیغ را در کانال شما تماشا کنند تا تبلیغ به عنوان یک نمایش موفق در نظر گرفته شود. سود معمولا نصف و نصف با صاحب کانال محاسبه می شود.

با این توضیحات می بینید که کسب و کار با این دستگاه ها چندان سخت نیست. فقط باید یک استراتژی قوی داشت که بتوان از آن برای تولید محتوای موثر استفاده کرد. در هر شرایطی امکان تولید ویدیو با کیفیت بالا وجود دارد و اگر قصد دارید در این مسیر گام بردارید، حداقل باید به فکر ایجاد ویدیوهایی با بالاترین سطح جذابیت باشید و شاید لازم باشد تجهیزاتی برای این کار آماده کنید.

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances