نظر جنگ صلیبی ضد بیدار شدن، ضد حق رای جمهوری خواهان قانون اساسی را فرو ریخت

قبل از اینکه گرد و غبار انتخابات 2020 پاک شود، جمهوری خواهان در مجلس های ایالتی در سراسر کشور از قبل در جنگ صلیبی اصلی علیه بیداری و رای ادغام و متحد شده اند – احیا و تجدید قوا.

آنها با از دست دادن کنترل ریاست جمهوری و کنگره، جستجوی خود را برای کنترل به اتاق های رأی گیری، حمام، رختکن، کلاس های درس و مطب پزشکان معطوف کردند.

اگر نمی توانستند بالاترین سطوح قدرت را کنترل کنند، سعی می کردند زندگی آمریکایی ها را در سطوح پایین کنترل کنند. آنها آمدند تا خود را در صمیمی ترین فعالیت ها قرار دهند – بین رای دهندگان و برگه های رای، خانواده ها و پزشکان، معلمان و دانش آموزان.

نبرد از حمله هوایی به جنگ خندق تغییر خواهد کرد.

در آن مبارزه، آرکانزاس اولین قانون در این کشور را تصویب کرد که بر اساس آن مراقبت جنسیتی از کودکان تراجنسیتی ممنوع است.

در سال 2021، فرماندار آسا هاچینسون، که هیچ دوستی با جامعه دگرباش نیست، این لایحه را وتو کرد و گفت: «استانداردهای جدیدی برای مداخله قانونی برای پزشکان و والدین ایجاد می‌کند، زیرا آنها با برخی از پیچیده‌ترین و حساس‌ترین مسائلی که جوانان ما را تحت تأثیر قرار می‌دهند، سروکار دارند. ” او گفت که این لایحه، این لایحه را به عنوان “فرض قطعی مراقبت های بهداشتی که دولت، والدین، بیماران و متخصصان بهداشت را در اولویت قرار می دهد” قرار می دهد و آن را “دسترسی وسیع دولت” می نامد.

هاچینسون که اکنون نامزد ریاست جمهوری جمهوری خواهان است، ظاهراً این تلاش را مغایر با قانون اساسی دانسته و با پزشکان، خانواده ها و بیماران مواجه شده است، زیرا زمانی جمهوری خواهان علناً استدلال می کردند که اوباماکر دارای “پانل های مرگ” است.

با این وجود، مجلس آرکانزاس حق وتوی فرماندار را نادیده گرفت. قانون جدید به سرعت مورد اعتراض قرار گرفت و هفته گذشته یک قاضی فدرال نوشت که این قانون در واقع خلاف قانون اساسی است.

در همه ایالت‌ها، ما شاهد نشانه‌های دلگرم‌کننده‌ای هستیم که نشان می‌دهد قوه قضاییه می‌تواند به‌عنوان کنترلی بر مبارزات بی‌امان جمهوری‌خواهان برای محدود کردن قدرت و سلب حق رای عمل کند. تلاش های جمهوریخواهان برای تحمیل نوعی فدرالیسم شبه فاشیستی توسط دموکراسی قانون اساسی ما خنثی می شود.

در این ماه، یک قاضی فدرال حکم اولیه ای را علیه مفاد قانون فلوریدا صادر کرد که از مراقبت جنسیتی کودکان برای سه جوان تراجنسیتی منع می کند، و قاضی در یک عقیده تند گفت که خانواده های آنها “در مورد آنها برای این ممنوعیت پیروز خواهند شد.” خلاف قانون اساسی است.”

حدود 20 ایالت با مشاهده مزیت سیاسی در دامن زدن به جنگ های فرهنگی و تضعیف سلامت و رفاه و حقوق قانونی این کودکان برای تصویب قوانین مشابه عجله کرده اند.

سال گذشته، پس از اینکه فرماندار تگزاس، گرگ ابوت، به وزارت خانواده و خدمات حفاظتی ایالت خود دستور داد تا پرونده‌های «کودکان تگزاسی که تحت مراحل تغییر جنسیت قرار می‌گیرند» را بررسی کنند، یک قاضی ایالتی با صدور دستور موقت برخی از تحقیقات را مسدود کرد. قاضی نوشت که بدون تصمیم، خانواده ها “در این مدت متحمل آسیب های احتمالی، قریب الوقوع و غیرقابل جبران خواهند شد.”

در یادداشت دیگری، یک قاضی فدرال هفته گذشته به طور موقت قانون فلوریدا را که به مشاغل اجازه می داد مشاغلی را که به کودکان اجازه حضور در نمایش های درگ را می دادند مجازات کنند، مسدود کرد. این قانون به قدری ضعیف نوشته شده بود که برخی از رژه های پراید در ایالت یا تغییر یا لغو شدند تا از نقض قانون جلوگیری شود.

در این ماه، یک قاضی فدرال علیه یک قانون مشابه ضد اصطکاک در تنسی حکم داد و گفت که این اقدام “بوی مشکالتی از ابهامات قانون اساسی دارد.”

حزبی که از حقوق والدین دفاع می کند و در عین حال معلمان را در مورد آنچه در کلاس درس می آموزد و خوانده می شود آزار می دهد، نمی تواند به حقوق والدین کسانی که سعی در ارائه بهترین مراقبت از فرزندان خود دارند یا کسانی که می خواهند فرزندانشان داشته باشند اهمیت دهد. آنها آگاهی و درک از طیف وسیع بشریت و ابراز عشق آن.

سیاستمداران جمهوری خواه که این قوانین غیرآمریکایی را پیش می برند، مطلقه قانون اساسی نیستند. آنها فرصت طلب قانون اساسی هستند.

وقتی صحبت از انتخابات به میان می‌آید، جایی که استراتژی جمهوری‌خواهان مشخص می‌شود، همین‌طور است: بسیاری از سیاستمداران جمهوری‌خواه به جای تغییر احزاب برای جلب نظر گسترده‌تر رای‌دهندگان، رأی‌دهندگان و ساختار انتخاباتی را نادیده می‌گیرند و سعی در حذف یا سرکوب آنها دارند. جنبه هایی از فرآیند که می تواند منجر به ضرر شود.

آنها می خواهند معنای دموکراسی را تغییر دهند، حکومتی که توسط منتخبان انتخاب می شود، نسخه اصلی تر از سیستم ما که فقط افراد خاصی در آن شرکت می کنند.

اما همچنان قوه قضائیه – در این مورد، دیوان عالی – برای جلوگیری از آنها وارد عمل شد. دادگاه عالی حکم داد که فقط یک دادگاه پایین‌تر باید نقشه کنگره لوئیزیانا را بررسی کند، که باید منجر به ترسیم مجدد برای شامل یک ناحیه بیشتر سیاه‌پوستان شود، و تئوری فراگیر “مقام‌گذاری ایالتی مستقل” را که باعث می‌شود مجالس قانون‌گذاری ایالتی حزبی باقی بماند را رد کرد. به عنوان آخرین کلمه در مورد مدیریت انتخابات فدرال. جمهوری خواهان در هر دو نوبت رد شدند. قانون اساسی حاکم شد.

این باید به حزبی منعکس شود که قانون اساسی خود را برای دهه ها حفظ کرده است.

حزب چای در دهه 2000 و اوایل دهه 2010 خود را به عنوان یک جنبش مشروطه معرفی می کرد و بسیاری از هواداران اصالت گرایی قانون اساسی را به عنوان یکی از اصول اصلی آن پذیرفتند.

در سال 2012، پلت فرم حزب جمهوری خواه اعلام کرد: “ما حزب قانون اساسی هستیم، میثاق رسمی که حقوق فردی خدادادی ما را تایید می کند و تضمین می کند که همه آمریکایی ها در برابر قانون برابر هستند.”

پلتفرم 2016 اساساً این خط را تکرار کرد، اما افزود: «ما مجدداً بر اصول اساسی قانون اساسی تأکید می کنیم: دولت محدود، تفکیک قوا، آزادی فردی و حاکمیت قانون. (حزب حتی یک پلت فرم جدید در سال 2020 آماده نکرد.)

این اظهارات هرگز کاملاً درست نبودند، اما اکنون کنایه آمیز هستند. آن حزب جمهوری خواه کاملاً بلعیده شد، مثل مار کبری که یک مار کوچک را می بلعد. MAGA در حال افزایش است.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما