نظر | هارلن کرو، نیکوکار کلارنس توماس، فقط یک میلیاردر دیگر نیست

در سال 2003، خبرنگار مجله D باغ مجسمه را شرح داد:

این مجموعه ای از جنایتکاران تاریخ است. فلیکس دزرژینسکی، اولین کمیسر پلیس مخفی شوروی، از خود راضی به نظر می رسد. به نظر می رسد فیدل کاسترو از بین رفته است، جوزف استالین مصمم است. مجسمه نیم تنه نیکولای چائوشسکو او را در جوانی اسیر می کند، لنین سر به فلک کشیده در قوی ترین حالت خود.

در سال 2014، خبرنگار The Dallas Morning News از باغ بازدید کرد و آن را “نقشه ای تاریخی به حقایق غیرانسانی بودن انسان نسبت به انسان” خواند.

کرو در آن زمان گفت: «اگر بتوان از این مجسمه‌ها به عنوان ابزاری برای یادآوری شکست افراد بد و پیروزی افراد خوب به نسل‌های جدیدتر استفاده کرد، پس این درسی ارزشمند است.»

کلاغ حتی تعداد بیشتری از اقلام تاریخی را در داخل نگه می دارد. آنها شامل نقاشی جورج واشنگتن توسط رامبراند پیل، سندی با امضای کریستف کلمب و مجموعه ای از مصنوعات نازی ها و یادگاری های هیتلر هستند. بازدیدکنندگان گواهی می‌دهند که یک نسخه امضا شده از «نبرد من»، دو نقاشی از خود هیتلر، تمبرهای هیتلر، مدال‌های نازی‌ها و دستمال‌های کتانی منقش به شمایل نگاری رایش سوم را دیده‌اند.

برای اکثر مردم دیدن وسایل نازی در طبیعت (در مقابل، برای مثال، در موزه‌های جنگ جهانی دوم) سخت است. و هشدار دهنده است که بدانیم یکی از این گردآورندگان لوازم نازی دوست نزدیک یک قاضی دادگاه عالی است و پیوندهای محکمی با رسانه های محافظه کار و جنبش محافظه کار دارد. در واقع به لطف این روابط است که کرو هیچ مدافعی کم نداشت که اخبار مجموعه او به جهان گسترده تر منتشر شد.

“هارلان کرو فردی بسیار شریف، شایسته و میهن پرست است.” جونا گلدبرگ گفت، سردبیر The Dispatch در توییتر. گلدبرگ در دفاع از “باغ شر” کلاغ گفت که “این ادای احترام به شر یا چیزی نیست که مورد تمسخر قرار گیرد. این تلاشی است” برای “یادآوری وحشت های قرن بیستم با روح “دیگر هرگز”.” کرو، دیسپچ اشاره کرد که یک سرمایه گذار اقلیت در این نشریه است.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما