نظر | وحشت از دوران جو بایدن ساخته شده است

رابطه بین کمپین‌های سیاسی، رسانه‌های خبری و مردم دقیقاً یک تعامل بین بازیگران مستقل نیست. این شبکه ای از نفوذ است.

این پویایی به ویژه در مورد بهمن تیترها و نظرسنجی ها در مورد سن پرزیدنت بایدن مهم است.

آخرین نظرسنجی ABC News/Washington Post نشان داد که 63 درصد از میان شرکت‌کنندگان در نظرسنجی فکر می‌کردند که بایدن تیزبینی ذهنی لازم برای ارائه خدمات مؤثر را ندارد. 43 درصد نیز همین را گفتند دونالد ترامپ، حتی با وجود اینکه سن آنها تنها چند سال با هم فاصله دارد.

اجازه دهید پیشاپیش بگویم که سن و شایستگی یک نامزد همیشه در سیاست بازی منصفانه است. اعتراف به این واقعیت علمی که ظرفیت بدن و ذهن ما با افزایش سن کاهش می‌یابد، کار سنی نیست. برای رای دهندگان این سنی نیست که آن را در تصمیمات انتخاباتی خود لحاظ کنند. و پیری فردی است: برخی افراد در 80 سالگی سرزنده به نظر می رسند و برخی دیگر در 50 سالگی پوشیده می شوند.

اما حقایق دیگری نیز وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد. سرفصل ها و نظرسنجی ها فقط احساسات عمومی را اندازه گیری و منعکس نمی کنند. آنها نیز بر آن تأثیر می گذارند. تداوم یک موضوع آن موضوع را ارتقا و اعتبار می بخشد.

همانطور که جوسلین کیلی، دستیار مدیر تحقیقات در مرکز تحقیقاتی پیو، به من گفت: “مانند هر چیزی در روزنامه نگاری، به طور گسترده تر، از آنجایی که تمرکز زیادی روی یک موضوع وجود دارد، برجستگی آن موضوع را برای عموم افزایش می دهد و مردم به احتمال زیاد چیزهایی را که در اخبار هستند مهم در نظر می گیرند.”

من همچنین فکر می کنم که ما به عنوان شهروندان و مصرف کنندگان رسانه دوست داریم فکر کنیم که کاملاً خود به خود به عقاید و عقاید خود می رسیم و در مقابل این تصور که آن نظرات تحت تأثیر یا دستکاری نیروهای خارجی قرار گرفته اند، مقاومت می کنیم. اما تعداد زیادی از تحقیقات وجود دارد که خلاف این را نشان می دهد. ما بدون شک تحت تأثیر رسانه ها هستیم.

این من را به پوشش سنی بایدن می رساند. درست است که اگر او دوباره انتخاب شود، بایدن مسن‌ترین رئیس‌جمهوری خواهد بود که تا به حال داشته‌ایم. اما او در اولین باری که انتخاب شد مسن ترین رئیس جمهور بود. چه چیزی تغییر کرد؟

من می توانم استدلال کنم که بزرگترین تغییر گذر زمان ساده نبود، بلکه تصمیم برخی از رهبران جمهوری خواه بود که مانند لیزر روی سن بایدن تمرکز کنند. را عاملی که علیه او سنگینی می کند. نیکی هیلی، فرماندار سابق کارولینای جنوبی در مصاحبه ای در ماه آوریل گفت بعید است که بایدن بتواند در دوره دوم ریاست جمهوری این کشور به موفقیت برسد. در پاسخ امسال جمهوری خواهان به سخنرانی وضعیت اتحادیه، فرماندار. سارا هاکبی سندرز از آرکانزاس خاطرنشان کرد که او نصف سن بایدن است.

برخی ناظران معتقدند که رأی دادن به بایدن اساساً رأی دادن به معاون رئیس جمهور کامالا هریس برای ریاست جمهوری است، زیرا ممکن است بایدن یک دوره دیگر دوام نیاورد. برای جمهوری‌خواهان، این مفهوم مزیت دیگری را ارائه می‌کند که به آنها اجازه می‌دهد علیه سه‌گانه تحقیرشان مبارزه کنند – یک لیبرال که یک اقلیت است و یک زن.

که ما را به وب‌سایت نفوذ بازمی‌گرداند: کمپین‌ها یک موضوع را بالا می‌برند، نظرسنجی‌کنندگان و روزنامه‌نگاران می‌پرسند آیا این موضوع بر یک نژاد تأثیر دارد یا خیر، داستان‌هایی درباره آن تأثیر نوشته می‌شود و در نتیجه پوشش، تأثیر اغلب تشدید می‌شود. این زنجیره بازداشت برای یک حمله سیاسی است، اما اغلب اوقات، این ارتباط و زمینه روشن نمی شود. اغلب به گونه‌ای مطرح می‌شود که گویی این نوع نگرانی‌ها فقط در ذهن رأی‌دهندگان ظاهر می‌شوند و تحت تأثیر کمپین‌ها و پوشش خبری نیستند.

این همیشه در سیاست اتفاق می افتد.

قبل از انتخابات میان‌دوره‌ای 2018، ترامپ بار دیگر تصمیم گرفت که بیگانه‌هراسی آمریکایی‌ها را با ضربه زدن به کاروانی از مهاجران، که او آن را «تهاجم» به سمت مرز جنوبی ما می‌نامید، تقویت کند.

کمتر از یک ماه قبل از آن میان‌دوره‌ها، تایمز گزارش داد: «در دو هفته گذشته، آقای. ترامپ و متحدان محافظه‌کارش عمدتاً در شبکه‌های اجتماعی و جاهای دیگر به صورت همزمان عمل کرده‌اند تا هشدارهای هشداردهنده و توطئه‌آمیز درباره کاروان مهاجران در فاصله بیش از 2000 مایلی از مرز را اعمال کنند. تایمز به این نتیجه رسید که آنها تا حد زیادی موفق شده‌اند رای‌دهندگان جمهوری‌خواه را «درمورد ایده این اتباع خارجی که تهدیدی جدی برای امنیت، ثبات و هویت کشور هستند» متحیر کنند.

این کاروان خبرساز شد و زمان پخش را مصرف کرد. و حداقل یک نظرسنجی در مورد تهدیدهایی که مردم فکر می‌کردند کاروان‌ها ایجاد می‌کنند، انجام شد. به گزارش پولیتیکو، ترامپ پس از بررسی نظرسنجی از مناطق کنگره که در انتخابات سال 2016 رقابتی بودند، ترامپ به موضوع کاروان ها دست زد و متوجه شد که مسائل مرزی با رای دهندگان این مناطق طنین انداز شده است.

اما همانطور که کوارتز گزارش داد، هنگامی که دوره میان دوره ای به پایان رسید، ترامپ به موضوع کاروان ها و رسانه ها نیز واکنش نشان داد. و همانطور که این نشریه اشاره کرد، “توجه ترامپ و سایر جمهوری خواهان به پوشش رسانه ای کاروان کمک کرد و اخبار کابلی و روزنامه ها یا زنگ خطر را تکرار کردند یا به دنبال کاهش نگرانی ها بودند.”

اگر کاروان‌ها کاملاً مورد توجه عموم مردم بودند، احتمالاً پوشش قوی‌تر ادامه می‌یافت. در عوض، در آن مورد، ما دیدیم که چگونه یک حزب سیاسی موضوعی را به سلاح تبدیل کرد و رسانه ها به استقرار این سلاح کمک کردند.

این بدان معنا نیست که مهاجرت و امنیت مرزی مستقلاً ارزش خبری ندارند، بلکه به این معناست که رسانه ها صرفاً کمپین ها را پوشش نمی دهند. تصمیمات سرمقاله می تواند تحت تأثیر آن کمپین ها قرار گیرد و پوشش می تواند بر رأی دهندگان به همان اندازه که آنها را آگاه می کند تأثیر بگذارد.

این دوباره در حال پخش شدن است. این ایده که رای دهندگان نگران سن و ظرفیت بایدن هستند به قدری تکرار شده است که دیگر نیازی به مدرکی فراتر از نظرسنجی که نشان دهنده آنچه پاسخ دهندگان مصرف کرده اند ندارد: گزارش هایی مبنی بر اینکه آنها نگران سن و ظرفیت بایدن هستند.

اینجا یک معمای واقعی تخم مرغ و مرغ وجود دارد.

و همانطور که نیت سیلور، بنیانگذار FiveThirtyEight، که عموماً معتقد است رسانه ها باید “بیشتر و نه کمتر بر سلامت و آمادگی روحی مقامات منتخب تمرکز کنند” از طریق ایمیل به من گفت، به هر حال مشخص نیست که مسئله سنی چقدر بر آرای بایدن تأثیر بگذارد. همانطور که سیلور بیان کرد: “به طور انتزاعی، رای دهندگان سطوح بالایی از نگرانی را مطرح کردند – آنها همچنین در سال 2020 این کار را کردند و او هم در انتخابات مقدماتی و هم در انتخابات عمومی پیروز شد. و رتبه‌بندی محبوبیت او، اگرچه عالی نیست، اما تقریباً مطابق با آنچه ممکن است با توجه به قطبیت بالا و تورم بالا انتظار داشته باشید، مطابقت دارد.

سرفصل‌های بی‌نفس این حس را ایجاد کرده‌اند که نگرانی در مورد سن رئیس‌جمهور دانش عمومی و عقل سلیم است، در حالی که در واقع، حداقل تا حدودی ناشی از دستکاری سیاسی و همدستی رسانه‌ای است.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

تماس با ما