نظر | Noma و Fizzle of Too-Fine Dining

در واشنگتن پست، تیم کارمن از «خوزه آندرس و خانواده در اسپانیا»، مجموعه‌ای استریم جدید، قدردانی کرد: «این یک روز طولانی دخترانتان را به سر کار ببرید، زمانی که پدرتان اتفاقاً یک سرآشپز معروف است – و یکی از بزرگ‌ترین سرآشپزهای جهان است. ژامبون (بدون درمان)». (آلن استام، بیرمنگام، میخ.)

برایان مرچنت در مقاله ای در آتلانتیک با عنوان “پایان افسانه دره سیلیکون” نوشت: “شما فقط می توانید احساس کنید آن، وزن تجمعی این رکود، در فناوری که اکثر ما هر روز با آن روبرو هستیم. عمل رد شدن از کنار همان نام گنگ برای مشاهده خبرهای بد در همان صفحه شیشه ای در همان شبکه اجتماعی: این آینده گیر کرده است. این حس وجود دارد که ما به پایان اینترنت رسیده‌ایم و هیچ‌کس نمی‌خواهد در دست گرفتن کیف باقی بماند.» (کوین پیترز، مرکز پومفرت، کانن.)

کوین مک کارتی و ارتقاء شکنجه‌آمیز او به رئیس مجلس نمایندگان نثر خاردار زیادی را الهام بخشیدند، از جمله مشاهده تای بور، در خبرنامه ساب استک، مبنی بر اینکه رهبر جمهوری‌خواه، اینچ به اینچ، توسط ماده‌ای که سال‌ها تلاش کرده است، مصرف می‌شود. دوست بودن. (این خوب است که او ستون فقرات ندارد، او راحت تر پایین می رود.)” (جان اوبراین، واترفورد، مین)

در تایمز، میشل گلدبرگ اشاره کرد که “اشتباه او این بود که خود را متقاعد کرد که حزبی که وسواس زیادی به سلطه دارد، به تسلیم شدن پاداش می دهد.” (تام ورتان، فری هولد، نیوجرسی، و لارنس برمن، وستفیلد، نیوجرسی، در میان دیگران)؛ پل کروگمن پرسید: “اگر مرد روح خود را از دست بدهد، و همچنان آرای کافی برای تبدیل شدن به رئیس مجلس را به دست نیاورد، چه سودی دارد؟” (Stephen J. Gibbons, Davidson, NC, and Chris Di Nardo, Holmdel, NJ); و برت استفنز مشاهده کردند که تسلیم امتیازات مک کارتی برای جلب حمایت فوق محافظه کاران “مانند حلزونی است که پوسته خود را رها می کند و فکر می کند که روی آن پا گذاشته نخواهد شد.” (جوآن هیکی، اوسینینگ، نیویورک، و مارسی ایمبروگنو، شارلوت، NC، در میان دیگران)

همچنین در تایمز، پیتر استالی در مورد توهین به دکتر. آنتونی فائوچی: «به ندرت فاصله‌ای بزرگ‌تر بین شرارت یک اوباش و نجابت هدفش وجود داشته است». (ویرجینیا میلر، ملروز، نیویورک)

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

تماس با ما