نقد کتاب: «آمریکایی‌های متأخر» اثر براندون تیلور

ایوان و گوران، دانشجویان مالی و پیانو، و دو رقصنده دیگر، داو و نوح، باتیون روایت را بر عهده می گیرند. همچنین فئودور که در یک کارخانه بسته بندی گوشت کار می کند و احتمالاً به طرز بدی با یک گیاهخوار و منطقی به نام تیمو آشنا می شود که مخالف کشتار حیوانات است اما از مجازات اعدام برای تیراندازان دسته جمعی حمایت می کند. نقاشان و دیگران به این ترکیب می پردازند.

یک نمودار جریان برای پیگیری همه روابط متداخل، تغییرات شغلی و قومیت‌ها در اینجا مفید است. برخی از لباس‌ها، برخی از شهرها، برخی در میان. با این حال، خودسری فرصت ها و حرفه ها – چه کسی می تواند هنر بسازد؟ چه کسی باید خندق حفر کند؟ – واضح و مشخص است. فئودور حساسیت یک مجسمه ساز را به قطعات گوشت گاو می آورد. ایوان با سوسو زدن درخشان یک ایمیل از مسیر شکسته به آینده ای بی حد و حصر در نیویورک می رود.

شخصیت‌های زن کمتر و حاشیه‌ای‌تر هستند، اگرچه دو نفر با قدرت وارد می‌شوند: فاطمه، یک رقصنده دیگر، که در شغل جانبی باریستا خود ایراد می‌گیرد و از بارداری ناخواسته رنج می‌برد. و بی، یکی از همسایگان نوح، که توسط پدرش مورد آزار و اذیت قرار گرفت، یک کشاورز ماهیان خاویاری که سینه های او را به شدت نیشگون می گرفت و صدایی شبیه غاز می داد.

او به کودکان فقیر شنا آموزش می دهد و در اوقات فراغت خود انگشتان خود را از تخته فیبر حک می کند. به نظر می رسد که او از دانش آموزان مختلف پیرتر از کتاب دیگری بازدید می کند. (هر مواجهه با اثر انگشت خونین در زمین بازی همان لرزی را به من می داد که از داستان کوتاه کلاسیک ترومن کاپوتی «میریام» گرفتم.)

همانطور که از عنوان پیداست، «آمریکایی های متأخر» مملو از نیهیلیسم است: حسی از جامعه ای که به پایان خود نزدیک می شود. بیماران آسایشگاهی در مورد انقراض لاک پشت ها و گونه های دیگر وسواس دارند. درختان زبان گنجشک شهر آیووا که برای جایگزینی نارون های قطع شده توسط بیماری نارون هلندی کاشته شده بودند، اکنون به نوبه خود در حال تسلیم شدن هستند. بزرگسالان جوان در یک اقتصاد گیگ، تحت فشار وام های دانشجویی یا گناه صندوق های اعتماد، با خیال پردازی در مورد دانشکده حقوق مبارزه می کنند. از نظر گوران، پول “مثل گرد و غبار یا برف که در دسته های بزرگ از پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگش شناور است.” از نظر فاطمه «مثل حیوانی متحول و مضطرب آماده فرار یا گاز گرفتن است».

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان