نیتین گادکاری، وزیر اتحادیه، مخالفان را مورد ضرب و شتم قرار داد و گفت: “اگر چنین شیطنت هایی ادامه یابد…” | اخبار هند

دهلی نو: نیتین گادکاری، وزیر حمل‌ونقل جاده‌ای و بزرگراه‌های اتحادیه روز پنج‌شنبه، مخالفان خود را به دلیل «تطبیق» اظهارات او برای یک کمپین «شرورانه و ساختگی» برای مسافت پیموده‌شده سیاسی مورد انتقاد قرار داد. وزیر صریح، که هفته گذشته از هیئت پارلمانی BJP کنار گذاشته شد، به استفاده از توسل قانونی به نفع بیشتر دولت و حزب اشاره کرد. امروز بار دیگر تلاش شد تا با جعل اظهارات من در برنامه های عمومی بدون زمینه یا درست، کمپین پلید و ساختگی علیه من برای مسافت پیموده شده سیاسی از طرف من توسط برخی از رسانه های اصلی، رسانه های اجتماعی و به ویژه برخی از افراد ادامه یابد. مرجع” او در توییتی نوشت.

او پیوندی در یوتیوب از سخنرانی خود در مراسم رونمایی از کتاب در روز سه شنبه منتشر کرد که به طور انتخابی در رسانه های اجتماعی استفاده می شد. وی افزود: «اگرچه من هرگز تحت تأثیر چنین برنامه‌های مخرب عناصر حاشیه‌ای قرار نگرفته‌ام، اما بدینوسیله به همه علاقمندان هشدار داده می‌شود که اگر چنین شیطنت‌هایی ادامه پیدا کند، من از بردن آنها به قانون به نفع دولت، حزب و میلیون‌ها نفر دریغ نخواهم کرد. کاریاکارتاهای سخت کوش ما،” او در توییتی با برچسب جی پی نادا، رئیس BJP و دفتر نخست وزیر (PMO) نوشت.

همچنین بخوانید: NCP پاوار به BJP به دلیل برکناری گادکاری از پنل کلیدی حمله کرد: “وقتی برای …

گادکاری، داستان‌نویسی در مراسم رونمایی از کتاب، حادثه‌ای قدیمی را نقل کرده بود که در آن به دنبال ساخت جاده‌ای به روستایی در ماهاراشترا شده بود و به مسئول مربوطه گفته بود که اگر کنار او بایستد، خوب است، اما در غیر این صورت، خوب است. با او. وی در مراسم رونمایی از این کتاب با اشاره به گفتگوی خود با این مقام مربوطه گفته بود: «… از عواقب آن اذیت نمی‌شوم، اما این کار را انجام خواهم داد.

همچنین بخوانید: بالاترین نهاد تصمیم‌گیر BJP نیتین گادکاری و شیوراج سینگ چاوهان را کنار گذاشته است.

این بیانیه در رسانه های اجتماعی پخش شد تا بگوید او از دست دادن موقعیت خود ناراحت نیست. به طور خاص، سانجی سینگ از حزب Aam Aadmi آن ویدیو کوتاه شده را توییت کرده بود و پرسیده بود که چرا گادکاری این را می گوید. او صبح پنجشنبه در توییتی نوشت: «BJP mein Bahut Badi Gadbad Chal Rahi Hai (چیزی در BJP وجود دارد).

توئیت گادکاری همچنین در روزی منتشر شد که یک روزنامه برجسته گزارشی را به نقل از چندین منبع ارشد BJP منتشر کرد و گفت که رئیس سابق حزب به دلیل تمایل به اظهارات “خارج از نوبت” و رنگارنگ از هیئت رئیسه پارلمان کنار گذاشته شده است. وزیر روز پنجشنبه در توییتی گفت که پیوند آنچه را که در مراسم رونمایی کتاب گفته بود را به اشتراک می‌گذارد تا هوا پاک شود.

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

تماس با ما