هشدار: مراقب توکن های جعلی مرتبط با هوش مصنوعی بینگ مایکروسافت باشید

چند هفته پیش، مایکروسافت نسخه پیش نمایش بینگ را در اختیار گروه محدودی از کاربران قرار داد. چت بات، غول هوش مصنوعی ردموند، در واقع از فناوری ChatGPT سفارشی شده استفاده می کند. اگرچه موتور جستجوی مدرن مایکروسافت با ارائه پاسخ های عجیب و تهدیدآمیز به یکی از موضوعات این فناوری تبدیل شده است، اما نه این پروژه و نه ChatGPT تاکنون فعالیتی در زمینه رمزنگاری نداشته اند. متاسفانه برخی از افرادی که در حوزه ارزهای دیجیتال معامله می کنند از شرایط فعلی و محبوبیت هوش مصنوعی مایکروسافت برای کلاهبرداری از مردم استفاده می کنند.

به گفته Neowin، در حال حاضر هزاران توکن جعلی در گردش هستند که همگی سعی دارند از چت ربات های مایکروسافت و OpenAI برای فریب سرمایه گذاران استفاده کنند. وب سایت DeCrypt می گوید:

البته مایکروسافت هیچ بیانیه‌ای در مورد فعالیت‌های اخیر بینگ در حوزه کریپتو منتشر نکرده و در مورد توکن‌های جعلی اظهارنظری نکرده است.

برخی از توکن های تقلبی مرتبط با Bing Modern و ChatGPT به عنوان HoneyPots شناخته می شوند. یک کلاهبرداری اساسی که در آن شخصی که توکن های جعلی را ارائه می دهد یا ایجاد می کند، قول می دهد که اگر ابتدا مقدار مشخصی پول برای او بفرستید، مقدار زیادی از توکن مورد نظر را برای شما ارسال خواهد کرد و معمولاً پس از فهمیدن، هیچ چیز وجود نخواهد داشت. اخبار این جنایتکاران

بنابراین، اگر در دنیای رمزنگاری فعال هستید، توصیه می شود با خرید توکن های جعلی مربوط به ChatGPT یا مایکروسافت بینگ، سرمایه خود را در معرض خطر قرار ندهید.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما