همهـکیز هراء کاینا و ساینا اس

در رفتن– قیمت ساینا اس در کارخانه حدود 170 میلیون و ساینا اس معمولی حدود 125 میلیون تومان به فروش می رسد. اختلاف 45 میلیون تومانی خودروی معمولی با خودروی اس در کارخانه در بازار آزاد کمتر از 10 میلیون تومان است. خرید ساینا اس در بازار آزاد حدود 214 میلیون تومان است و فروشندگان دنده ساینا با مبلغ 206 میلیون تومان به دنبال مشتری برای این خودرو هستند. مقایسه ساینا اس و ساینا دنده نشان می دهد که مشخصات فنی آنها تفاوتی ندارد و ساینا اس اضافه شدن چراغ های روشنایی در روز، جلوپنجره بازطراحی شده و صفحه کیلومتر جدید را به عنوان بخشی از آپشن های ساینا اس معرفی کرده است.

قیمت ساینا و ساینا اس را در کارخانه مقایسه کنید

لطفا شک نکنید قیمت ساینا اس در کارخانه حدود 45 میلیون تومان بیشتر از ساینا است. ساینا اس در چند ماه گذشته در مدل های پیش فروش با قیمت 169 میلیون و 831 هزار تومان عرضه شد و این مبلغ برای دنده ساینا 124 میلیون و 725 هزار تومان بود. مبلغ تقریبی 169 میلیون تومان ساینا اس این محصول را پس از شاهین، کوئیک پلاس اتوماتیک و پراید وانت پلاس به چهارمین محصول گران قیمت ساینا در کارخانه تبدیل کرده است. از طرفی قیمت 124 میلیون تومان است اما کمتر از ارزش جعبه – 124 میلیون تومان است.

قیمت ساйна гибарай в сайна S در کارخانه می باشد

ساینا حجبهای

124 میلیون و 725 هزار تومان

ساینا اس

169 میلیون و 831 هزار تومان

قیمت ساینا و ساینا اس را در بازار آزاد مقایسه کنید

اختلاف قیمت ساینا و ساینا اس در کارخانه کمی بیش از 45 میلیون است اما این اختلاف در بازار آزاد کمتر از 10 میلیون تومان است. دنده های ساینا که با قیمت 124 میلیون و 725 هزار تومان در کارخانه عرضه می شود در بازار آزاد به ارزش تقریبی 206 میلیون تومان است. ساینا اس نیز با قیمت 214 میلیون تومان به صورت رایگان در بازار موجود است که ارزش کارخانه ای آن 169 میلیون و 831 هزار تومان است. در این ترتیب تفاوت قیمت ساینا و ساینا اس در بازار آزاد معادل هشت میلیون تومان است. به این ترتیب حاشیه سود خرید و فروش دنده ساینا حدود 65 درصد است اما این میزان برای ساینا اس 25 درصد برآورد شده است.

قیمت ساینا جیبرای و ساینا اس در بازار می باشد

ساینا حجبهای

206 میلیون تومان

ساینا اس

214 میلیون تومان

مشخصات سمت فنی و سمت S را مقایسه کنید

با مقایسه ساینا و ساینا S هیچ تفاوت فنی بین آنها وجود ندارد. در سال 95 سایپا ساینا را با موتور M15 یورو روانه بازار کرد و چهار سال بعد از همین موتور در طراحی ساینا اس استفاده شد. حجم موتور S و S 1.5 لیتر است و این موتور می تواند حداکثر گشتاور 128 نیوتن متر و قدرتی معادل 87 اسب بخار تولید کند. گیربکس پنج سرعته دستی و شتاب 12.8 ثانیه از مشخصات فنی هر دو مدل محسوب می شود. راننده ساینا و ساینا اس در نهایت می تواند با سرعت 175 کیلومتر در ساعت حرکت کند. مصرف سوخت ترکیبی هر دو مدل هفت لیتر در هر 100 کیلومتر برآورد شده است. وزن هزار و 50 کیلو و باک 41 لیتری بنزین نیز به عنوان نقطه مشترک بعدی خودرو و خودروی اس به حساب می آید.

مقایسه امکانات ساینا و ساینا S

ساینا اس در سال 99 یعنی چهار سال پس از عرضه به بازار عرضه شد. اضافه شدن چراغ های روشنایی در روز، طراحی مجدد چراغ های جلو و عقب و جلوپنجره جدید با فریم فولادی از ویژگی های سدان S نسبت به سدان S است. رینگ آلومینیومی نو که البته آپشنال است، فرمان نو و کیلومترشمار جدید است که این نیز بخشی از ویژگی های ساینا اس است.

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

تماس با ما