(ویدئو) مردی که 10 سال دستش را بالا نگه داشت!

ویدئویی از مردی هندی که 10 سال است دستش را پایین نیاورده است نیز جنجال گسترده ای را در شبکه های اجتماعی به راه انداخته است.

لطفا فرار کنید، این مرد مدعی است که این کار را به احترام پروردگارش انجام می دهد و افزود: قصد دارم تا آخر عمر دستم را در این راه نگه دارم. او ادعا می کند که این کار را انجام داده است تا خدا به او توجه کند.

می گوید دستش حتی موقع خواب هم برایش مشکلی ایجاد نمی کند و دیگر آن را حس نمی کند و از دست دیگرش برای انجام کارهای همیشگی اش استفاده می کند.

رفتار این هندی باعث تمسخر و حمایت از او در شبکه های اجتماعی شده است. یکی از کاربران نوشته است: حتی اگر به من پول بدهید نمی توانم دستم را بلند کنم و نگه دارم. دیگری نوشت: دیروز 10 دقیقه دویدم و چشمانم 10 ساله به نظر می رسید. شخص دیگری به شوخی گفت: وقتی مسواک می زنم خسته هستم.

اما این مرد که نامی از او برده نمی شود، سابقه ثبت رکورد در دنیا ندارد. مردی هندی به نام عمار بهاراتی در سال 1973 تصمیم گرفت زندگی خود را وقف خدای هندو (شیوا) کند. او برای اثبات از خودگذشتگی خود، خود را بالا برد و از آن زمان تا کنون آن را پایین نیاورد.

عمار بهاراتی مردی متاهل با سه فرزند است که تا سال 1973 در یک بانک کوچک محلی کار می کرد و از آن زمان تصمیم گرفت زندگی حقیرانه خود را برای صلح جهانی ترک کند و خود را هدفمند وقف خدای هندو کند.

کارشناسان نسبت به پایین آمدن ناگهانی ادویه پس از این مدت هشدار داده و خاطرنشان کردند: در صورت یافتن ممکن است باعث آسیب دائمی به اعصاب و گردش خون شود.

(ویدئو) مردی که 10 سال دستش را بالا نگه داشت!

عمار بهاراتی 45 سال است که دست در دست هم گرفته است

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

تماس با ما