(ویدیو) پلیس 13 کیلو کوکائین در ویلچر کشف کرد

پلیس مرزی ایتالیا با کمک سگ های مواد یاب بیش از 13 کیلوگرم کوکائین را در یک ویلچر موتوردار در فرودگاه نزدیک شهر میلان کشف کرد.

بر اساس این گزارش، این منابع گفته اند که این میزان مواد مخدر توسط سگ ها کشف شده است. بسته های کوکائین داخل روکش یک ویلچر چرمی قرار داده شده بود.

هنگامی که کوکائین کشف شد، مردی که از ویلچر استفاده می کرد، بلند شد و فرار کرد. مظنون یک تبعه اسپانیایی است که در محل دستگیر شد.

پلیس گفت که سگ های تشخیص تخصصی در فرودگاه مالپنسا مستقر شده اند تا مسافران و چمدان های آنها را در پروازهای جمهوری دومینیکن بررسی کنند.

پلیس ایتالیا در بیانیه ای اعلام کرد که این مسیر قبلاً برای قاچاق مواد مخدر به اروپا بوده است.

زمانی که پلیس توجه پلیس را به مسافر جلب کرد، پلیس ابتدا چمدان مسافر را بازرسی کرد اما چیزی پیدا نشد اما سپس به سمت ویلچر رفتند و بسته های کوکائین را در این مکان کشف کردند.

پلیس گفت: 11 بسته کوکائین که قابلیت تولید 27 هزار روزه را به صورت جداگانه دارد، در داخل این ویلچر قرار داده شده است و ارزش خیابانی این مواد حدود 1.4 میلیون یورو است.

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances