ویوک راماسوامی در حالی که علیه ترامپ مبارزه می کند دفاع قوی از ترامپ ارائه می دهد

پنج‌شنبه شب در زیرزمین بیش از حد گرم شده Thunder Bay Grille در داونپورت، آیووا، Vivek Ramaswamy، کارآفرینی که نامزد ریاست جمهوری جمهوری‌خواهان شد، یک روزنه جدید را برای سخنرانی بی‌خرج خوب خود امتحان کرد.

این میلیونر بیوتکنولوژی به وفادار جمهوری خواه کانتی اسکات گفت: «اگر افراد خاصی مانند دونالد ترامپ در رقابت حضور نداشتند، اگر چه برنده شدن در این انتخابات مقدماتی یا پیروز شدن در این انتخابات برای فردی مثل من آسان تر بود، اما من اینگونه نمی خواهم برنده شوم. اتاقی در حومه این شهر رودخانه می سی سی پی.

او ادامه داد: ما در آمریکا کارها را اینگونه انجام نمی دهیم. ما کشوری نیستیم که حزب در قدرت بتواند از نیروی پلیس برای متهم کردن مخالفان سیاسی خود استفاده کند. و من نه بر سیاست، بلکه بر اصول ایستاده ام.»

برای مردی که برای ریاست جمهوری نامزد می‌شود، این موضوع بسیار مهمی بود، وضعیتی که یکپارچگی سیستم قضایی را که به تازگی اولین اتهامات فدرال را علیه رئیس‌جمهور سابق مطرح کرده بود، زیر سوال می‌برد. و این چیزی است که آقای راماسوامی اعتراف می کند که با او کشتی گرفته است، با توجه به اینکه اظهارات او می تواند حاکمیت قانونی را که به گفته او قاطعانه در کنار آن ایستاده است، تضعیف کند.

این نظرات تشویق تماشاگرانی را برانگیخت که آماده انکار آقای او نبودند. ترامپ، اما شاید به دنبال جایگزینی باشد.

من ترامپ را به خاطر کارهایی که برای کشورمان انجام داد تحسین می کنم. من او را بسیار تحسین می کنم. راماسوامی به خاطر قولش مبنی بر عفو رئیس جمهور سابق در صورت انتخاب شدن. “اما من خسته ام.”

کیفرخواست آقای ترامپ به اتهام سوء استفاده از برخی از حساس‌ترین اسرار نظامی و هسته‌ای کشور، و سپس ممانعت آشکار از تلاش‌های مجری قانون برای بازیابی آنها، رهبران سیاسی جمهوری‌خواه را در لحظه انتخاب بین وفاداری به نظم و قانون و حساسیت‌هایشان قرار داده است. به علایق رای دهندگانشان.

بیش از هر نامزد ریاست جمهوری دیگری که ترامپ نامی ندارد، آقای. راماسوامی موضع سازش ناپذیری را در حمله به اتهاماتی که نامزد پیشتاز حزب جمهوری خواه با آن روبرو است، اتخاذ کرده است. او به عنوان فرماندار سابق این کیفرخواست را “ویرانگر” نگفته است. کریس کریستی از نیوجرسی دارد. او برای آقای. ترامپ به عنوان فرماندار سابق از رقابت خارج می شود. آسا هاچینسون از آرکانزاس دارد.

او تلاشی برای انحرافات دولت نکرده است. ران دیسانتیس از فلوریدا، حتی در حالی که پیشنهاد می کند هر کسی که اسناد طبقه بندی شده را نادرست می کند باید تحت پیگرد قانونی قرار گیرد، بیش از حد فدرال را محکوم کرد. او حتی اجازه نداده است که اتهامات بازپرس ویژه جک اسمیت، مانند مایک پنس، معاون رئیس جمهور سابق، سناتور تیم اسکات و فرماندار سابق، جدی باشد. نیکی هیلی، هر دو اهل کارولینای جنوبی.

در عوض، آقای راماسوامی گفته است که در حالی که آقای. ترامپ ممکن است برخی از اشتباهات قضاوتی خود را نشان داده باشد، دولت بایدن به طور خطرناکی از قدرت خود سوء استفاده کرده است تا مانع از بازگشت یک رقیب سیاسی شود. در داونپورت، او آنچه را که «آزار و شکنجه سیاسی از طریق پیگرد قانونی» دشمنان دولت بایدن خواند، محکوم کرد و قول داد که آقای بایدن را عفو کند. قربانیان بایدن به طور دسته جمعی، چه آنها «معترضین مسالمت آمیز» باشند که به خاطر حمله به کاپیتول زندانی شده اند یا آقای آقای. ترامپ.

برای یک فرد خارجی بدون هیچ تجربه سیاسی فراتر از حضور در اخبار کابلی و ایرادهای “ضد بیداری” او علیه لیبرالیسم شرکتی، آقای. راماسوامی در حال نشان دادن قدرت ماندگاری است.

آمار نظرسنجی او عالی نیست – آقای. McLaughlin & Associates، نظرسنجی خود ترامپ، پس از صدور کیفرخواست علیه آقای ترامپ، نظرسنجی را منتشر کرد. راماسوامی با 2 درصد در آیووا، پس از پنج نامزد دیگر. اما او 40000 کمک مالی را برای واجد شرایط شدن برای مناظره های مقدماتی جمهوری خواهان دریافت کرده است و از هم اکنون، 1 درصد لازم را در نظرسنجی ملی برای اولین مناظره در آگوست دارد. 23 در میلواکی.

او همچنین روابط عمیقی با منابع قدرت جمهوری خواه، از جمله پیتر تیل، سرمایه دار فناوری و آقای. جرد کوشنر، داماد ترامپ.

اما حرکت او به سمت راست، که قبلاً برخی از شرکای تجاری و حامیان مالی او را بیگانه کرده بود، سؤال جدیدی را ایجاد می کند: آیا جمهوری خواهان مانند آقای دکتر هستند؟ راماسوامی ثبات کشور را به خاطر ثروت سیاسی خود به خطر می اندازد؟

در حالی که آقای راماسوامی طولانی ترین شات از راه دور در مورد برنده شدن در نامزدی است، برخی از لفاظی های تهاجمی که او و سایر جمهوری خواهان مرتباً استفاده می کنند – هر دو در دفاع از آقای آقای می ترسند. ترامپ و در حمله به سیستم قضایی – می تواند آسیب های پایداری ایجاد کند.

این نامزد در مصاحبه ای در اتوبوس تبلیغاتی مناسب خود، محتاط بود. او موافقت کرد که درخواستش از هر نامزدی برای وعده عفو پیشگیرانه برای آقای. ترامپ می‌توانست بی‌قانونی ایجاد کند، اگرچه او به این نتیجه رسید که پیشنهاد او قابل دفاع است، زیرا فقط با اتهامات مندرج در کیفرخواست بازپرس ویژه تنظیم شده است. اگر جرایم دیگری مانند انتقال اسرار امنیت ملی به قدرت‌های خارجی در محاکمه ظاهر شود، معامله متوقف می‌شود.

او همچنین گفت که می‌خواهد مطمئن شود که “من در ایجاد مشکلی که عمیقا نگران آن هستم”، یعنی فرسایش حاکمیت قانون، سهیم نیستم.

او گفت: «این فکر به ذهنم خطور می‌کند، اما فکر می‌کنم واقعیت‌ها واضح است.» رئیس‌جمهور بایدن رقیب پیشرو حزب مخالف را متهم کرده است تا از ظهور او جلوگیری کند.

آقای. بایدن چنین کاری نکرد. هیئت منصفه فدرال به دستور یک بازپرس ویژه به نام دادستان کل، مریک بی. گارلند، کیفرخواست را دقیقاً برای محفوظ نگه داشتن تحقیقات حقوقی در مورد آقای دکتر مطرح کرد. ترامپ از هرگونه فشار واقعی یا واقعی از سوی رئیس جمهور یا منصوبان سیاسی او.

آقای. راماسوامی گفت که حاضر نیست آن نسخه از وقایع را بپذیرد. او صبح به میامی پرواز کرد. محاکمه ترامپ برای اعلام اینکه در مقابل خدمه تلویزیونی که در دادگاه فدرال جمع شده بودند، درخواست های قانون آزادی اطلاعات را برای هرگونه و همه ارتباطات بین کاخ سفید و رهبری وزارت دادگستری و بین رهبری وزارت دادگستری و آقای دکتر ارائه کرده است. اسمیت.

آقای. راماسوامی دارای مدرک حقوق از ییل است، اگرچه او ثروت خود را نه در حقوق، بلکه در امور مالی و بیوتکنولوژی به دست آورده است. با این وجود، زمانی که او صحت کیفرخواست هیئت منصفه فدرال را که به گفته او «بوی سیاست زدگی می‌دهد» را مورد انتقاد قرار می‌دهد، با اطمینان مطلق صحبت می‌کند. او گفت که قانون سوابق ریاست جمهوری، نه قانون جاسوسی، مرجع قانونی حاکم بر روسای جمهور سابق است، و قانون سوابق به رؤسای جمهور سابق اجازه می دهد تا اسناد مربوط به سال های حضور در کاخ سفید را حفظ کنند.

این استدلال توسط ذهن‌های حقوقی با تجربه‌تر جمهوری‌خواه مانند آقای رد شده است. مال ترامپ دادستان کل، ویلیام پی بارو قاضی بازنشسته دادگاه تجدیدنظر جی. مایکل لوتیگ. قاضی لوتیگ در توییتر نوشت در روز آقای اتهامات ترامپ: “دادستان کل هیچ یک از طرفین وجود ندارد که اتهامات امروز علیه رئیس جمهور سابق را مطرح نکرده باشد.”

در پاسخ به سوالی درباره این قضاوت ها، آقای. راماسوامی گفت که باید سخنان افرادی مانند آقای دکتر را بررسی کند. بار و آقای لوتیگ از نزدیک تر. اما او دفاع دیگری از حملات خود به سیستم حقوقی ارائه کرد: رای دهندگان جمهوری خواه قبلاً آنها را باور دارند.

او گفت: «در واقع شناخت واقعیتی که دیگر رهبران تمایلی به تشخیص آن ندارند، من فکر می‌کنم که این امر در واقع برای مؤسسات ما افزایش اعتماد دارد.»

اگرچه او ممکن است از علایق رای دهندگان پیروی کند، نه آنها را رهبری کند. راماسوامی اصرار داشت که موضع او اصولی است نه سیاسی.

وی گفت: اگر دونالد ترامپ نتواند به دلیل این اتهامات سیاسی علیه خود نامزد شود، عمیقاً ناامید خواهم شد.

آقای. محکوم کردن کیفرخواست توسط راماسوامی تنها آخرین موضع در یک کمپین است که بر این باور است که دستور کار رئیس جمهور سابق “اول آمریکا” متعلق به آقای رئیس جمهور نیست. ترامپ، اما برای مردم آمریکا – و اینکه او هوشمندی و جرات این را دارد که این کار را بسیار فراتر از آقای ترامپ انجام دهد. ترامپ همیشه می توانست.

اگر ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا و آقای. نزدیکترین رقیب ترامپ «ترامپیسم بدون ترامپ» است. راماسوامی خود را در حالی مطرح می‌کند که ترامپیسم را مجذوب می‌کند.

جذابیت محدودیت‌هایی دارد، به‌ویژه در مورد حامیان سرسخت ترامپ که هنوز خواهان توافق واقعی هستند.

کلینت کرافورد، 48 ساله، اهل الدریج، آیووا، پس از تماشای نامزد در یک جلسه در دفاتر ساختمانی استس، چهار طبقه بالاتر از مرکز شهر داونپورت، گفت: «من چیزی ندیده‌ام که ویوک بگوید و دونالد ترامپ بگوید که کاملاً همسو نباشد. . با توجه به اینکه رئیس جمهور سابق تمایل دارد در رقابت باقی بماند، آقای. کرافورد گفت، او تغییر نمی کند.

اما این احتمال وجود دارد که آقای ترامپ از طریق یک محاکمه احتمالی فدرال، محاکمه احتمالی دیگری در نیویورک به اتهامات جنایتی در رابطه با پرداخت پول به یک ستاره فیلم های پورن، یک کیفرخواست قریب الوقوع در خارج از جورجیا برای تلاش برای لغو نتایج انتخابات 2020 در آنجا، و موارد دیگر در این کشور نخواهد آمد. از آقای اسمیت.

اگر آقای ترامپ ترک تحصیل کرد، آقای راماسوامی قصد دارد جایگزین باشد.

پنی اورباگ، 77 ساله، که روز پنجشنبه در بتندورف، آیووا برای تمجید از آقای ترامپ ایستاده بود، گفت: «این کار با ترامپ بسیار ادامه دارد – این گذشته ما است، اکنون ما است، و متوقف نخواهد شد. راماسوامی برای اجرای خود در میامی در صبح روز محاکمه. در مورد رقیب جوان تر، “این واقعیت که او می تواند نفاق سیستم قضایی دو طرفه را ببیند، او اعتقاد دارد.”

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما